СЕЗОН 2014-2015

Миколай

Мисливець
Доброго дня. Скажіть, поділіться, може хтось володіє якоюсь інформацією про наступаючий сезон полювання, чи відбудеться він цього року, чи є вже якісь підписані накази. Тощо.
 

Hanter28

Мисливець
Переглядаю ліміти і диву-дивуюся, якщо є до відстрілу одна тварина на господарство, чому не закрити полювання на копитних в цьому господарстві, якщо така погана ситуація. Невже не розуміють, що ця одна ліцензія дозволить відстріляти 10 і більше штук і на наступний рік буде ще гірша ситуація.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Hanter28;194777 сказав(ла):
Переглядаю ліміти і диву-дивуюся, якщо є до відстрілу одна тварина на господарство, чому не закрити полювання на копитних в цьому господарстві, якщо така погана ситуація. Невже не розуміють, що ця одна ліцензія дозволить відстріляти 10 і більше штук і на наступний рік буде ще гірша ситуація.
Ви задали запитання і самі на нього відповіли! Сувора правда!
 

solovey84

Мисливець
AndriyJaremko;194722 сказав(ла):
З року в рік одне і те саме питання як тільки підходить сезон зразу починається паніка! Все буде не переживайте, всьому свій час!!!
http://zakon2.rada.gov.ua/rada/show/z0437-14
Согласен с Андреем,все будет "гут",не переживайте!!!
 

Нейка

Мисливець
Звонил в Одесский обл. УООР, сказали что никаких предпосылок для того, чтоб НЕ открывать сезон нет. Сезон будет открыт согласно срокам утверждённым, утвердят сроки на этой неделе, будет протокол и номер приказа. Так что, звоним в свои областные огранизации,интересуемся, уточняем.
http://www.uoor.com.ua/about_organization/regional#content
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Миколай;194882 сказав(ла):
Не стільки хочеться м"яса як відпочинку душою......
AndriyJaremko;194897 сказав(ла):
Миколай писал:
Не стільки хочеться м"яса як відпочинку душою......

100% вже пів року чуємо тільки погані новини. Голова кипить від всього!
Согласен с ребятами на 100%.Лично мне охота уже снится.С Ув.
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Можно пока рыбалкой перебится, хотя подводных камней перед откритием не миновать - уже начинается понемножку!
 

viktor.mc2112

Мисливець
Чтото я сомниваюсь по поводу открытия в донецкой и луганской областях, в связи с обстановкой :(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
viktor.mc2112;195705 сказав(ла):
Чтото я сомниваюсь по поводу открытия в донецкой и луганской областях, в связи с обстановкой :(
Тут, думаю, нужно думать не об открытии сезона охоты на животных, а о прекращении боевых действий людей против людей. ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ. А охоту можно и позже открыть.
 

viktor.mc2112

Мисливець
Яковлев В.А.;195712 сказав(ла):
viktor.mc2112 писал:
Чтото я сомниваюсь по поводу открытия в донецкой и луганской областях, в связи с обстановкой :(
Тут, думаю, нужно думать не об открытии сезона охоты на животных, а о прекращении боевых действий людей против людей. ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ. А охоту можно и позже открыть.
+1
Несомненно, Вы 100% правы !!!
 

Миколай

Мисливець
У нас на Тернопільщині відкриття 9.08. сказали єгеря якщо нічого не зміниться.
 

Pavel1988

Снайпер
Телефонував декілька хвилин назад в районний УООР голова сказав що по Хмельницькі обл. наказ підписано, строки полювання з 9 серпня до 28 грудня, ціни залишилися на рівні минулорічних
 

171286

Мисливець
Можливо хтось вже знає коли відкривається полювання в Одеській області,Повідомте будь-ласка!Дякую.
 

Нейка

Мисливець
171286;196121 сказав(ла):
Можливо хтось вже знає коли відкривається полювання в Одеській області,Повідомте будь-ласка!Дякую.
Звонил,приказа пока нет, сказали периодически прозванивайте.
 

171286

Мисливець
Если что-нибудь будет известно сообщите.А то снится каждый день Открытие!!!Зарание спасибо!!!
 
Зверху