Спинербейт

Тема у розділі 'спінінг', створена користувачем Юра 28, 12 бер 2013.

1. Юра 28

Юра 28 Мисливець

Вітаю всіх.Шановні спінінгісти хто користувався,користується приманками spinnerbait.Які враження від лову цією приманкою сусіди з росіїї пишуть що моцна штука.Але у них поголовя щука,окунь хижаки аж забагато цікаво як наша зубата реагує на цей вид приманки.Буду вдячний за відгуки.

Вкладення:

2. Safari
  3. Студент

Студент Мисливець

ефективність як від вертушки але краще на заросших травою водоймах

4. трудяга

трудяга Мисливець

купив і я якось спінебейт але не брало на нього нічого і пішов в ящик до неберучих приманок роки так на три. Дійшла до мене інформ. що селі під самим містом є щука-поїхав. брала паршиво але брала.але з кожним дне все гірше-почав я перебирати приманки поки не дійшла черга до спінербейта-скажу що щука від нього дуріла.Озеро мілке і заросло здорово після забросу і проводки 1-2метра в радіусі5-10 метрів вода починала рухатись в напрямку наживки.але одне но-бахрому силіконову я зняв і поцепив твістер і ще один нюанс при сході щуки біля берега спінербейт вдарився об плити (бетон)і головка трошки відігнулась після цього спшнербейт при проводкі почав коливатись з боку в бік. а не деформовані йшли прямо. так на деформований було набагато більше покльовок. але ловив я на спінербейт тільки на цьому озері не інших повний нуль.

Поділитися цією сторінкою