Сверловка ствола и бой ружья

Отличается ли бой у ружей за 15 тыс. грн. и за 70 тыс. грн.

  • Да. Отличается. Чем дороже ружьё, тем у него лучше ( кучнее, резче, более дальний и т.д. ) бой.

  • Нет. Цена ружья не оказывает существенного влияния на бой ружья. Он будет примерно одинаков.


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

ДСП&ДВП

Новачок
Вы и в подметки не годитесь перечисленным авторам. Окститесь.
П.С. Много "умных" книг написали? Ознакомьте публику форума с некоторыми из них!
Или- ум короток?!
Или его хватает, чтобы лишь пасквили шкрябать на уважаемых оружиеведов?
П.С.С. Хотя для 19 лет: откуда тому уму взяться??!!! Учитесь, чтобы иметь право на голос.
Дождемся ссылки ДСП&ДВП на авторитетный источник.
Хотя, уверен, не дождемся. Треп.
1. Послухай мене "ветеран". Я ніколи не стверджую того, чого не знаю (не бачив, не читав).
2. "Короток ум" в того, хто не вдумавшись в ЗМІСТ написаного, дозволяє собі відверте хамство по відношенню до інших. Я що, мав вступати в словесні баталії з tyrist 1945, який раніше назвав клеймо "три кільця" відомої фірми Крупп "маркою сталі"??? Чи подавати на нього до суду, ставши на захист Ізмєтінського, Блюма і Шишкіна. Я написав пост- подав інформацію, tyrist 1945 написав свою думку (він має на неї право). Я відповів жартом про "коліно", тому що добре знаю праці цих авторів, уявляю собі процес розробки нарізного набою. Але писати "сміятися після слова "лопата" я не здогадався.
3. Хто дав дозвіл "ветерану" принижувати розумові здібності тих, кому 19 років??? Не "ветеранам", "тиграм", "слідопитам" позбавляти мене права голосу на Форумі- не у ваших це повноваженнях, "окститесь".
4. Якщо буде інформація у вигляді фотокопії статті з журналу "Охота и охотничье хозяйство" чи згодні будуть "ветеран", "тигр" і "слідопит" з'їсти стільки аркушів паперу, скільки їх буде в тому конкретному номері журналу, щоб так би мовити відповісти за "треп" зі свого боку? Парі так би мовити. Ну і відповідне привселюдне вибачення за хамство. З відповідною відеофіксацією і поїдання і вибачення. То як??
П.С. Хотілося б також почути відповідь на п.3.
 

tyrist 1945

Тигр
який раніше назвав клеймо "три кільця" відомої фірми Крупп "маркою сталі"?
цікаво.. Те що три кільця це емблема Круппа я знаю добре. Те що я таке написав? Можливо.. Всім властиво помилитися. Думав одне, написав друге. Прошу Вашого вибачення за таку страшну помилку))
 

ldkukr

Снайпер
Я не адвокат Двпили дсп и мне интересно следующее.
Пусть каждый проведёт нехитрый фокус в два ствола вставит пустую гильзу без капсюля и посмотрит на каком расстоянии сведутся стволы.
Всем хватит Трёх метров!! фирма пирации утверждает что точка пересечения осей стволов модели МХ-8 12-го калибра лежит на расстоянии 3,74 м от казенного среза, то есть угол схождения осей стволов как раз составляет 20 угловых минут.
А почему и какие силы действуют найдёте в другой книге
20311ED7-64DD-4021-B133-924D79E01086.jpeg
E5421DBD-1323-4ECC-9EB2-41D9A91FA8F6.jpeg

А если ДСПиДВП захочет найти пусть ищет у Изметинского и Михайлова ;)
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
на расстоянии 3,74 м от казенного среза, то есть угол схождения осей стволов как раз составляет 20 угловых минут
Я чесно не знаю що і як робить фірма Перацці, я написав вище те що робив я з допомогою двох фірмових патронів холодної пристрілки 12 кал
 

ldkukr

Снайпер
Я чесно не знаю що і як робить фірма Перацці, я написав вище те що робив я з допомогою двох фірмових патронів холодної пристрілки 12 кал
Ладно пирации - дилетанты, что они понимают, а классики с ижевска чем не угодили. :)
 

ldkukr

Снайпер
Я просто не понимаю о чем собственно разговор, о том что оси стволов сводятся на 20 или 40 угловых минут (вертикалки, горизонталям) и для иж 58 это 1885мм или о том что холодная пристрелка настроена иначе. Тут кто-то не прав или классики или пристрелка. В книге которую кстати север привёл В другой теме, есть и про это но там встречались упоминания про сведение на дистанции 4м и даже 5 м для длинных стволов.
Новичок не может объяснить и правильно сформулировать - это да. Путается в понятиях и считает что 50 аршин (35м) раскрывается сном дроби. Почему 35 метров а не 25 или 55 Тут поправить не кто не захотел зато начали объяснять какой он. :rolleyes:.
Речь не о Вас. Вы поделились своими наблюдениями и резонно усомнились. Теперь интересно что это за холодная пристрелка такая.
ПС Я Помню, когда мой дед довёл меня «до слез», как так стволы сводятся на 3х метрах а стреляют пулей на 30 в одну точку.
 

ldkukr

Снайпер
Марка хорошая, вот ещё одна тема нарисовалась врут или не врут холодные пристрелки. Завтра испробуем на Зауер 8 и посмотрим. Осталось найти батарейки. :)
А то что Центры осей ствола сводятся на 3-4 метрах сущая правда можете сами измерить и посчитать тут пристрелка не нужна.
ПС Это свидание двух осей по центрам ствола, а от прямой прицеливания это будет уже половина угла. ;) Мне лень искать, была книга начала 20х годов где это было описано, а впервые доктор Courally эмпирически установил, для 12-го калибра, точка пересечения осей стволов на расстоянии 2,59 м от казенного среза стволов для дистанции 50 аршин.
 
Останнє редагування:

barabaka

Слідопит
Люди путают сострел стволов с пересечением центра осей.
Оси действительно пересекаются в 3 (плюс-минус) метрах от среза. А заряды будут пересекаться как раз на 35 (плюс-минус) метрах из-за отката ( и, соответственно, изменения угла) ствола во время выстрела.
 

ldkukr

Снайпер
Люди путают сострел стволов с пересечением центра осей.
Оси действительно пересекаются в 3 (плюс-минус) метрах от среза. А заряды будут пересекаться как раз на 35 (плюс-минус) метрах из-за отката ( и, соответственно, изменения угла) ствола во время выстрела.
Патроны холодной пристрелки показывают ось канала ствола!!!
Тогда как понять вот это
Є буржуйські "патрони холодної пристрілки", так от центри ( точка пересікання) променів в совдепі в районі 30- 40 м. В рушницях майстрових 33- 37м.
Написал бы кто-то другой, не удивился бы. меня даже не удивляет 8 согласившихся с этим.
Я не понимаю зачем «гнобить» новичка, отправлять читать журналы, если можно привести две страницы с книги и объяснить где он не прав.
А для сильно «грамотных хамов» - книги нужно не просто иметь, а и понимать что в них написано, а тем более уметь объяснить другим.
 

Старина Хэмп

Мисливець
из-за отката( и, соответственно, изменения угла) ствола во время выстрела. А если с ружья намертво зажатого в станке состреливать, что то изменится?
 

ДСП&ДВП

Новачок
Я не понимаю зачем «гнобить» новичка, отправлять читать журналы, если можно привести две страницы с книги и объяснить где он не прав.

ДСП/ДВП: Дуже радий, що у мене є такі "впливові" захисники як цілий "снайпер". Але повірте, присвоєння титулів та рангів на Форумі, на мою думку, носить чисто суб'єктивний характер. Я ж "своїм уставом в чужий монастир не пхаюся"- то справа Адміна та Модераторів, кому що присвоїти. З приводу "новачка": не такий то я вже новачок- на Форумі з травня 2014 року. Через різні технічні причини змінив (на жаль) 3 ніки. Під першим ніком мав 139 повідомлень при 68 симпатіях, під другим 240 повідомлень та 364 симпатії, під третім -156 повідомлень і 159 симпатій. При цьому я жодного разу не писав ні про хмаринки, ні про одуванчики- виключно про зброю, набої, мисливських собак, полювання. І вік мій зовсім не 19 років (на превеликий жаль). Чому так відбувається при реєстрації- не знаю, хоча завжди правдиво вказував інформацію про себе. Всяко бувало за цей час- і симпатії від абсолютно невідомих мені людей (бо як таких друзів на Форумі я не мав, щоб хвалити один одного), були і суперечки. Але щоб так хамити- такого не було, не така я людина.
Що ж до того, щоб донести і вкласти в голови людям інформацію- це питання третє: жодних технічних огріхів в своїх постах я не знаходжу. Але немає у мене бажання ділити рівнобедрений трикутник з кутом при вершині 0 градусів 36 мінут на два прямокутних, заміряти діаметр патронників і товщину стінок ствола та виконувати розрахунки і щось комусь доводити. Але думаю багатьом зрозуміло, що катет аж ніяк не буде 35 метрів.
Що ж до самого предмету суперечки- статті в журналі "ОиОХ"- я її обов'язково знайду та інформацію надам. Можливо допоможе хтось із форумчан- достатньо переглянути 12-ті номери журналів за 80-ті роки (особливо 87), стаття мала назву "Как делают охотничьи ружья"(здається так). По ссилочці на російські сайти не відкривається архів журналу. Є інфа що за 85, 86,88, 89 роки такої статті не було (але людина може помилятися). Якщо ж хтось матиме час і бажання та знайде цю статтю раніше за мене-прошу виставити в цій темі, заодно і разом посміємося. З повагою до усіх тих, хто поваги заслуговує.
 

Panters

Снайпер
Я наприклад не вважаю що ТС в чомусь не правий, але мені було б
цікаво побачити статтю в журналі про яку він писав, а фактично
вже голова обертом, осі каналів стволів зведені на відстані кілька
метрів+/- а заряди пересікаються на 35м. +/-, інша інфа про
11 та 16м. , ніяким чином не хочу нікого образити, але або лижі
не їдуть чи зі мною щось не так:). Як на мене два патрони холодної
пристрілки мають показати більш точну відповідь як воно.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ого сколько дебрей.
Сам всегда считал, что состреливают только горизонталки а у бокфлинтов стволі паралельны, видимо заблуждался.
Поповоду отката-заката, так все откаты происходят после того, как снаряд покинул ствол, не так? Иначе
Мисливські усмішки - Остап-Вишня был прав, в том смысле, что после нажатия на спуск повел стволами и весь табун истребил:D
 
Зверху