Тоз б 20- ка

север

ветеран форуму
надійна команда
Про це
Дякую. Я так і зрозумів ,що то з запасу. Я не виставляв механізм замків, але вони більш схожі на бельгійські ,чим на тозовскі.
Про це є згадки в мисливській літературі. Зустрічав. Там суттєва різниця
 

Охотник77

Снайпер
Тоді були такі стандарти. І зайвий запас міці був, аж ніяк, не зайвим
Більше схоже на відсталість технологій
. Навряд, чи ніжні тонкостінні рушниці, іноземного виробництва в 20 калібрі, здатні потягатись з цією ТОЗ Б на звіриному полюванні ( дуже хотів би я на це подивитись!).
Без сумнівання зможе це багатьма перевірено і ви це знаєте
чудо-рушниці для пересічного українського мисливця
Ну тут в точку. Як кажуть кожному своє в суперечкі невступатиму.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

север

ветеран форуму
надійна команда

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ми ж про ТОЗ Б тут говоримо.
абсолютно вірно, і говоримо про такий його недолік, як надлишкова вага в 20 калібрі, а Ви на мою думку, намагаєтесь приховати цей недолік, за якимось боєм, і розповідаєте що він кращій ніж у сучасних, хоча звідки Ви це знаєте не пояснююте, от я Вам і опоную в цьому і кажу, що сучасні рушниці 100% по міфчному "БОЮ" не гірші старих.
 

Охотник77

Снайпер
Знову цей ІЖ-54...Він, що всім вам так подобається, що в будь-якій темі про нього згадуєте? Ми ж про ТОЗ Б тут говоримо.
Багато хто мав радянскі рушниці гарні на той свій час хоча й тоді були кращі варіанти. Але прогрес нестоїть на місці і фактично за ту ціну ну або трохі дорожще) що хочуть за иж54,мц9к і інші "легенди"можна взяти сучасну рушницю ( легшу,зручнішу,функціональнішу і елегантнішу)до якої нетреба так роками пристосовуватись. Полював в багатьох колективах з різними людьми то ні моя довоєнна тоз б ні інша радянщина невизивала такого інтересу як до іномарок
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Багато хто мав радянскі рушниці гарні на той свій час хоча й тоді були кращі варіанти. Але прогрес нестоїть на місці і фактично за ту ціну ну або трохі дорожще) що хочуть за иж54,мц9к і інші "легенди"можна взяти сучасну рушницю ( легшу,зручнішу,функціональнішу і тд.)до якої нетреба так роками пристосовуватись. Полював в багатьох колективах з різними людьми то ні моя довоєнна тоз б ні інша радянщина невизивала такого інтересу як до іномарок
Все пізнається в порівнянні. Ніхто ж зараз нехоче /бігати/ в кирзових чоботах.шапці- вушанці чи ватнику.
Як і писав раніше ,що саме цінне в цій рушниці її рік випуску .стан та калібр. Зараз мало рушниць тих часів які дожили в доброму стані до наших днів. Основна причина у нещадній експлуатації власниками рушниць. Інколи доводилось оглядати моделі старих рушниць - іномарок де написано /клеймовано текстом на подушках стволу/ ,що ця рушниця не для стрільби кулями. А власник впевнено розповідав як він з неї гарно полював на кіз та кабанів. Хто мав можливість реставрувати стволи рушниць 30.40 х років випуску моделей тоз чи іж то добре знає який там метал . Він не такий /вязкий/ як у іномарок тих часів випуску з тонкостінними трубками стволу.
 

rfyjt13

Слідопит
Зрозуміло що це не James Purdey ! Це радянська зброя! Ніколи , росіяни( московити) не робили свого, все передерте! Є краще ,є погане. Це передерте з бельгійської зброї. А так як естетика ,та комфорт це щось космічне для московита, то вираз- "и так сойдёт" це домінувало і домінує в рашці. Ця рушниця з розряду не поганої зброї. І бралась для своїх цілей. Я не полюю другими калібрами.
 

Hunter 79

Слідопит
Пане ,,Optimum,, , а Ви будь ласка співставте фото обидвох рушниць ,того ,,драпака,, , що Ви виставили як посилання на ,,супер зброю,, і того ТОЗ-Б , що виставив я , уявіть сивочолого мисливця з собакою , який вже давно ,,сформувався і відбувся ,, і стоптав не одну пару взуття на різних видах полювань , для якого полювання - це стан душі .
Абстрагуйтеся ! І скажіть від щирого серця з чим Ви його бачите з SP чи з ТОЗ - Б ???
Але не лукавте ))) !!!
 

Вкладення

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Пане ,,Optimum,, , а Ви будь ласка співставте фото обидвох рушниць ,того ,,драпака,, , що Ви виставили як посилання на ,,супер зброю,, і того ТОЗ-Б , що виставив я , уявіть сивочолого мисливця з собакою , який вже давно ,,сформувався і відбувся ,, і стоптав не одну пару взуття на різних видах полювань , для якого полювання - це стан душі .
Абстрагуйтеся ! І скажіть від щирого серця з чим Ви його бачите з SP чи з ТОЗ - Б ???
Але не лукавте ))) !!!
В мене дуже гарна уява, але чомусь в моїй уяві у нього якийсь Meisterwerkflinte не новий, ну на худий кінець в ного якась мігурка з якимось гарним гравіюванням або суперспорт.

А от 28 річний юнак з собакою з СП теж гарно буде виглядати, та ще й на стенді буде мати природний вигляд.

Гра в асоціації дуже цікава і розвиває уяву, проте рушниця в 20 калібрі не повинна важити як рушниця в 20 калібрі (на мою скромну думку), двадцятку і беруть для того, щоб відчувати легкість, маневреність.
 
Зверху