перевантаження з браконьерамиЯк помріяти і відкинути всі ті негаразди, що зараз в Україні, і відкрити повноцінне полювання, невже таке перенаселення лося, що потрібно відстрілювати?
А егеря тоді нащо? кому платити внески?Браконьєри ліцензії на лося не купляли раніше, не куплятимуть і далі.
При всіх складових винуватець лось. Проблема щезне, коли зникне останній лось.
і є переходи для тваринІ якось же їздять по дорогах?
В Європі більша щільність диких тварин і тільки автобани огородженні від лісів сіткою.
Да, є. Це на автобанах. Не знаю, не заміряв, таке враження що через кожні 3-5 км такий перехід. А ліс повністю відгорожений від дороги сіткою. Там це необхідність. Люди кожен день на роботу їздять за 100-200 км. Сотні машин. І відповідні швидкості.і є переходи для тварин
Камери спостереження. У нас люди ставлять на подвір'ях. І не одну.https://cntime.cn.ua/porozkrivalo-klitki-povityaguvalo-i-podushilo-krol-article/ На Чернігівщині чупакабра це не рідкість
І ви в це вірите? Чи може ще хтось в ці цифри вірить)?Облік звірів на Чернігівщині 2024
