Стволы 750мм.

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Отвечу вопросом на вопрос. Преимущественно ружья с какой длиной стволов используют спортсмены, стреляющие спортинг и каких производителей? Спортинг, так как ближе всего к охоте (ружья не специализированные, кроме ресурса).
Беретта, Блэйзерс, перацци - 71/76
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

veriovo4ka89@

Мисливець
А особисто мені подобаються рушниці зі стволами коротшими за 700 мм, бо люблю полювання з лягавою і тому довгі не потрібні. Якби було полювання на перо цілий рік то зі своєї 34-ки зробив би коротеньку і ходив би! Та це тільки власна думка.
 

tyrist 1945

Тигр
А особисто мені подобаються рушниці зі стволами коротшими за 700 мм, бо люблю полювання з лягавою і тому довгі не потрібні. Якби було полювання на перо цілий рік то зі своєї 34-ки зробив би коротеньку і ходив би! Та це тільки власна думка.
Логічно.
 

veriovo4ka89@

Мисливець

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Мое мнение 76 это огонь.
С 76 стволами я себя очень уверенно чувствую. Близко - отпущу. И при 76 стволах промах только мой.
 

kef

Зброяр
Повністю згідний. "Німаки" з 76 см.стволами як і в 12к. .так і в 16к. ..завжди лягали мені люксово та мали гарний бій.Зауер вісімка в 16к. має гарний баланс та бій з стволами 72 см.та вагою 2.7 кг. з якою полював як на качву так і на зайців.Кожна рушниця має щось своє особисте .і ту особливість потрібно самому зрозуміти.
 

Varjag229

Слідопит
Та особливість запам'ятовується спинним мозком.
 

kef

Зброяр
Бо всі іномарки мали вагу від 2.6 кг...до 3.2 кг...Навіть з стволами 76 см.
 

Varjag229

Слідопит
Маю на увазі, що до будь-якої рушниці треба звикати. Тоді і влучати вийде "не думаючи".
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

huntumy

Зброяр
А производители ружей наверное не в курсе, раз выпускают стволы длиннее 69см?:)
Причину обьяснить может производитель и те кто с ними контактирует.
Когда у меня была инерционка с 76 стволом, на охоте дискомфорта в стрельбе не замечал. Т.е. дело привычки. На колективных охотах где частые переезды было неудобно с ним в ниве.
Сейчас ружье с 710мм. Вполне устраивает.
 
Зверху