Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Altay1972

Снайпер
Территория от Харькова и до окружной закрыта!
Так это понятно, это грубо территория города...
Я имел ввиду другие части района, я например слышал что за Липцами, дорога на Веселое и Терновую, так до дороги со стороны Харькова можно, а от дороги и далее до границы нельзя... как то так
 

Di_Stepano

Мисливець
Теж не мало. На Тернопільщині рідко коли більше за 10. А на Львівщині здається, і того нема.
 

китай

Слідопит
Теж не мало. На Тернопільщині рідко коли більше за 10. А на Львівщині здається, і того нема.
На Львівщині 24 листопада 2019р. відкриваємось і 5 січня 2020р. закриваємось по зайчику , мабуть ми найбільш обділені полюванням на зайчика.
 

Panters

Снайпер
Одеська обл. Кодимський р-н, заєць тільки неділя з 03.11. по 29.12 - хижак з 02.11 по 29.02.20
Зайця принципово майже не стріляєм, рідко на казан, в основному хижак та по
ліцензії на копитних, на лисиць та інших хижаків патронів не жалієм:)
 

VS1975

Снайпер
Одеська обл. Кодимський р-н, заєць тільки неділя з 03.11. по 29.12 - хижак з 02.11 по 29.02.20
Зайця принципово майже не стріляєм, рідко на казан, в основному хижак та по
ліцензії на копитних, на лисиць та інших хижаків патронів не жалієм:)
А яка ситуація з поголів'ям зайця ? При тому, що ви його майже не стріляєте.
 

Panters

Снайпер
А яка ситуація з поголів'ям зайця ? При тому, що ви його майже не стріляєте.
В тому сезоні було більше, можна сказати достатньо, в цьому замало для повноцінного полювання,
хоча лиса також в тому сезоні було багато, а зараз мало, якось і не логічно виходить:), але хижака в
тому сезоні вибили багато, хімікати дуже впливають на чисельність зайця.
 

VS1975

Снайпер
Я у цьому сезоні відстрілку на хутро не брав. А наші ходять кожну суботу і неділю компанія 4 - 6 мисливців. Так от за минулу суботу підняли 3 зайці, 2 з них забрали. У неділю підняли одного, його і взяли. Де тоді цьому зайцю взятися ? І це при 26 виходах за сезон. П. С. Один з цієї компанії мені казав: " Так треба ж свої гроші відбить". Маємо те, що маємо :(.
 

иж 18

Слідопит
хімікати дуже впливають на чисельність зайця.
Вы много видели зайца пропавшего от химикатов в угодьях? я например нет, а по слухам сколько на фару бракоши бьют зайца наслышан хорошо.
 

Fonex

Снайпер
Я у цьому сезоні відстрілку на хутро не брав. А наші ходять кожну суботу і неділю компанія 4 - 6 мисливців. Так от за минулу суботу підняли 3 зайці, 2 з них забрали. У неділю підняли одного, його і взяли. Де тоді цьому зайцю взятися ? І це при 26 виходах за сезон. П. С. Один з цієї компанії мені казав: " Так треба ж свої гроші відбить". Маємо те, що маємо :(.
Да, уважаемый земляк, к сожалению, действительно вот так на Сумщине у нас...Я в этом году тож еще карточки не брал, потому как все что-то не давало выбраться на охоту...И эти выходные тож не получится...сам думаю стоит ли брать ту карточку вообще...Ведь, мотаясь по району, с мая начиная и намотав на одометр своей Хондочки больше 1000 км(это чисто по своему району, не говоря уже о пеших выходах) - зайца я лицезрел единицы...((((Но все равно возьму отстрелку(пусть сколько выходов там останется), ведь сидеть дома тож не привык, тянет, да и лисичку погонять нужно:)
 

Panters

Снайпер
Вы много видели зайца пропавшего от химикатов в угодьях? я например нет, а по слухам сколько на фару бракоши бьют зайца наслышан хорошо.
Хімікати це тихий невидимий вбивця, кожну хвилину на кожному метрі угідь ми не
можемо бути присутні щоб бачити всю картину, а бракоші це бич у всі часи, десь більше
десь менше.
 

Mazaj 2018

Слідопит
Вы много видели зайца пропавшего от химикатов в угодьях? я например нет, а по слухам сколько на фару бракоши бьют зайца наслышан хорошо.
Я лично видел выводок зайчат в траве после протравки озимой.
 
Статус
Закрита.
Зверху