Розходи

Статус
Закрита.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
на хоббі, відпочинок, я вважаю не є гроші які пішли впрок
П.с это хобби и здесь высчитывать расходы не есть разумно
Повністтю згоден!!!
Але кожному своє, ну той же мій брат, він в місяць на куриво та пиво викидає близько 4500-6000 грн., але як він каже - "я по своїму відпочиваю, прой......бую свої кровно та чесно зароблені". Ну то таке).
 

huntumy

Зброяр
приехал на охоту как на войну с тактическим ножом на груди.
Вспомнилась мне команда "чикистов"...
Только броников не было. Р8, манлихеры, тройники и все прочее. За два дня охоты стреляли все "гости". При чем так позорно мазали и не бережно стреляли что загонщикам приходилось порой ложится на землю.
Если бы не местные так и поехали бы на столицу ни с чем.
 

2209

Мисливець
На рахунок витрат:
50-60 км в одну сторону.
Їжа - в переважній більшості все домашнє.
Набої - не так часто доводиться стріляти, тому пачки №1 вистачає на 2 роки))))
Загальна вартість відстрілки - 1200-1300 грн в рік, тобто 100 грн в місяць (3 грн в день).
Найбільша розкіш в наш час - це саме ЧАС, який можна присвятити улюбленому хоббі.
 

Mechanik

Снайпер
Ви шанований чоловік на форумі, а висловлення думки як "тітка біля під'їзду".
Всіх в один ряд?
Просто нема слів!
Слухайте сюди Пане вчителю.
Мені абсолютно байдуже, якої Ви думки стосовно моїх постів.
Тільки скажіть мені, скільки ночей Ви провели на мисливських угіддях, щоб зберегти життя хоча б однієї дикої тварини ?
Вашу відповідь, я знаю. Ні жодної.
А тому, запрошую Вас на нічну охорону угідь. А там, я Вам все покажу і поясню, які розходи у кого.
Дякую.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Слухайте сюди Пане вчителю.
Мені абсолютно байдуже, якої Ви думки стосовно моїх постів.
Тільки скажіть мені, скільки ночей Ви провели на мисливських угіддях, щоб зберегти життя хоча б однієї дикої тварини ?
Вашу відповідь, я знаю. Ні жодної.
А тому, запрошую Вас на нічну охорону угідь. А там, я Вам все покажу і поясню, які розходи у кого.
Дякую.
Извините, но здесь Вы сами себе противоречите: и в ночные дежурства, против браконьерства, вы ездите и дичи у вас полный "0": где логика?! Или какой смысл в этих самых - ночных дежурствах, в которые вы приглашаете других?
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Повністтю згоден!!!
Але кожному своє, ну той же мій брат, він в місяць на куриво та пиво викидає близько 4500-6000 грн., але як він каже - "я по своїму відпочиваю, прой......бую свої кровно та чесно зароблені". Ну то таке).
Абсолютно идентично про охотников выражается и большинство населения Черниговщины: о, еще один дурак с палкой пошел! Так что, действительно - каждому свое! И у каждого- свое хобби: у кого- охота, а у кого- водка. Каждый отдыхает так, как считает нужным. Ведь жизнь- одна. И здесь критика неуместна. Интересно услышать было бы точку зрения вашего брата о вас... Думаю, она бы не сильно отличалась от вашей: чепухой занимаетесь, лучше бы пивко, в хорошей компании, потягивали, чем шлялись в непогоду по полях. Не так?
П.С. Процентов 60-70% населения Украины относится к охотникам негативно. Или я неправ? И вт о же время мы держим одни из первых мест В МИРЕ по алкоголизму!
Я, отнюдь, не защищаю алкоголиков. Это- их выбор. Но и не наше дело их обсуждать на охотничьем форуме.. Ведь у каждого- свое, т.ск. хобби.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Извините, но здесь Вы сами себе противоречите: и в ночные дежурства, против браконьерства, вы ездите и дичи у вас полный "0": где логика?! Или какой смысл этих самых - ночных дежурств, в которые вы приглашаете других?
Логика Смисл (с) - Щоб останнє, не добили. Так ОСТАННЄ.
А Вас Пане север попрошу не звертати УВАГУ на мої пости - взагалі. Проходьте -не помічаючи.
Ми різні з Вами люди, як по духу, так і по патріотизму.
Охороняйте і рахуйте свою "дичь" у себе, на Чернігівщині.
У Вас там роботи не початий край, по охороні мисливських угідь.
Бажаю Вам успіхів.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
И у каждого- свое хобби: у кого- охота, а у кого- водка.
Саме так, ось у мене тут і відношення стало між полювання/риболовля - курити/пити. Тим паче мої інтереси(риболовля/полювання) дружина та рідня одобрюють, ніж пити/курити))). Тай й і взагалі одобрюють мої інтереси. Хоча я ніколи не курив(ну хіба що колись листя горіха в газеті накрутив)))))). Спиртне вживаю не часто, помірно і відповідально.
Интересно услышать было бы точку зрения вашего брата о вас... Думаю, она бы не сильно отличалась от вашей: чепухой занимаетесь, лучше бы пивко, в хорошей компании, потягивали, чем шлялись в непогоду по полях. Не так?
Не так! Він моє хоббі підтримує, з тими же словами - "я по своїму відпочиваю".
І тут таки знову повернемось до питання, що краще пити чи полювати? Гадаю відповідь очевидна, особливо коли це питання задати жіночій половині))))).
 

2209

Мисливець
Слухайте сюди Пане вчителю.
В мене зовсім інший фах)))
Сперечатись з Вами я не буду, так як і мірятись лінійкою... Судячи з профілю Ви вдвічі старші за мене, АЛЕ в бані і на полюванні всі рівні.
Якщо вже на те пішло, то скільки осіб і до якої відповідальності притягнуто завдяки Вашому ентузіазму по охороні угідь?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Саме так, ось у мене тут і відношення стало між полювання/риболовля - курити/пити. Тим паче мої інтереси(риболовля/полювання) дружина та рідня одобрюють, ніж пити/курити))). Тай й і взагалі одобрюють мої інтереси. Хоча я ніколи не курив(ну хіба що колись листя горіха в газеті накрутив)))))). Спиртне вживаю не часто, помірно і відповідально.

Не так! Він моє хоббі підтримує, з тими же словами - "я по своїму відпочиваю".
І тут таки знову повернемось до питання, що краще пити чи полювати? Гадаю відповідь очевидна, особливо коли це питання задати жіночій половині))))).
На охоте, на капоте...Никто никого не заставляет. А пить или не пить это сугубо лично. Даже Генсеки ( и Президенты Украины!) на охоте пили (как минимум 3 Президента!). И не считали это чем-то зазорным. Иное дело- если человек НЕ УМЕЕТ пить. Это-беда.
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Охороняйте і рахуйте свою "дичь" у себе, на Чернігівщині.
У нас Украина- единая и неделимая, не так ли? Да и УООР-тоже, не находите? И наше-ваше здесь не проходит!
К большому вашему огорчению я-патриот Украины. И совсем неважно, на каком языке я общаюсь. Ведь языки нашего форума- украинский и русский- наравне.
Внимательно читайте правила форума и не старайтесь быть слишком правильным: дичина (укр.)-дичь (русск.)

Правила форума

I. Язык форума – украинский и русский.

https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Правила-продаж-на-форуме.35243/

П.С. А комментировать я буду тех, кого сочту нужным.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
В мене зовсім інший фах)))
Сперечатись з Вами я не буду, так як і мірятись лінійкою... Судячи з профілю Ви вдвічі старші за мене, АЛЕ в бані і на полюванні всі рівні.
Якщо вже на те пішло, то скільки осіб і до якої відповідальності притягнуто завдяки Вашому ентузіазму по охороні угідь?
В лазні (укр) всі особи - рівні. Якщо ці особи - гетеро орієнтації.
На полюванні (колективне) має бути старший. Обов`язково. ЧП та вогнестрільних поранень - достатньо.
Щодо затриманих осіб, та їх притягнення до відповідальності ?
Коли Ви станете оперативним слідчим, а для цього Вам потрібно здобути вищу юридичну освіту, та прийняти присягу служити на вірність Народу України, і отримаєте для ознайомлення справу, та провести слідчі дії з допитом свідків бракон`єрства, , тоді Ви отримаєте відповідь на Ваше питання.

Далі, без мене. З Повагою.
 

2209

Мисливець
здобути вищу юридичну освіту, та прийняти присягу служити на вірність Народу України
Ви не повірете, але все це є)))))))))
А ще, не даю коментарів там де не компетентний!
З повагою.
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
А Ви знаєте, я і на сьогодні залишаюсь при своїй попередній думкі, що у нас Президент України - не клоун.
А тепер виходить що Зеленський став винним, що ВСІ попередні Президенти та Уряди понабирали кредитів, які розікрали разом з державним бюджетом, де борг України досяг - трильйони гривень?
Надайте факти та підтвердження в особисті повідомлення, де і скільки вкрав Президент України - Зеленський В.О.?
Говорят, что дураки необучаемы, но зато платежеспособны.
 

okhorly

Слідопит
Логика Смисл (с) - Щоб останнє, не добили. Так ОСТАННЄ.
А Вас Пане север попрошу не звертати УВАГУ на мої пости - взагалі. Проходьте -не помічаючи.
Ми різні з Вами люди, як по духу, так і по патріотизму.
Охороняйте і рахуйте свою "дичь" у себе, на Чернігівщині.
У Вас там роботи не початий край, по охороні мисливських угідь.
Бажаю Вам успіхів.
Да да, у нас тоже охраняют. Выскочат ночью на уазике, по зайцу на брата и спать. Егеря, б..дь.
 
Статус
Закрита.
Зверху