Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Gayman

Мисливець
Не хотелось писать, потому что здесь сразу закидали бы тапками.....Но в это сезоне на открытие на пух перепутал патроны,заместо тройки и единицы взял патронташ с семёркой. Приехал в угодье и замёрз,ходил как не в себя. Поднялся ушастый метров 15 вскинул и пошла дробь в его сторону,заяц был добыт. Патрон был таков порох нобель спорт 206sv п/ к гуаланди дисперсант # 7 /24 гр... Заяц был добыт,но я вообще использую на эти охоты дробь номер три и единицу.
Я на охоте по перу, пару лет назад лису взял №7. Благо шкура не кому не нужна)
 

huntumy

Зброяр
Не хотелось писать, потому что здесь сразу закидали бы тапками.....Но в это сезоне на открытие на пух перепутал патроны,заместо тройки и единицы взял патронташ с семёркой. Приехал в угодье и замёрз,ходил как не в себя. Поднялся ушастый метров 15 вскинул и пошла дробь в его сторону,заяц был добыт. Патрон был таков порох нобель спорт 206sv п/ к гуаланди дисперсант # 7 /24 гр... Заяц был добыт,но я вообще использую на эти охоты дробь номер три и единицу.
Никто Вас не закидают, уважаемый охотник на форуме. Никто не посмеет. У каждого подобные моменты могли быть. К правильным патронам у каждого свой путь. Когда только начинал охотится была мода 0,00. Постепенно номера уменьшились ещё при сильвере и соколе.
Сейчас же стреляю чем захочется.
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Никто Вас не закидают, важаемый охотник на форуме. Никто не посмеет. У каждого подобные моменты могли быть. К правильным патронам у каждого свой путь. Когда только начинал охотится была мода 0,00. Постепенно номера уменьшились ещё при сильвере и соколе.
Сейчас же стреляю чем захочется.
Тёзка,вот скажу Вам честно тут на форуме очень мало людей,к которым можно прислушаться.... Но они тут есть,и я им очень благодарен.
Всех с наступающим новым годом!!! Дай бог нам в следующем охотничьем сезоне, встретиться вместе.
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Тёзка,вот скажу Вам честно тут на форуме очень мало людей,к которым можно прислушаться.... Но они тут есть,и я им очень благодарен.
Всех с наступающим новым годом!!! Дай бог нам в следующем охотничьем сезоне, встретиться вместе.
Не переймайтесь.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Естественно, не разбираются...
Но знают, что

диаметр дроби №7,5 равен 2,4мм...
Я таким уродством не стреляю, имею право и ошибаться. Но то, что на фото дробь гораздо крупнее номера 7 -факт! И лайки там бестолковые.
 

kef

Зброяр
Я таким уродством не стреляю, имею право и ошибаться. Но то, что на фото дробь гораздо крупнее номера 7 -факт!
А якщо то помилково був закладений патрон ? Та і спростувати чи підтвердити діаметр дірок від шроту без доданого для порівняння у величині виміру (лінійки) - неможливо . Давайте залишимо ці суперки в минулому. А почнемо з чистого листка ! Домовились Вадим ?
 

kef

Зброяр
Ось така була сьогодні в день погода. Снігу нуль. А ще в чора було біло. Так що навіть якщо підмерзне за ніч . всерівно без снігу полювання зимове втрачає усю красу.
IMG_20220101_120951~2.jpg
IMG_20220101_121109~3.jpg
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всіх мисливців поздоровляю з Новим роком і бажаю влучних пострілів з дієвими трофеями.В нас сьогодні +10!!Тепло і весь сніг перетворився в ніщо.Завтра будемо полювати по чорнотропу.В мене таке відчуття що мисливці з західного регіону вже забули що таке заєць і як він бігає!!Біда і чим далі-тим гірше.Завтра закриваємось,а результатів великий нуль.Шкода,але надія вмирає останньою.Всім завтрашньої удачі!!
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
В нас сьогодні +10!!Тепло і весь сніг перетворився в ніщо.Завтра будемо полювати по чорнотропу.В мене таке відчуття що західні мисливці вже забули що таке заяць і як він бігає!!Біда і чим далі-тим гірше.Завтра закриваємось,а результатів великий нуль.Шкода,але надія вмирає останньою.Всім завтрашньої удачі!!
В нас сьогодні теж плюс щей дощ цілий тиждень. Сезон практично ніякий. Декілька днів таких що аж душа радіє. Якби не індівідуалка особливо нічого згадати.
Буду потроху переключатись на щуку.
 

Mazaj 2018

Слідопит

Всем доброго времени суток!
Представляю Вашему вниманию семейную охоту на зайца. Приятного просмотра!
Всех с наступающим Новым Годом! Ни пуха, ни пера!
Вы если такими темпами будете истреблять зайца, думаю скоро у вас опять лет на 6 минимум закроют охоту. Зачем вам каждую охоту нести тушку домой? Вам мало? Берегите их!
 
Останнє редагування:

Mazaj 2018

Слідопит
Ось така була сьогодні в день погода. Снігу нуль. А ще в чора було біло. Так що навіть якщо підмерзне за ніч . всерівно без снігу полювання зимове втрачає усю красу. Переглянути вкладення 737917 Переглянути вкладення 737918
Це просто аномалiя. З нашим клiматом нам до цього треба звикати. Сьогоднi фазанiв пiдняв з десяткiв 2, такого в нас ще не бачив. Душа радiе, вiд результатiв роботи в угiддях. Ще весною добавимо. Отримали зерно вiд фермера для пiдгодiвлi. Угiддя поки в снiгу будемо сипати!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
#3, 37 м, уже дома..
 

Вкладення

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Видел 7.
 

Вкладення

Зверху