Українська ненародна немудрість.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ми люди вже до всього звичні - бараболя є, сало є, багато почали приїздити зі Сходу - помагаємо чим можемо - тут більше діють закони людяності, а ті їх вислови типу "..або в Європу або кулю в лоб..."(Сєня) та їх закони довго непротримаються, бо надумані, тупорилі.
 

Грищенко

Снайпер
Думаю,что оба эти законопроекта тихо спустят на тормозах.Во первых,властям сейчас невыгодно вооружение народа.Во вторых,там не очень просматривается коррупционная составляющая,-кормиться особо не с чего.В третьих,-сейчас в общем не до них,- худо-бедно работает приказ №622,-ну и Бог с ним.18 лет с ним прожили и еще сто лет проживем.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Думаю,что оба эти законопроекта тихо спустят на тормозах.Во первых,властям сейчас невыгодно вооружение народа.Во вторых,там не очень просматривается коррупционная составляющая,-кормиться особо не с чего.В третьих,-сейчас в общем не до них,- худо-бедно работает приказ №622,-ну и Бог с ним.18 лет с ним прожили и еще сто лет проживем.
Оно, конечно, где-то так... Однако, время сейчас другое, у народа оружия после "гибридной" войны будет полно, так что вопрос становится несколько актуальнее.
Хотя, безусловно, законопроектов об оружии за временА незалежности склепали десятки, все где-то сгинули в анналах ВРУ!..
Почему всегда и говорю: проект - не закон, сильно не обращайте на него свои нервы и чаяния!
 

Грищенко

Снайпер
у народа оружия после "гибридной" войны будет полно, так что вопрос становится несколько актуальнее.
Не думаю,что его захотят законодательно легализовать.Скорее наоборот,-изъять под любым соусом.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
якщо, продовжиться просування колорадів, то як би у нас не почали відбирати, те що є законним, а то кожен карабін з оптикою сміливо стає снайперською гвинтівкою, а дробовик - зброєю зачистки будівель, тай стрельнути з нього можна всім, що в ствол пролізе.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не думаю,что его захотят законодательно легализовать.Скорее наоборот,-изъять под любым соусом.
В законе можно будет определить порядок добровольной сдачи, регистрации и т.п. Ну, и как со своим оружием на войну ходить! ;)
А главное - порядок его использования и применения, в том числе - и для самообороны!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А главное - порядок его использования и применения, в том числе - и для самообороны!
не вигідна така чітка та визначена послідовність дій самооборони по пунктах, тому що якщо я виконав умови 1,2,3,4, а на 5-застрілив - то це самооборона, а якщо все буде розпливчато, так як зараз, - то треба давати трошки грошей слідчому, судді, адвокату... може ще комусь.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
На рахунок дробовика - все вірно, особливо, якщо ввалити кулею Рубєйкіна.
якщо, продовжиться просування колорадів, то як би у нас не почали відбирати, те що є законним, а то кожен карабін з оптикою сміливо стає снайперською гвинтівкою, а дробовик - зброєю зачистки будівель, тай стрельнути з нього можна всім, що в ствол пролізе.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо справжня самооборона, то яка різниця яким набоєм пошкодив? Що під руку попало, то й використав!..
Важливо, чи оправданий був імпульс стріляти на ураження?
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Доброго здоров"я, Володимир Олексійович! Ми мали на увазі самооборону від колорадів та сепарів і куля Рубєйкіна провалить любий бронежилет. Мотор камазівський пробиває. Бажаю вдачі. З пов.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Ну, куля Рубейкіна, якщо навіть не проб'є броник, завдасть такого удару, що мало не буде! Її, як кулю Блондо, виробляли Макі для зупинки легких танкеток і авто.
А стосовно куль та картечі для ближнього бою, то краще використовувати картеч, кулею складніше влучити, до того ж картеч має ефект "клину", дуже вражає
 
Зверху