Снаряжение 16/70 для старых ружей круповской стали

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
зірку я теж підкатую на 12 калібрі, але не маю насадок на УПС до 16 калібру. тому придбав закрутку воєнторговську нову, але ось думаю спростити спорядження набоїв за рахунок використання пластикового пижа-обтюратора. доречі. спорядження сучасними войлочними пижами досить ризиковане - у самого були випадки. коли партію набоїв довелось розрядити через те, що неякісна осалка потекла на порох і замість пострілів виходив "пшик" зі смердючим димом, особливо це було "весело" з напівавтоматом. коротше з повстяними сучасними пижами треба бути дуже обережним, або робити та осалювати самому.
 

Копатыч

Зброяр
і ще одне цікаве запитання - чим підігнати висоту "під закрутку", адже пиж-обтюратор невисокий (ну принаймні той, що в мене є).
Даже "подкладывая" в контейнер прокладки (картон, пробка), Вы ничего *путнего*, не получите. Здесь выбор один, вырезаете амортизатор в пыж-контейнере, а вместо него, что угодно (войлок, опилки, ДВП, пробка, *бутерброд*, из всего этого), а затем "закрутка".
 

Копатыч

Зброяр
але ось думаю спростити спорядження набоїв за рахунок використання пластикового пижа-обтюратора.
Вот здесь, уточните, пожалуйста, Если "упрощать", то за счет пластикового пыжа на дробь?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну пиж-контейнер використовую мало, лише для далеких пострілів, а ось пиж-обтюратор думав використати для чисто технічного спрощення - порох, пиж-обтюратор (деякі магазини його називають напівконтейнер) дріб і закрутка
 

Копатыч

Зброяр
порох, пиж-обтюратор (деякі магазини його називають напівконтейнер) дріб і закрутка
С "полуконтейнером" еще проще, только надо бы обрезать верхний "ободок" (обтюратор) ровно, и сверху, на него можно ложить пробку, ДВП, войлок, тем самым "подогнать" высоту заряда, под *закрутку*. Возникает вопрос, зачем подрезать? ответ может быть прост, что б не случился "перекос" этих *добавочных* прокладок.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
о, дякую, що й цікавило мене найбільше,думаю що ДВП підійдуть найкраше через те шо розлітається після пострілу.
 

Копатыч

Зброяр
о, дякую, що й цікавило мене найбільше,думаю що ДВП підійдуть найкраше через те шо розлітається після пострілу.
Не за что, попробуйте все таки, пробковые прокладки. Вес-минимальный, толщина-2мм или 3мм, амортизационные свойства- на порядок выше чем ДВП, при своем весе, они заряд дроби, не разобьют. Но все же, выбирать Вам.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
зірку я теж підкатую на 12 калібрі, але не маю насадок на УПС до 16 калібру. тому придбав закрутку воєнторговську нову, але ось думаю спростити спорядження набоїв за рахунок використання пластикового пижа-обтюратора. доречі. спорядження сучасними войлочними пижами досить ризиковане - у самого були випадки. коли партію набоїв довелось розрядити через те, що неякісна осалка потекла на порох і замість пострілів виходив "пшик" зі смердючим димом, особливо це було "весело" з напівавтоматом. коротше з повстяними сучасними пижами треба бути дуже обережним, або робити та осалювати самому.
А я в насадки от 12 УПС вставляю обрезок гильзы 12 кал и закрываю 16 калибр и пристойно получается.
 

Копатыч

Зброяр
А я в насадки от 12 УПС вставляю обрезок гильзы 12 кал и закрываю 16 калибр и пристойно получается.
С так называемым "шалашиком", все понятно, а закрыть буртиком, т.е. задавить "шалашик", тоже 12 кал.? Спрашиваю, чисто из любопытства, 16 кал. не имею, просто у товарищей есть, может подскажу им, или помогу.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Спрашиваю, чисто из любопытства
ось і я вже сиджу чекаю коли додому приїду міряти буду. припускаю, що варіант можливий, так як у матриці № 2 кільцевий широкий паз, а внутрішня частина невеликого діаметру.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
С так называемым "шалашиком", все понятно, а закрыть буртиком, т.е. задавить "шалашик", тоже 12 кал.? Спрашиваю, чисто из любопытства, 16 кал. не имею, просто у товарищей есть, может подскажу им, или помогу.
Нормально, бортик только узкий получается, вечером фотки закатанные кину
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
та де ж ті фотки!??!:D, що ж Ви всю душу витягнули цим чеканням
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Вкладення

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
гільзи якісь ніби знайомі:D. а так досить пристойно, я вже був думав купити за 300грн набір матриць на 16калібр, але Ваша придумка стала вчасною, а не пробували з тонкого паперу на дріб ставити прокладочку - і не перетисниете і верхній торець з буртиком рівний виходить - сам так на 12кал роблю і закруткою проганяю.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
гільзи якісь ніби знайомі:D. а так досить пристойно, я вже був думав купити за 300грн набір матриць на 16калібр, але Ваша придумка стала вчасною, а не пробували з тонкого паперу на дріб ставити прокладочку - і не перетисниете і верхній торець з буртиком рівний виходить - сам так на 12кал роблю і закруткою проганяю.
Ошибаетесь :) это бонус из комплекта, те ждут своей очереди т.к. жду пока выточат обжимку.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ну сиджу і думаю, як мені не прийшла така ідея в голову з частиною гільзи???хоча напевне паперові буду під закрутку
 
я використовую Ліі2. При необхідності міняю змінні матриці 12-го та 16-го. Там ще необхідно на станині на останній стації нижню пластину міняти, так щоб не діставати після остаточного формування зірочки гільзу пасатижами.
 

igarek

Мисливець
Знайомий після закриття зірочкою і підкрутки закруткою готового патрону,капає в місце де сходиться зірочка каплю воску.Каже щоб не відсиріло.
Є думки?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
лаком бабським мастять - пості № 53 на фото. можна воском. можна нічим - не відсиріють. аж поки не скупаєтесь разом з ними. я завжди від зірочку кладу тоненьку прокладку з звичайного паперу товщиною, як обкладинка радянського зошита - щоб зірочка не проламалась
 
Зверху