Українська ненародна немудрість.

Грищенко

Снайпер
NORD_10;244698 сказав(ла):
все це приведе до стану початку 90-х
Да нет,-все будет хуже.Ведь уже нет халявного советского задела.Воровать практически нечего,все вокруг уже давным давно частное и поделено между нужными людьми.Остались пожалуй только земля и люди(народ),-вот ими сейчас вплотную и занялись :(.
NORD_10;244698 сказав(ла):
коли вже понажираються
Никогда.
Это в принципе невозможно при существующем устройстве общества.Выгляните на улицу,-у нас в полный рост чистый и ничем не замутненный капитализм.А при капитализме действует жесткое и непреложное правило,-либо ты жрешь окружающих,либо кто-то из этих окружающих непременно сожрет тебя.Третьего не дано.Потому,даже если вдруг(?) кто-то захотел спрыгнуть,-он этого сделать не сможет,потому как точно знает,что в этом случае ему конец.
Russ;244759 сказав(ла):
Просто вместо реманента и полуфабрикатов, начнут покупать патроны и прибыль не упадет ни на 0. Доход от одного заменит доход от другого
Именно это я и имел ввиду.
AndriyJaremko;244774 сказав(ла):
Я отримую задоволення якесь заспокоєння від процесу.
Медитация :).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
коротше. побратими, там в Кизлярі ще порох Крук залишився по 150 грн. банка - затарюємось - пару років протягнемо.
ці єврочинуші скоро скажуть, що кацапські рушниці не відповідають євростандарту і підлягають вилученню. будем луки гнути і стріли робити, так дивись, і назад на пальму, чи то гоп, грушу, поліземо! була палка-стрілялка скоро знову буде палка-копалка.
 

Грищенко

Снайпер

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Грищенко;244803 сказав(ла):
Яковлев В.А. не даст соврать.
це справді так - не дасть! та й Кибальчишити нам пізновато. а думаєте ще є шанс, що ці придурки схаменуться і щось зроблять для людей? особисто я зневірився.
 

Грищенко

Снайпер
NORD_10;244809 сказав(ла):
думаєте ще є шанс, що ці придурки схаменуться і щось зроблять для людей?
Никто ничего для людей делать не будет.Это время безвозвратно прошло,лет 30 уже как.
Что-то обсуждение удалилось от изначально задуманного.Попробуем вернуть его в конструктивное русло:

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52809
Проект Закону про цивільну зброю і боєприпаси 1135-1 від 10.12.2014

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=52560


Проект Закону про вогнепальну зброю цивільного призначення 1135 від 01.12.2014

На страницах проектов присутствуют ссылки на пояснительные записки и сравнительные таблицы,-если кому-то это интересно.
 

KIRA

Мисливець
Банка пороху 150грн. Це на 100 патронів, гільзи латунні, капсуль- 50коп, кулі можна самому налити, так само з пижами нарубати валянка 1патрон=2грн. Якщо брати розхідники в магазині, то 1патрон=7грн і то дуже-дуже грубо. Але то, що ти сам собі зробив,(якщо руки ростуть з правильного місця), не до порівняння з тим що зараз продають. І пакували, пакуєм, і будем пакувати, а за "мат" вибачте, бо то реакція організму на подразнення!
 

kazbek

Мисливець
В развитой Европе запрещена свинцовая дробь тем не менее и там снаряжают на тихаря.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
kazbek;245121 сказав(ла):
Европе запрещена свинцовая дробь
Вона заборонена трохи не по тій причині там йде боротьба за екологію в них почали пропадати деякі види болотної дичини і крайніми найшли мисливців буцімто водоплаваюча дичина трується від свинця і здихає. А індустріалізацію ніхто не врахував проти проти бабла не попреш от і найшли крайніх.
Хоча це вже зовсім інша тема.

П.С. Нам перейти на сталеву дріб практично нереально так само як і звузити колію чи перейти а 110 вольт.
 

NASA

Слідопит
AndriyJaremko писал:

kazbek писал:
Европе запрещена свинцовая дробь


Вона заборонена трохи не по тій причині там йде боротьба за екологію в них почали пропадати деякі види болотної дичини і крайніми найшли мисливців буцімто водоплаваюча дичина трується від свинця і здихає. А індустріалізацію ніхто не врахував проти проти бабла не попреш от і найшли крайніх.
Хоча це вже зовсім інша тема.

П.С. Нам перейти на сталеву дріб практично нереально так само як і звузити колію чи перейти а 110 вольт.


у нас была попытка перевести охотников на дробь изготовленную не из свинца. Но это не возможно сделать потому,как основная масса ружей не предназначена для стрельбы этой самой дробью (не та сверловка каналов ствола.). Во Франции релодинг так же запрещен. Я думаю никто не запретит нам получать удовольствие от снаряжения патронов на кануне охоты, это часть культуры и охотничьих традиций. А заводов которые могут лобировать интересы в верховной раде у нас нет, так как заводы это громко сказано. они не производят ни одного комплектующего для патронов, все покупное . На наших заводишках только собирают патроны. это не оот масштаб. Но есть маленький момент. по факту разграбления нашего законно Украинского предприятия, который находился в печально известном луганске и вывозе его в рашу, наши горе-чиновники приняли решение и поручили оборонпрому построить завод по производству боеприпасов для стрелкового оружия, имеется ввиду нарезного оружия, но я думаю, будет и гладкий патрон там иметь место, это же будут бызнэс у них. Возможно под это и пихают закон, если будет хорошее качество, и правильная цена почему бы и нет.
завод для производства пороха у нас имеется, вернее месо от него, главное что-бы с новым оборудованием приперли и новые технологии по производсву порохов.
линии по патронам вроде бы янки должны поставить. Будем надеятся, что качество будет лучше луганских. с ув.
 

Грищенко

Снайпер
kazbek;245121 сказав(ла):
В развитой Европе запрещена свинцовая дробь
http://www.ballisticproducts.com/Lead-Buckshot/products/65/
http://www.ballisticproducts.com/Magnum-Chilled-Lead-Shot/products/68/
http://www.ballisticproducts.com/Copper-Plated-Lead-Shot/products/518/
http://www.ballisticproducts.com/Nickel-Plated-Lead-Shot/products/519/
http://www.brownells.com/reloading/shotshell-components/shot/eagle-magnum-lead-shot-prod54058.aspx
это в штатах,прародителе самых строгих законов относительно свинцовой дроби.В европейских магазинах просто лень искать,-поверьте,там свинцовой дроби продают не меньше.Так что тотального запрета на свинцовую дробь нет,ни в Штатах,ни в Европе.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Грищенко;245160 сказав(ла):
Так что тотального запрета на свинцовую дробь нет,ни в Штатах,ни в Европе.
Зате є заборона яка діє в мисливських угіддях і мисливця виженуть з колективу якщо зловлять з свинцем.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;245172 сказав(ла):
Зате є заборона яка діє в мисливських угіддях і мисливця виженуть з колективу якщо зловлять з свинцем.
можливо, але їх хвірми типу - Тюннет, Фоб, Ротвейл, Рио, Фиоччи так гарно пакують патрони з свинцем аж гай шумить, окрім того з картеччю, що в них вкрай вважається дикунством (взагалі в Европі ніхто не полює на копитних з гладкостволом). так що - скільки світу - стільки й дива!коротше до чого це я, не така Європа як нам малюють, вони нас на приймуть навіть з такими дурнуватими законами, як описав пан Яковлев, менталітет не той. сьогодні спілкувався на полюванні з дуже непоганим чоловіком, говорить все так як є, то ось що виходить - каже: приїзджаю на Житомирщину на полювання, кажу єгерю: "Я приїхав за 200 км - щось можна порішати?" на що єгер господаства: "А як жеж!!" по 100грн з чоловіка (їх 10 чоловік) і б"єм, що є! то таке в Європі можливо?? то варто такі закони приймати, що не дають змоги спорядити 10 патронів на качку чи перепела, коли все буде рішатися за 100 грн? я тоді зможу полювати зі своїми набоями тільки дам на початку сезону пару грн тому хто зможе мене перевірити (хоча я сам працюю головним спеціалістом-екологом). на фоні такого всі заборони перетворюються в фарс і комедію!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
NORD_10;245312 сказав(ла):
"Я приїхав за 200 км - щось можна порішати?" на що єгер господаства: "А як жеж!!" по 100грн з чоловіка (їх 10 чоловік) і б"єм, що є! то таке в Європі можливо??

Ось де зобака зарита не в стальній чи свинцеві дробі а в культурі. Тому і дичини в європі купа а в нас 1 заєць на сто мисливців.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;245400 сказав(ла):
дичини в європі купа а в нас 1 заєць на сто мисливців
це ще й забагато зайців виходить. окрім культури мисливців потрібно ще й міняти культуру сільгоспвиробників - сучасні способи обробки грунту а зернозбиральна техніка аж ніяк не додають зайцям перепілкас куріпкам фазанам здоров"я
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
В нас на Львівщині завдяки деяким "депутатам" судимим яких як завжди оправдали, ріпака посадили більше ніж трави. А в ріпаку навіть лисиця ходити не хоча що вже про зайця говорити.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
AndriyJaremko;245497 сказав(ла):
ріпака посадили більше ніж трави
а це Вам сівозміна! у нас соняшник кукурудза соя, і навпаки - кукурудза соя соняшник. чого варте внесення безводного аміаку в грунт - живого не залишається нічого, все інше вимолочує комбайн з 7ми метровою жаткою, при чому ходить від країв до центру. а не навпаки.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Что-то новые законы забуксовали в Раде.Видать из-за малой актуальностиo_O
так безкоштовні - зараз треба ті, що нажитись можна добре та пошвидше, бо на фоні минулорічних подій може бути, що скоро тікати треба буде нашим верховним.
 
Зверху