Штрафи за відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання

old hunter

Снайпер
Охотиться нужно внимательно и с соотв. документами, бо накладно нынче.
Хлопчик излагает своеобразно, но понять можно.

 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Мне тоже манера изложения юноши не очень, но суммы он вроде правильно читал с монитора. :)
Это просто нужно знать и понимать последствия.
Так сказать предупрежден - значит вооружен.
 

old hunter

Снайпер
Ці суми штрафів відомі давно. Я думаю, що багато хто з мисливців це знав.
А багато хто не знав.
Технику безопасности тоже багато знають, но перед каждой охотой егерь еще раз ее напоминает и под роспись.
Я например освежил для себя и это не плохо.
 
Останнє редагування:

Трофей

Новачок
Яка бредятина..... Грохнете :rolleyes:. Що це за лошара ? Де ВОНО взялося ? Хай мене забанять, але з лисицею не розминусь ніколи.
Вот для таких как ты эти штрафы и придумали,разменешься аж бегом,когда вловят за нарушения и оплатиш штраф!!!!
 

old hunter

Снайпер
Вы наверное хотели написать НИ О ЧЕМ? :)

Тема о штрафах за нарушение правил охоты.
Она скорее не для всех, я бы так сказал.

Виталя, а помните что делают в селах с быками, которые слабо понимают что от них хотят?
Им вставляют кольцо в нос и садят на цепь. :D

Это просто к слову, никого не хотел обидеть.
 
Останнє редагування:

василь довжик

Слідопит
Яка бредятина..... Грохнете :rolleyes:. Що це за лошара ? Де ВОНО взялося ? Хай мене забанять, але з лисицею не розминусь ніколи.
Цей чувак постійно більше бла-бла ніж діла.
На рахунок лисиці підтримую!!!
Єгеря нічого не роблять.
А ті які полюють на лисицю після закриття на зайця якраз да і лисицю не чіпають.А гатять все під ряд,возячи за собою п'яного єгеря з 100 гривнями в кармані...
По снігу було видно в нас,слід зайця а за ним п'ять слідів лисиці.Ось і розвелося цієї зарази.
Принаймі в нас так.
 

VS1975

Снайпер
Тема актуальна, але сама подача :rolleyes: ... м'яко кажучи виводить з рівноваги. Таке враження, що людина зовсім далека від того, про що намагається розповідать. Усі знають про ту шкоду, якої завдають чотирилапі та пернаті хижаки. Так ми що, будемо пропускати їх при полюванні на пернатих ? Дикість. Це моя думка і я нікому її не нав'язую.
 

Виталя

Снайпер
Вы наверное хотели написать НИ О ЧЕМ? :)
Да спасибо большое,хотел написать именно так,но оно что то само так исправилось.
Виталя, а помните что делают в селах с быками, которые слабо понимают что от них хотят?
Им вставляют кольцо в нос и садят на цепь. :D
А таких быков,как некоторые,я имел ввиду и не только.:p
 

василь довжик

Слідопит
Вот для таких как ты эти штрафы и придумали,разменешься аж бегом,когда вловят за нарушения и оплатиш штраф!!!!
Якщо всі закони які написані,дотримуватись то і фреска пускать вже з потішка і тільки так.))))
Головне бути людиною і брати тільки те,що тобі потрібно.Маю на увазі на полюванні.
А як для мене то м'ясо в магазині смачніше.
За винятком як приклад,шурупи....
 

old hunter

Снайпер
А ті які полюють на лисицю після закриття на зайця якраз да і лисицю не чіпають.А гатять все під ряд,возячи за собою п'яного єгеря з 100 гривнями в кармані...
Это плохо.
В наших краях по другому.
После закрытия на зайца первички вместе с егерями организуют охоту на лису. Несколько выходов на коллектив.
Все строго по правилам. Так что дело в нас самих.
Егерь наш не пьющий, строго следит за порядком.
Правда курит негодяй, но будем с ним работать. :)
 

old hunter

Снайпер
Да спасибо большое,хотел написать именно так,но оно что то само так исправилось.

А таких быков,как некоторые,я имел ввиду и не только.:p
Понять Ваш "поток сознания" у меня не получилось, ну до бог с ним.
Привет Владимировичу, как он там?
 

VS1975

Снайпер
Это плохо.
В наших краях по другому.
После закрытия на зайца первички вместе с егерями организуют охоту на лису. Несколько выходов на коллектив.
Все строго по правилам. Так, что дело в нас самих.
Егерь наш не пьющий, строго следит за порядком.
Правда курит негодяй, но будем с ним работать. :)
Заздрю Вам по доброму ;) :).
 

василь довжик

Слідопит
Правда курит негодяй, но будем с ним работать. :)
Це дивлячись,що він курить)))
Да в нас понабирали тепловізорів.
Місяць назад взнав,що лосіху з малим варвари.
Про,що і яку чи який менталітет,можна говорити.
 

VS1975

Снайпер
Це дивлячись,що він курить)))
Да в нас понабирали тепловізорів.
Місяць назад взнав,що лосіху з малим варвари.
Про,що і яку чи який менталітет,можна говорити.
Тепловізорщики рулять. А нам упарюють штраф за облізлу лисицю, бо " не в сезон ".
 
Зверху