Самозаряд 16 кл.

Ivan1989

Мисливець
Хтось користувавсь такими старими радянськими пижконтейнерами?

Контейнер.jpg

В пластикову гільзу лізе з натягом, обтюрація мабуть 99.9%, стравити повітря з під нього в гільзі дуже важко. Вчора стріляв ним дріб №0-28грам, 1,8 -сокола, вистріл дуже різкий і потужний, сокіл на диво згорів весь, ствол як ніколи чистий. Все б добре але кучність взагалі ніяка. Шо цікаво в нього нема "лєпестків" слошна трубка але дріб з нього вся вийшла і знайшов його в трьох метрах від мішені. Питання яким чином вона з нього виходить? Може він починає кувиркатись і вона з нього вивалюється?
 

Копатыч

Зброяр
Хтось користувавсь такими старими радянськими пижконтейнерами?

Это "чудо", наш первый шаг к использованию стальной дроби....
Пластик "толстенный", амортизатора нет (предлагали во внутрь, ложить пыж - для амортизации), назвать его "пыж-контейнером" - с нятяжкой, это контейнер, для стальной дроби. Когда то купил, в 12 калибре, зарядил, стрельнул ....... - пакость, пообрезал ( оставив обтюратор ), остальное - выкинул ....
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда

Копатыч

Зброяр
Цікаво було б спробувати підкаліберну кулю в ньому запустити? В кого які здогадки з цього приводу?
Запустить можно, при условии "переделки" самого контейнера ....
Обрезать обтюратор, оставшуюся трубку, разрезать на 2 или 4 лепестка, обрезать их по высоте и экспериментировать .....
 

Ivan1989

Мисливець
фото не мого пижа контейнера, знайшов в неті але у мене точно такі, десятка два знайомий підкинув. Думаю спробувать розрізать на лєпесткі але ніяк рівно не получається, в контейнер влазить десь до 32грам дробу тому на низ підсипав тирси аби не різать його по висоті + амортизація. Пластик дуже еластичний навіть на морозі в -10.
 

Ivan1989

Мисливець
Это "чудо", наш первый шаг к использованию стальной дроби....
Пластик "толстенный", амортизатора нет (предлагали во внутрь, ложить пыж - для амортизации), назвать его "пыж-контейнером" - с нятяжкой, это контейнер, для стальной дроби. Когда то купил, в 12 калибре, зарядил, стрельнул ....... - пакость, пообрезал ( оставив обтюратор ), остальное - выкинул ....
стріляв по 100-дольній мішені осип пішла яйцем і дуже не рівномірна.
 

Грищенко

Снайпер
стравити повітря з під нього в гільзі дуже важко
Очень даже не тяжело.Берется суровая нитка,складывается вдвое и концами опускается в гильзу(до пороха),петля заворачивается на бок(снаружи гильзы).Потом через направляющую лейку вставляется и досылается ПК.Лейка убирается и за петлю сверху нитка вытаскивается из гильзы.Все готовоo_O.
 

Ivan1989

Мисливець
Очень даже не тяжело.Берется суровая нитка,складывается вдвое и концами опускается в гильзу(до пороха),петля заворачивается на бок(снаружи гильзы).Потом через направляющую лейку вставляется и досылается ПК.Лейка убирается и за петлю сверху нитка вытаскивается из гильзы.Все готовоo_O.
дякую, я вставляв голку довку між стінкою гільзи і ПК.
 

Копатыч

Зброяр
Думаю спробувать розрізать на лєпесткі але ніяк рівно не получається,
В ручную, не получится, надо мастырить спец. приспособу ...... Но учитывая, что их "около 2-х десятков", я бы не заморачивался .....
Пластик дуже еластичний навіть на морозі в -10.
Да пластик, там огонь!!!!, эластичный и толстый, скорее всего, что бы, не дай бог, при выстреле стальной дробью, не "протерся", до среза ствола ....
 

greyder

Мисливець
Підскажіть по підкаліберній кулі "люман". Діаметр кулі в контейнері 17,3 мм. Самої кулі 15,7.
Рушниця ТОЗ БМ з звуженнями чок-16мм; н/чок- 16,2 мм.
Чи можна нею без шкоди для ствола стріляти? Хоча б з н/чока...
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
З напів чока можна стріляти.
 

greyder

Мисливець
Досвіду по спорядженню саме кулями у мене мало...:(
А якщо діаметр кулі в головній частині спробувати зменшити, щоб в контейнері складав хоча б орієнтовно 16.8-16.5 мм? Щоб можна користуватись обома стволами, чи не варто такого робити?
 

БМ-16

Мисливець
Досвіду по спорядженню саме кулями у мене мало...:(
А якщо діаметр кулі в головній частині спробувати зменшити, щоб в контейнері складав хоча б орієнтовно 16.8-16.5 мм? Щоб можна користуватись обома стволами, чи не варто такого робити?
Варто! Пуля в контейнірі повинна бути 16.5 мм, а діаметр самої пулі 15.0. Тоді безпечно стріляй з обох стволів.
 

Влад

Слідопит
Хтось користувавсь такими старими радянськими пижконтейнерами?

Переглянути вкладення 245971
В пластикову гільзу лізе з натягом, обтюрація мабуть 99.9%, стравити повітря з під нього в гільзі дуже важко. Вчора стріляв ним дріб №0-28грам, 1,8 -сокола, вистріл дуже різкий і потужний, сокіл на диво згорів весь, ствол як ніколи чистий. Все б добре але кучність взагалі ніяка. Шо цікаво в нього нема "лєпестків" слошна трубка але дріб з нього вся вийшла і знайшов його в трьох метрах від мішені. Питання яким чином вона з нього виходить? Може він починає кувиркатись і вона з нього вивалюється?
Использую такие контейнера под пулю рубейкина,режу пополам и на висоту пули,а пробивал снаряжать картечь 6.2,результат не.очень.
 

Taraskin 1980

Мисливець
С каких уж делов Грищенко забанили если он больше ссылок нечего не сбрасывал тут прям как при СССР кто власти неугоден того в ГУЛАГ.Как многие дудки продают так никто незамечает если так то пускайте многих под откос шо ждать.Надо либо по людски либо всех к е....ой матери и возмущатся между собой и приближонных.Если есть такая нужда то баньте меня в том числе так как не вижу смысла общения на форуме где все модераторы скачут в одной упряжке.
 
Зверху