Чи потрібно мати при собі квиток УТМР на полюванні

kef

Зброяр
Я вже шукаю чеки на рушницю, одяг та черевики...А "вдруг надо предьявить"...Все! Ідіть працювати! Та й іншим не заважайте)))) ;)
Відпрацювався вже . Працюю тільки в дома по господарству.;).
Дві .три стосовно теми відповіді залишити. А решту "вінігрету" в нуль.
Бо тема стає вже по типу "курилка -2".
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А подскажите пожалуйста,в каком году появился этот документ?
( Просто интересно, лично для себя).
Приказ Минлесхоза Украины № 32 от 21.03.1997 года

МІНІСТЕРСТВО ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Н А К А З

N 32 від 21.03.97 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
17 травня 1997 р.
vd970321 vn32 за N 182/1986

{ Наказ втратив чинність на підставі Наказу Міністерства
аграрної політики та продовольства
N 383 ( z1316-14 ) від 01.10.2014 }

Про затвердження Порядку видачі посвідчення
мисливця та контрольної картки обліку
добутої дичини і порушень правил полювання

( Із змінами, внесеними згідно з Наказом Мінлісгоспу
N 71 ( z0293-97 ) від 28.07.97 )
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0182-97#Text
 

andryx1

Снайпер

HOWA

Слідопит
Так так, ще потрібно "Свідоцтво про страхування цивільної відповідальності". А як же без нього...В автомобілістів вимагають наявність, а в нас, мисливців ні. Непорядок. До речі, а якщо є старий мисливський квиток "Мінлісгоспу"(колись в працівників УТМР відпадала нижня щелепа під час його демострації), чи квиток тов. "Динамо", чи " Тов. військ. мисливців", то полювати в угіддях УТМР таким особам категорично заборонено? Відповідь на останнє хтів би почути від Владимирович78.
 

andryx1

Снайпер
Запитання було з Львівської обл. В Львівській обл. сезонка на зайця виглядає так: " пачка" разових карточок (окрема карточка на кожен вихід). Заповнена тільки одна,верхня.Подальші виходи заповнюєш сам. В мисливців є багато не використаних (чистих) карточок. От я внесків не платив,відстрілки не брав, заповнив карточку з загашника і пішов. Якщо місцева перевірка,то і доки в мене ніхто перевіряти не буде.Якщо перевірка "чужа" то
А з яких "ділов" і кому потрібно доказувати, що "я" правомірно придбав картку??? Картка наявна? Так! Все..."Всим перевіряючим "ДО ПОБАЧЕННЯ!!!"
 

Вкладення

Так так, ще потрібно "Свідоцтво про страхування цивільної відповідальності". А як же без нього...В автомобілістів вимагають наявність, а в нас, мисливців ні. Непорядок. До речі, а якщо є старий мисливський квиток "Мінлісгоспу"(колись в працівників УТМР відпадала нижня щелепа під час його демострації), чи квиток тов. "Динамо", чи " Тов. військ. мисливців", то полювати в угіддях УТМР таким особам категорично заборонено? Відповідь на останнє хтів би почути від Владимирович78.
В этой теме дана куча правильных ответов.
1. Читайте пост Катыша Сергея Васильевича, там описан перечень документов необходимых в любых охотничьих угодьях Украины.
2. Далее уже в зависимости от пользователя конкретных угодий в которых планируете проводить охоту.
 
Так так, ще потрібно "Свідоцтво про страхування цивільної відповідальності". А як же без нього...В автомобілістів вимагають наявність, а в нас, мисливців ні. Непорядок. До речі, а якщо є старий мисливський квиток "Мінлісгоспу"(колись в працівників УТМР відпадала нижня щелепа під час його демострації), чи квиток тов. "Динамо", чи " Тов. військ. мисливців", то полювати в угіддях УТМР таким особам категорично заборонено? Відповідь на останнє хтів би почути від Владимирович78.
И почему именно мой ответ Вас интересует? Спросите у нашего уважаемого форумчанина VS 1975 он не член УООР как он охотится и ни кто ему нервы не преплет, но может даже у нас в УООРе охотится и при выполнении им , определенных норм и правил будет ходить как директор и ни кто его не тронет.
 
Останнє редагування:
Запитання було з Львівської обл. В Львівській обл. сезонка на зайця виглядає так: " пачка" разових карточок (окрема карточка на кожен вихід). Заповнена тільки одна,верхня.Подальші виходи заповнюєш сам. В мисливців є багато не використаних (чистих) карточок. От я внесків не платив,відстрілки не брав, заповнив карточку з загашника і пішов. Якщо місцева перевірка,то і доки в мене ніхто перевіряти не буде.Якщо перевірка "чужа" то
І ми ще хочемо добре жити!!!! Як можна видавати на руки не заповнений документ??? Свого часу...Ех вже років пройшло майже надцять я перевіряв документи у мисливців і не лише в них...складав протоколи....І повірте свої права знаю дуже добре, щодо полювання, на всі 100%. Якщо в мене на руках є дозвіл на добування (відстрільна картка чи ліцензія, де і як я її взяв пояснювати перевіряючому НЕ ЗОБОВ`ЯЗАНИЙ! Якщо в нього є сумніви, нехай фотографує, та по номеру виясняє це питання в користувача мисливських угідь...
А видавати пусті бланки, мяко кажучи не правильно...То їх ще за це не...журили :)
 
Запитання було з Львівської обл. В Львівській обл. сезонка на зайця виглядає так: " пачка" разових карточок (окрема карточка на кожен вихід). Заповнена тільки одна,верхня.Подальші виходи заповнюєш сам. В мисливців є багато не використаних (чистих) карточок. От я внесків не платив,відстрілки не брав, заповнив карточку з загашника і пішов. Якщо місцева перевірка,то і доки в мене ніхто перевіряти не буде.Якщо перевірка "чужа" то
По простому, це "ХЕРНЯ", щоб людина "отбашляла" грошей за раз і "там як буде" та і буде...Ну як??? Поясніть мені "неуку" як можна дотримуватись пропускної спроможності угідь по сезоній картці???? В журнали у голів ПМК та звіти в понеділок голові РО УТМР також чути не хочу...Навіть якщо й так...Наведіть хоча б один приклад, коли користувач закрив полювання на зайця раніше, бо "вичерпано ліміт"...тобто добута та кількість зайців що перебачена пропускною спроможністю на мисливський сезон...
Ех ох і написав:) Щя мені бухгалтер "дасть прикурити", бо папери їй підписую вже годину:oops::p
 

VS1975

Снайпер
И почему именно мой ответ Вас интересует? Спросите у нашего уважаемого форумчанина VS 1975 он не член УООР как он охотится и ни кто ему нервы не преплет, но может даже у нас в УООРе охотится и при выполнении им , определенных норм и правил будет ходить как детектор и ни кто его не тронет.
Так, я не є членом УТМР, так як користувач угідь приватна фірма - СМГ ( спеціалізоване мисливське господарство ). Я вже не раз про це писав. Угіддя у їхньому користуванні з 1997 року. Ну так нам не повезло :(. Ну то ладно .... При перевірці документів в угіддях пред'явити членський квиток УТМР ніхто не вимагає ( логічно ). Так і живемо - не життя а мука ;):D. У сусідніх угіддях УТМР дичини також майже немає. Тому топчемо " свої " порожні поля та ярки. Якось так.
 
А кто такой "детектор"?
Это спешка. Исправил. Я хотел написать директор.
По сути дела и честно говоря , между нами охотниками , протокол " за отсутствие охотбилета" это чисто человеческий фактор! Вообще это предупреждение на первый раз , да и даже на второй . Очевидно , что проверяемый вместо слов - " быть внимательным в следующий раз" начал умничать и проверяющий пошел ему на встречу и дал ему возможность поумничать в суде .
 

old hunter

Снайпер
Это спешка. Исправил. Я хотел написать директор.
По сути дела и честно говоря , между нами охотниками , протокол " за отсутствие охотбилета" это чисто человеческий фактор! Вообще это предупреждение на первый раз , да и даже на второй . Очевидно , что проверяемый вместо слов - " быть внимательным в следующий раз" начал умничать и проверяющий пошел ему на встречу и дал ему возможность поумничать в суде .
Узнаю Владимировича :D:D:D

 

old hunter

Снайпер
Ну, смеется обычно тот кто смеются последней . Ну а если нравиться лазить по судам кто же против , есть еще высший, верховный, конституционный , суд по правам человека , ходите если хотите.
Не, Владимирович умеет поднять настроение :D

 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
а статью и ее части применяет суд
не правда. на деякі статті адмінкодексу природоохоронного напрямку пишеться протокол і одразу виноситься постанова інспектором, де вказується і стаття, і розмір штрафу, а також реквізити, на які сплачується штраф і завдані збитки, якщо такі мали місце - спиляне незаконно дерево - 510 штраф + розмір збитків залежно від діаметру пенька.
а от уже протокол та постанову - можете оскаржувати в судовому порядку.
 

Hovarf

Слідопит
Чи потрібно мати при собі квиток УТМР на полюванні. відповім на ваше запитання. Якщо ви член УТМР і купили відстрільну картку по ціні як для членів УТМР, то логічно що посвідчення потрібно щоб доказати правомірність купівлі цієї картки. Логічно?
Знаєте, Туріст, мене чомусь більше цікавить суто правова та юридична сторона цього питання, а не логічна. Бо що таке "логічно " чи "не логічно" - кожний вирішує на свій індивідуальний розсуд. Навколо нас стільки НЕ ЛОГІЧНОГО, що голова закрутиться. Коли відстрілочну карточку видають пільговику, як учаснику АТО, то що йому на полювання з собою посвідчення учасника АТО треба брати? Чи пенсіонерам - пенсійні посвідчення ?
 
Останнє редагування:

Hovarf

Слідопит
2. Далее уже в зависимости от пользователя конкретных угодий в которых планируете проводить охоту.
Уважно прочитав п. 1 - Пост Катиша Сергія. А після нього стоїть велика і жирна крапка . Все. І ніяких - "Далее уже в зависимости от пользователя конкретных угодий.... " не може бути . В ст. 14 вказано перелік документів, які потрібно мати на полюванні , тому ще раз підкреслюю - ніяких "Далее уже в зависимости от пользователя конкретных угодий..." Я так розумію.
 
Зверху