Убойность 16 калибра

16 калибр по убойности, дальности стрельбы, общей добычливости

  • 1. Уступает 12 калибру

  • 2. Не уступает 12 калибру

  • 3. Превосходит 12 калибр


Результати можна переглянути лише після участі в опитуванні.

Hunter 79

Слідопит
,,Убойність,, в мому розумінні - це енергія заряду (дробового чи кульового)на певній відстані від зрізу ствола (на приклад на дистанції 50метрів).
В умовах сьогодення при наявності сучасних комплектуючих набоя (порохів і капсулів) ,,нівелюється,, значна частина показників самого ствола (його довжина та геометрія).
Вибір між 12 і 16тим кал. зводиться до поняття ,,уеіверсальності та естетичності,,
На мою думку.
 

old hunter

Снайпер
,,Убойність,, в мому розумінні - це енергія заряду (дробового чи кульового)на певній відстані від зрізу ствола (на приклад на дистанції 50метрів).
В умовах сьогодення при наявності сучасних комплектуючих набоя (порохів і капсулів) ,,нівелюється,, значна частина показників самого ствола (його довжина та геометрія).
Вибір між 12 і 16тим кал. зводиться до поняття ,,уеіверсальності та естетичності,,
На мою думку.
Да.
А "слонобойный" выстрел можно выполнить из любого калибра, порошку подсыпаем, подсыпаем, пока дробь не перестает влазить в гильзу :D.
 

Салган

Мисливець
Расстояние метров 20, дробь двоечка без контейнера 28 грамм , самозаряд, порох Тахо по банке тот что 1.9 на 32 на 12 калибр.
Что интересно. После выстрела лягла на месте и даже ногой для приличия ни разу не дернула. Наглушняк. Видимо и попал хорошо, но и то что бьёт конкретно тоже факт.
Вот тебе и 16 калибр.
 

Hunter 79

Слідопит
Так я таке і з 20го робив і що це доказує?
:) Це ,,доказує,, , що людина ,,полюбила,, своєю рушничку !!! Навіть курточку зняв щоб не ложити на сніг! З таким відношенням до зброї - калібр немає значення))).
Ось , що це ,,доказує,, !
 

gaudi

Слідопит
Друже потовщені стінкі тількі тому що колодкі з більшого калібру і треба робити плавний перехід від колодкі до блока стволів, неберем до увагі садочних рушниць. Мав зправу і бачив в ділі всі наведені моделі тому для прикладу наведу таке: жодна 20ка чи 16ка з наведених неперестреляла теж "гармонійного"у всіх показниках іж54 12к з чорними стволами,мало того на його фоні виглядали якімись іграшковими. І такіх примірів дуже багато якщо зразкі зброї без ізянів в аналогічному стані і класі то результат більшого калібру буде кращий
що значить не перестріляла.як то перестріляти чи не перестріляти.....
 

Охотник77

Снайпер
що значить не перестріляла.як то перестріляти чи не перестріляти..
Це ,,доказує,, , що людина ,,полюбила,, своєю рушничку !!! Навіть курточку зняв щоб не ложити на сніг! З таким відношенням до зброї - калібр немає значення))).
Ось , що це ,,доказує,, !
Всім успіхів зі своїми калібрами та рушничками! Сьогодні працюємо по лисиці тому нема часу та бажання щось доказувати,тим паче що на полюваннях вся ця писанина немає кардинального/ суттевого значення :) здебільшого все закладено в мізках на подсознательном уровні+ велику роль грає прогрес на подсоснанія. А так все інше лишилось в цій галузі як і раніш
 

Охотник77

Снайпер
Є пару хвилин) з радянщини в мене викликають повагу іж54/59 та мц9к це з доступних але це незначить що навіть з убитої рушниці інших калібрів нереально мати результати. Все залежить на мою думку від уміння і навичок а патрон тількі довершує справу тому яро тверджу що всі сили,час та средства тре тратити на вміння стріляти та правильно організовувать полюваня а досконалий свій патрон то на любітеля. А чисто формально рушниці одного класу/ розбору будуть показувати перевагу в 12к
 

Охотник77

Снайпер
Ці вихідні ми знову поїхали на лиса. І що б мені найбільше підійшло то це напів автомат 12-10го калібрів зі стволом 80-90см. І це не жарт! І не тре філософствувать що 10см ближще до цілі і таке інше :)
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Охотник77

Снайпер
Філософія то є серйозна наука.
Научно доказанный факт
От дуже хотів би вас всіх зібрати до купи та протестувати рушничкі :) а так одна балаканина,як шо що то я мисливець а не теоретикк брехунець
 

Охотник77

Снайпер
У мого
Мицика 600 км за 2 дні за фаркопом,то я небачу причин всім зустрітися і не протестувати рушниці та набої :) хто за?
 
Зверху