Снаряжение картечи

Arsenfresh

Мисливець
Недавно мав натхнення і закрутив два патрони з картеччю 8,3мм. Гільза нова, 686, Нобель А0 1,8гр. Пиж Гуаланді H13, картеч 8,3 10шт. 34гр. Хрустик, закрутка. Відстріл на 40м. Афініті 0,5мм. 396м/с.
 

Вкладення

huntumy

Зброяр
Недавно мав натхнення і закрутив два патрони з картеччю 8,3мм. Гільза нова, 686, Нобель А0 1,8гр. Пиж Гуаланді H13, картеч 8,3 10шт. 34гр. Хрустик, закрутка. Відстріл на 40м. Афініті 0,5мм. 396м/с.
По дві штуки в ряд ставив?
У мене теж по дві штуки 5 рядів найкраща кучність.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Всуну і я свої копійчини в цей розбір... ;)
Коротше,я споряджаю картечину діаметром 8,2 мм. у узгоджений контейнер 9 штук по три штуки стовбчиком...
к-2.jpg

Вага такого спорядження получається 33 грами...
Фото-0007 (4).jpg

Споряджаю у будь яку гільзу,хоч нову,хоч у Б/В...Виглядає у гільзі ось так...
Фото-0008.jpg

А ось так,виглядає узгоджений контейнер у мить,коли він із картечинами проходить по каналу стовбура рушниці...
На фото відрізок стовбура рушниці Хатсан Ескорт напівавтомат з каналом 18,3(циліндр з напором)...
к1..jpg

к2...jpg

к3.jpg

к4.jpg

Ось так виглядають вже готові набої картечин...
Фото-0002 (7).jpg


Спорядження роблю у наступній черзі...
Гільза будь яка,капсюль із червоною крапочкою(NS-U686),порох ТАХО із старих запасів(червоний),наважка 1,85 грами,контейнер із картечинами,скляний кружечок(хрустік),і на останок закрутка...
Якось так...
032
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Всуну і я свої копійчини в цей розбір... ;)
Коротше,я споряджаю картечину діаметром 8,2 мм. у узгоджений контейнер 9 штук по три штуки стовбчиком...
Переглянути вкладення 608177
Вага такого спорядження получається 33 грами...
Переглянути вкладення 608185
Споряджаю у будь яку гільзу,хоч нову,хоч у Б/В...Виглядає у гільзі ось так...
Переглянути вкладення 608186
А ось так,виглядає узгоджений контейнер у мить,коли він із картечинами проходить по каналу стовбура рушниці...
На фото відрізок стовбура рушниці Хатсан Ескорт напівавтомат з каналом 18,3(циліндр з напором)...
Переглянути вкладення 608187
Переглянути вкладення 608189
Переглянути вкладення 608191
Переглянути вкладення 608192
Ось так виглядають вже готові набої картечин...
Переглянути вкладення 608193

Спорядження роблю у наступній черзі...
Гільза будь яка,капсюль із червоною крапочкою(NS-U686),порох ТАХО із старих запасів(червоний),наважка 1,85 грами,контейнер із картечинами,скляний кружечок(хрустік),і на останок закрутка...
Якось так...
032
И как кучность? Метров в 35 ( или 50...) ?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
И как кучность? Метров в 35 ( или 50...) ?
Честно говоря,кучность по бумаге (картону) не проверял,но на санотстреле,патрон показал себя достойно!Дистанция порядка 25-35 метров (были разные расстояния,измеряли примитивно шагами) вся лиса и собака падали с первого выстрела!
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Честно говоря,кучность по бумаге (картону) не проверял,но на санотстреле,патрон показал себя достойно!Дистанция порядка 25-35 метров (были разные расстояния,измеряли примитивно шагами) вся лиса и собака падали с первого выстрела!
Так они и от 0-ки упадут... Не стремно было палить такой крупной картечью в угодьях? Ведь она летит как попало, куда попало и ой-как далеко?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
...Не стремно было палить такой крупной картечью в угодьях...
Честно сказать,нет,не стрёмно...С ТБ у нас нормально,стреляющих было как всегда трое и на приличном расстоянии друг от друга...Да и растительности в виде больших деревьев у нас в той местности нет почти,не большие деревца и низкорослые кустарники.
...она летит как попало, куда попало и ой-как далеко...
Друже,на счёт летит как попало,немного не соглашусь,всё таки согласованный контейнер своё дело делает...Ну и стрелявшие использовали дульные сужения "цилиндр"...
 
Я під свій ТОЗ-34 в якого звуження 1.0 і 1.2мм ідеально підходить картеч 6.2 мм і 6.5мм.
На даний момент стріляю 6.5мм, споряджаю в звичайний Одеский п/к "Сильвер 36", перемички п/к спеціально не рву, да і вони по собі не рвуться після пострілу, тому для картечі це тільки плюс. Споряджаю завжди на потужному капсюлі СХ-2000 або 688, гільза завжди нова (Шеддіт або Нобель) порох С7, навіска рідна (заводська) 1.55/1.56 грамів, картеч ложу по 5 шт., в рядочок і таких чотири рядка, по вазі виходить приблизно 31 - 31.5 грамів, хрустик і "глибока" закрутка - 5 мм.
Бродячі пси - не жалуються, падають відразу! Самого далекого стріляв, приблизно в 60 з копійками метрів, трішки обзадив, но поки дійшов, уже був битий чисто.
П.С. На останній фотці, позаминулорічний відстріл картечі 6.2мм на дистанці 25 метрів.
Переглянути вкладення 608022
Переглянути вкладення 608023
Переглянути вкладення 608025
Переглянути вкладення 608024
Переглянути вкладення 608027
Гарний варіант!
Мені сподобався.
Єдине питання - чому не "зіркою" закриваєте?
Контейнер на 36 грам повинен непогано закритися з таким розташуванням картечин у набої.
Чи є якісь особливості?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Гарний варіант!
Мені сподобався.
Дякую... :)

Єдине питання - чому не "зіркою" закриваєте?
Контейнер на 36 грам повинен непогано закритися з таим розташуванням картечин у набої.
Чи є якісь особливості?
Особливості - в принципі немає, але маленьке "Но". УПСом закривати зірочкою картечний набій, якось мені не то, да і зірочка не дуже виходить. Ну це в мене так. (Зірочка у мене для дробі).
А от закрутка в глибину 5 мм - "то шо доктор прописав", плотно і обережно зібраний набій + цієї закрутки (глибини) хватає для повноцінного згорання пороху в стволі. Ну і естетика, яку всі теж люблять.. :)
Набій на практиці перевірений, тому тут закрутка працює чудово..:)

P.S. Споряджав у б/в гільзи БіПі (висота 67.5 мм) закрутка була була в глибину 3 - 3.5 мм, тут уже більше залишалось не згорівших порошинок (С7) і по відчуттям постріл "слабенький" і соснову дошку (товщина 5 см) з 25 метрів, не прострелювало, а на 70мм гільзі з глибокою закруткою, відразу постріл сухий і більшість дробин стали пробивати навиліт, так і прижився в мене цей набій і досі ним користуюсь..;)
IMG_20200316_092136.jpg

IMG_20200316_092209.jpg
 
Гарно!
Але не люблю я закрутку. Не так і давно з'явилося це відчуття...
Спробую таки "зірку" під Ваш рецепт!
Ви картечі чийого виробництва надаєте перевагу?
Різниця між картечинами 6,2 та 6,5 значна по вазі? Усіх 20 штук у набої.
Немає "болтанки" при спорядженні 6,2?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Гарно!
Але не люблю я закрутку. Не так і давно з'явилося це відчуття...
Спробую таки "зірку" під Ваш рецепт!
Ви картечі чийого виробництва надаєте перевагу?
Різниця між картечинами 6,2 та 6,5 значна по вазі? Усіх 20 штук у набої.
Немає "болтанки" при спорядженні 6,2?
Картеч, ще два роки назад брав у БігКет, як і всі комплектуючі (не реклама!).
Стосовно різниці скажу так, стріляйте чи пробуйте з картеччю 6.5мм, в п/к - сидить добре, не "бовтається".
А картеч 6.2 мм трішки вільно сидить, тому я робив як, п'ять штук по кругу, шоста в центр, але в цетрі сидить дробинка трішки вище, так-як повністю не влазить. Тому таким "образом" укладав по 6 шт. в рядок і так чотири рядка, разом буде 24 шт. Но(!), укладочка картечі, буває трішки перекошується, із-за центрального столбика, після пострілу деякі лепесткі п/к протирало наскрізь до дірок (значить був клин), но як не дивно, летіла дуже навіть кучно (фото відстілу вище викладував по 16-ти дольній мішені).
З 6.5 мм такого - немає! Лепесткі п/к гладесенькі, кучність - просто чудова, а різниця всього в 4 картечини.. :)

Різниця по вазі майже однакова, але розмір картечі гарно впливає на форму укладки..:)
6.2мм - 24 шт з центральним столбиком (вага 30.5/31 грам) в загальному 31 грам.
6.5мм - 20 шт без центрального столбика (вага 31/ 31.5 грам) в загальному 32 грами.

Партія від партії по вазі трішкі різниться. Яка важча картечинка, яка легша і.т.д і т.п..
Якщо хочете повторити цю збірку, то раджу з 6.5мм, кожну укладену збірку переважувати, бо вага буває чуток "грає" + навіску пороху коригуйте самі під свої "мірки" і думаю знайдете свій набій..;)
 
Дуже дякую!
Я не використовую картеч. Майже.
Але завжди шукаю щось нове, щось талановите та працююче краще, ніж попереднє!
Тим більше, ніколи не відомо, коли воно знадобиться.
Тому беру на озброєння. Вивчу у спорядженні на різних контейнерах та відстріляю.
От тільки коли...
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Та немає за що..;)

Я не використовую картеч. Майже.
Але завжди шукаю щось нове, щось талановите та працююче краще, ніж попереднє!
Тим більше, ніколи не відомо, коли воно знадобиться.
Тому беру на озброєння. Вивчу у спорядженні на різних контейнерах та відстріляю.
От тільки коли...
В міжсезоння..:p:)
 
Впевнений - такий набій є чудовим засобом для безпеки.
Так званого self-defence
Не надто висока пробивна здатність не дуже важких свинцевих картечин.
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Цей самий рецепт, але закритий зіркою, щось мені чесно і на вигляд не дуже і стріляти не дуже хочеться!
І амортизатор п/к майже в ноль зжатий (друга світлина).
Да і зірочці немає куди впиратись, немає рівномірної площі прилягання до снаряду. Тільки закрутка.
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
А как кто поступает с картечью, которая укладывается по 7 штук в ряд? Например так становится картечь 5,7мм в чок 17.5мм (МЦ2112) при использовании п/к.
Проблема в том, что ряды укладываются со смещением, а центральные картечины - одна над другой и центральный «столбик» получается выше остальных рядов.
 
Останнє редагування:
Зверху