Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

kef

Зброяр
У мене за шість виходів нуль майже. Не рахуючи одного на двох. Таке вперше. Де ще рік- два тому в певних місцях було по декілька підйомів.- зараз нуль. Жодних ознак присутності зайців.
Усіх хто з трофеєм - вітання ! А таким як я спортивним ходокам - удачі ! ;)
 

Dedushka

Снайпер
Доброго вечера. В субботу на четверых взяли одного зайчика. Удача опять от меня отвернулась. Проходил без выстрела. Просто прогулка))). Сегодня та-же компания и все по нулях. Зайца очень и очень мало. А километраж наматали не малый. По столько км. давно не ходил. Кто добыл зайчика, всех с ПОЛЕМ! ;)
 

Mazaj 2018

Слідопит
  • Like
Reactions: kef

Рпг22

Мисливець
То мабуть було весілля, поки не ввели локдаун! :)
Можливо і так.Головне не повірете,пів дня шукали ми ціх МОЛОДОЖОНІВ так і не знайшли.Пройшли всі заячі місця в яких присутність видно взагалі скрізь,а жодного ушатого так і не бачили.Мабуть весільна подорож на Кіпр у них,будуть не скоро.Без собаки в ці місця походи марні,витропить не реально,та головне не відсутність трофею,а така кількість звіра.Давно не бачив там такого,маємо надію що будуть ще красиві полювання.
 

ATIS

Снайпер
А я свого сьогодні пропуделяв....:(
Встав гарно на ріллі, метрів 15, два рази поклав вище.....Надіюсь що не зачепив....
Кожну неділю піднімаю свого зайця, але через різні причини навіть стрелити не можу, то трава висока, то за корчами.... А тут сто відсотковий... :D:D:D
Як каже мій Єгер, "нехай живуть звірі".:)
 

Stanislav Fursa

Снайпер
А я свого сьогодні пропуделяв....:(
Встав гарно на ріллі, метрів 15, два рази поклав вище.....Надіюсь що не зачепив....
Кожну неділю піднімаю свого зайця, але через різні причини навіть стрелити не можу, то трава висока, то за корчами.... А тут сто відсотковий... :D:D:D
Як каже мій Єгер, "нехай живуть звірі".:)
Буває..:)
Я теж сьогодні в траві з кущиками підняв зайчика метрів за 15. І то, він не вискочив, а випригнув зі снігу у висоту чуть не на метер і як побіг кулею.. І теж, як Ви кажете "пропуделяв", промазав короч..:D
 

ATIS

Снайпер
Сегодня. По снежку. Любимое Иж-54, бумажная гильза, жевело, порох Сокол, 19...г.в., войлочные пыжи, дробь 2. Один выстрел в 25 метров. Русак 5.5 кг. Лег сразу. А что ещё нужно для охотничьего счастья ? Переглянути вкладення 622544 Переглянути вкладення 622545
Не одноразово запримітив що в Вас зайці якісь біліші ніж в нас.....
Вас з полем!!!
 

senya 2011

Мисливець
Маленький звіт за дві суботи. Та неділя без снігу, вирішили пройти перспективні долинки , глибоку ріллю, та густі віддалені ярки - результатом всього стало лише 2 з 2 зайчики на 8 чоловік. І це з 7.30 до 13.20. Висновок , звіра нема. І ось випав сніг. І той же колектив з 8 мисливців підіймає вже 11 зайчиків, добули лише 3 (кози також підняли 11 голов, 3, 4, 2 та 2 одиночки) . Весь зайчик на маленьких ділянках, майже по периметру нас.пункту. Чому він не ляга там де були минулого разу, все просто , його витиска коза, її просто повно. Особисто вчора йшов по сліду зайчика, здвойка-скидка, десь поряд має бути ,і саме біля цього верболозу де ліг зайчик треба було лягти і козам, от вони його і підняли. Ці козячі наброди буквально скрізь, витискають зайчика навіть з величезних болотяних масивів. Фото трофею.
 

Вкладення

север

ветеран форуму
надійна команда
Не одноразово запримітив що в Вас зайці якісь біліші ніж в нас.....
Вас з полем!!!
Спасибо ! И за то, что примечаете тоже... Наблюдательность-это отличная охотничья черта. Я- без шуток. А белее, воможно, потому, что Черниговщина ближе к северу? Заметил еще одну закономерность у белесых русаков: они крупнее всех остальных. Все мои ( и не только мои) светловато-белые зайцы были крупнее иных, другого цвета. Хотя у нас встречаются и рыжие, почти как лисица, и серые. Удавалось в одних и тех же местах добывать разных зайцев. Они отличаются даже по структуре шерсти: у одних она ровная, как под гребенку, короткая и приглаженная, а у других путаный, густой шерстный покров, переходящий в кучери на чубаром ремне-кушаке на спине и с длинными белыми остевыми волосками. Как снегом приукрашенные! Вторые мне импонируют больше! Наряднее и праздничней они, что ли...
А еще говорят, что цвет шерсти у русаков-под цвет ландшафта, где они встречаются: на жнивье, в болотах- рыжие, на открытых пространствах-беловатые. Насколько это правда-судить не берусь. Но что-то в этом, ИМХО, есть!
Своего сегодняшнего русака добыл в густой, высокой траве, притрушенной снежком - как ракета стартонул! Я даже испугаться не успел... Стрелял навскидку по угонно-уходящему справа-налево.
IMG_20201206_203822.jpg
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда

Виталий 2.

Слідопит
Зверху