Фабарм l4s

Roman22.04

Новачок
Всім доброго дня! Розглядаю до покупки л4с, тому виникли запитання. 1)Якісь покриття ствола?Хороше чи так само іржавіє як на франкі?Забігаючи на перед скажу, за зброєю я слідкую, після кожного полювання протираю, та як є потреба чищу.2)Якій в нього бій кулею,та які краще ''летять''?Це доволі основне питання, тому що в 90% стріляю кулею. 3)Як взагалі зарекомендувала себе рушниця?
 
Всім доброго дня! Розглядаю до покупки л4с, тому виникли запитання. 1)Якісь покриття ствола?Хороше чи так само іржавіє як на франкі?Забігаючи на перед скажу, за зброєю я слідкую, після кожного полювання протираю, та як є потреба чищу.2)Якій в нього бій кулею,та які краще ''летять''?Це доволі основне питання, тому що в 90% стріляю кулею. 3)Як взагалі зарекомендувала себе рушниця?
Покриття ствола глянцеве, набагато краще ніж матове на Франкі. Не іржавіє. Дерево на цівці потребує уваги, бо від вологи може трохи покрутити. Про кулю не скажу, не пробував. Але якщо взяти варіант з 61-м стволом, то має кулею бити добре. З відповідними прицільними засобами.
А взагалі чудова безвідмовна рушниця, з практично відсутньою віддачею.
 

Roman22.04

Новачок
Покриття ствола глянцеве, набагато краще ніж матове на Франкі. Не іржавіє. Дерево на цівці потребує уваги, бо від вологи може трохи покрутити. Про кулю не скажу, не пробував. Але якщо взяти варіант з 61-м стволом, то має кулею бити добре. З відповідними прицільними засобами.
А взагалі чудова безвідмовна рушниця, з практично відсутньою віддачею.
Зрозумів. У вас initial hunter?На рахунок 61 ствола не знаю, но 66 взяв би залюбки.Але в ібісі,як я зрозумів потрібно чекати 6-12 місяців.Ще на 6-8 місяців згідний, но 12 це занадто.А щеб було добре, якби l4s були в пластику, ціни би їм не було.
 
Зрозумів. У вас initial hunter?На рахунок 61 ствола не знаю, но 66 взяв би залюбки.Але в ібісі,як я зрозумів потрібно чекати 6-12 місяців.Ще на 6-8 місяців згідний, но 12 це занадто.А щеб було добре, якби l4s були в пластику, ціни би їм не було.
Так, у мене самий дешманський варіант initial hunter. Стосовно пластику кажуть що нема й не буде.
 

Panters

Снайпер
Зрозумів. У вас initial hunter?На рахунок 61 ствола не знаю, но 66 взяв би залюбки.Але в ібісі,як я зрозумів потрібно чекати 6-12 місяців.Ще на 6-8 місяців згідний, но 12 це занадто.А щеб було добре, якби l4s були в пластику, ціни би їм не було.
Перед Новим роком товаришу вибирали в Одесі в Ібісі то був варіант в пластику, ціна була + близько 8-ми тис.
 

barabaka

Слідопит
думаю рано чи пізно пластик зроблять,принаймі щоб можна було окремо комплект купити.
На XLR продають пластик окремо. Я б із задоволенням взяв на L4S. Дерево приємне, але явно не для човна. Чекаемо на пластик.
 

Roman22.04

Новачок
А взагальному присутні якісь нарікання, окрім дерева?Та які у вас чи ваших знайомих настріли на л4с?
 
А взагальному присутні якісь нарікання, окрім дерева?Та які у вас чи ваших знайомих настріли на л4с?
Особисто в мене настріл смішний (до 500). Стріляв всим, крім куль, від 28 грам і далі, самокрути і заводські - жодної проблеми. По механізмах - ніякого зношення чи наклепів немає.
 

becas84

Новачок
За два роки користування даною рушницею (комплектація Initial hunter), ніяких проблем з рушницею не було. Відстріляно близько 1 тисячі патронів. Наважки 24, 28, 32 та 36 грам. на деяких 24 грамових патронах автоматика давала невикид гільзи, але це точно не повязано з рушницею, оскільки вона не заточена для роботи з такими наважками. Були проблеми з деревом, слабке покриття і дерево брало в себе вологу (гайка цівки починала туго відкручуватися). Після обробки дерева, проблемма відсутня. Покриття ствола має кілька незначних подряпин. Так як часто полюю на чорноморському узбережжі, то в туман або дощ, якщо ствол не покрити тонким шаром мастила, ці міста можуть дати сліди іржі. Все інше в нормі. До комплекту чоків було докуплено Кікс 0,25мм, та чок від Міклована 0,38мм. Чоком 0,38 перекрив всі полювання по перу, рідним 0,5 заєць та лис. Рідний чок 0,9мм не використовував жодного разу, чок 0,2мм дуже рідко, кікс лежить без діла, оскільки до нього так і не зміг звикнути. Найкращі результати дають патрони без контейнеру
 

Rapshits

Слідопит
Всім доброго дня! Розглядаю до покупки л4с, тому виникли запитання. 1)Якісь покриття ствола?Хороше чи так само іржавіє як на франкі?Забігаючи на перед скажу, за зброєю я слідкую, після кожного полювання протираю, та як є потреба чищу.2)Якій в нього бій кулею,та які краще ''летять''?Це доволі основне питання, тому що в 90% стріляю кулею. 3)Як взагалі зарекомендувала себе рушниця?
Рушничка супер, прикладиста, легка, стріляє чудово каліберними кулями типу бреннеке, моноліт і подібні, дріб чудово летить без контейнера, покриття ствола ідеальне не ржавіє, також ідеальна спаяна прицільна планка, з мінусів то це те що дерево здається нічим не пропитано, після покупки прийдеться приклад і цівку маслом обробити!
 

Roman22.04

Новачок
Рушничка супер, прикладиста, легка, стріляє чудово каліберними кулями типу бреннеке, моноліт і подібні, дріб чудово летить без контейнера, покриття ствола ідеальне не ржавіє, також ідеальна спаяна прицільна планка, з мінусів то це те що дерево здається нічим не пропитано, після покупки прийдеться приклад і цівку маслом обробити!
Дякую за відповідь!А не підскажете якої фірми у вас кулі бреннеке?Друг пробував від Rottweil то казав шо не дуже, а я в даний час такими кулями не користуюсь, так як маю тоз-34, та стріляю тільки монолітом.
 

Rapshits

Слідопит
Дякую за відповідь!А не підскажете якої фірми у вас кулі бреннеке?Друг пробував від Rottweil то казав шо не дуже, а я в даний час такими кулями не користуюсь, так як маю тоз-34, та стріляю тільки монолітом.
Від Rottweil якраз добре і полетіли, також відмінно полетіла куля від зубра з стальним шаріком що по центру, стріляв 50м кучність 2-3 см одна від одної, я думаю що це чудовий результат.
 
Слава Україні!
Шановне панство.
Хто як чисте магазин всередині? Чи є в кого досвід розбірки та збірки магазину для чищення?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Слава Україні!
Шановне панство.
Хто як чисте магазин всередині? Чи є в кого досвід розбірки та збірки магазину для чищення?
зверху відкриваєте, все протираєте і тефлоном змащуєте і збираєте у зворотньому порядку. Трубку магазина краще не відкручувати, вона може бути приклеєна і для її зняття знадобиться термо фен і мотузка
 
зверху відкриваєте, все протираєте і тефлоном змащуєте і збираєте у зворотньому порядку. Трубку магазина краще не відкручувати, вона може бути приклеєна і для її зняття знадобиться термо фен і мотузка
Трубка магазину там на контрогайці, мало ймовірно щоб там був фіксатор різьби. Є потреба почистити всередині, де пружина та подавач. Зазвичай там збирається всяка гидота рослинного походження.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Трубка магазину там на контрогайці, мало ймовірно щоб там був фіксатор різьби. Є потреба почистити всередині, де пружина та подавач. Зазвичай там збирається всяка гидота рослинного походження.
який полуавтомат, модель? краще фото
 
Зверху