Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

kef

Зброяр
Які ви всі ранні, у нас відкриття на пушного 14.11
Ви думаєте .що за два тижні щось зміниться у життєдіяльності чи популяції заячого виду !? Хіба що погодні умови і то не факт.
У нас (рівненська обл.) Відкриття полювання на пушного вже багато років поспіль- на початку листопада.
Раніше до зміни кліматичних умов листопад зиму відкривав з морозами та першими снігами.Які навіть часто лежали аж до весни.
 

shpak

Мисливець
Так, воно і є.... Володію ситуацією, нічого там не буде... Спробуємо хоча б лишити їх членства в УТМР.
Закони треба міняти і суд реформовувати! Розкажу історію мого «Кента»з США(штат Орігон),яку треба взяти на озброєння нашим законотворцями... Живе він в Штатах 22роки,але любов до полювання,йому прививав-я,ще в Україні,в шкільні роки. Отже,вбравшись в пір‘я(з зелених купюр),він обзавівся власними мисливськими угіддями.Повертаючись,на авто,до-дому,в темну пору доби,він побачив на обочині оленя,не виходячи з машини,він посвітив на нього фанариком і поїхав дальше...Але як виявилось-не далеко! Через 200м. стояла поліція,яка виписала штраф і вилучила мисливське посвідчення(за те,що сильно потужний фонарик,по їхнім міркам),на 3 роки,і ніякі модні,дорогі адвокати не допомогли.... p.s Олень був муляж,обтиканий з усіх сторін камерами :)
 
Зверху