Чисельність диких тварин в Чернігівській області

Як помріяти і відкинути всі ті негаразди, що зараз в Україні, і відкрити повноцінне полювання, невже таке перенаселення лося, що потрібно відстрілювати?
перевантаження з браконьерами
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Браконьєри ліцензії на лося не купляли раніше, не куплятимуть і далі.
При всіх складових винуватець лось. Проблема щезне, коли зникне останній лось.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
І якось же їздять по дорогах? :)
В Європі більша щільність диких тварин і тільки автобани огородженні від лісів сіткою.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
і є переходи для тварин
Да, є. Це на автобанах. Не знаю, не заміряв, таке враження що через кожні 3-5 км такий перехід. А ліс повністю відгорожений від дороги сіткою. Там це необхідність. Люди кожен день на роботу їздять за 100-200 км. Сотні машин. І відповідні швидкості.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Тема не про европейські автобани! Прошу в ній не смітити.
 

VS1975

Снайпер
Зверху