Штрафи за відшкодування збитків, завданих унаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання

Dedushka

Снайпер
Не дешева.А снасті як порахувати то взагалі піди в магазин купи риби і не парся.
Сам процес.І процент того,що там можна зловити.
А ви думаєте так просто тримати водойми?Повірте там одних перевірок,хто тільки не їде.І кожному треба щось дати.
Тут тільки одне або приватні руки або закон так щоб перш ніж ставити сітку сто разів подумав.
А не так зловили ,могорич чи якусь суму і на майбутнє вже зв'язок для подальшого безкарного браконьєрства.
На платниках такое ощущение что не рыбу ловишь а сидишь и деньги отрабатываешь которые уплатил за лов рыбы)))).
 

Віктор smit

Новачок
Всуну і я свої 5 коп. Товариші, чому тут звинувачуєте в більшості гріхів єгерів чи рибохорону? Не знаю як в Вас, але у нас рибохорона на 2 райони 1 задрочена ніва. Живу біля села де люди працюють літом на малині, а решту року на сітках з річки. Запустили ми в себе в селі в ставок короп, скинулися по 200 гривень, так якийсь поц виловив волоком все за пару ночей. Так само до мисливських угідь, особисто я місцевий утмр терпіти не можу - самі більші браконьєри (особливо вершки) ,ви от ради приколу запитайте скільки по вашому утмр складено протоколів за рік ( в нас в середньому 0) чи ви думаєте, що пацани з тєпляками не ваші члени? Когось вигнали?даю голову на відсіч, що всі знають цих людей, але в середині організації ніякого руху. Тут товариш виступає, що його кошмарять за лисиця поза сезоном, я не знаю як вчиняє він, але сам в рейді неодноразово "приймали" пацанів, які під цей шумок товчуть все, що вибіжить. Можете вважати мене опередженим, але в нас дичина лишилася лише в лісхозовських лісах, агроліс і утмр на копитні стерильні практично, жодного контролю, можливо це тільки так в нас. До чого я це все написав, найбільша причина в нас самих (мисливцях), напої будь яку компанію і 90% признаються як взяли на ничку кабанчика в кукурудзі чи козочку на прогонці корчів. Так, що виходить: хочемо і рибку з'їсти і ..... 99% відсотків мисливців району члени утмр, тоді виходить, що все вибили 1%? Товариші, не потрібно нічого нікому передавати в чужі руки, просто потрібно навести порядок спочатку в себе і не лякати штрафами відповідних органів, а зразу виганяти з товариства. Знаєте, це схоже на ситуацію з одним відомим форумом еірганерів, де адмін жостко присікає бракош і всі там такі білі і пухнасті, а заходиш на рейберт і через одного торгують сідими калібрами і тєпляками, так і тут... З повагою до всіх.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Так, що виходить: хочемо і рибку з'їсти і ..... 99% відсотків мисливців району члени утмр, тоді виходить, що все вибили 1%?
+100. Свои же и выбивают. И очень многие готовясь сейчас на открытие по пернатым снаряжают пули и картечь. Ведь для них отстрелка по перу- входной билет на право пребывания в угодьях с оружием. А охотиться в этот день они собираются, отнюдь, не на птицу. Думаю, я не открыл на эту проблему глаза никому. Ведь все и так все прекрасно знают. Особенно- в уооровских угодьях.
 

old hunter

Снайпер
+100. Свои же и выбивают. И очень многие готовясь сейчас на открытие по пернатым снаряжают пули и картечь. Ведь для них отстрелка по перу- входной билет на право пребывания в угодьях с оружием. А охотиться в этот день они собираются, отнюдь, не на птицу. Думаю, я не открыл на эту проблему глаза никому. Ведь все и так все прекрасно знают. Особенно- в уооровских угодьях.
На открытие эти ребята обычно не рискуют, слишком много проверяющих.
А так - да.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
На открытие эти ребята обычно не рискуют, слишком много проверяющих.
А так - да.
Проверяющие возле воды. А копытные- в других ландшафтных условиях. Что-то я не видел проверяющих в полях и возле лесов на открытие охоты.
 

old hunter

Снайпер
Проверяющие возле воды. А копытные- в других ландшафтных условиях. Что-то я не видел проверяющих в полях и возле лесов на открытие охоты.
Выстрел в лесу сильно отличается от выстрела на воде. И его услышат проверяющие.
Это со слов опытных заряжальщиков картечи в далекие 90-е. :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Выстрел в лесу сильно отличается от выстрела на воде. И его услышат проверяющие.
Это со слов опытных заряжальщиков картечи в далекие 90-е. :)
Зверя сейчас в лесу допекают слепни и комарье. Держиться он по опушкам да закрайкам, где тень, и обдувается ветром.Гон у косуль, опять же. Шатаются самцы везде, в т.ч. и по полям-лугам. Охотник, а тем более браконьер, ещё до открытия охоты знает 100%, где держится зверь.Но не будем о грустном, а то настроение пропадает
 

old hunter

Снайпер
Зверя сейчас в лесу допекают слепни и комарье. Держиться он по опушкам да закрайкам, где тень, и обдувается ветром.Гон у косуль, опять же. Шатаются самцы везде, в т.ч. и по полям-лугам. Охотник, а тем более браконьер, ещё до открытия охоты знает 100%, где держится зверь.Но не будем о грустном, а то настроение пропадает
Да, давайте лучше о хорошем.
Я сегодня вспоминал времена, когда молодым охотником за вечернюю зорьку отстреливал по 60-70 патронов, правда в основном мимо :).
А опытные и жадные выносили из болота по 25 уток.
Но самый кайф был местным охотникам с собаками, они собирали всю дичь после отъезда городской аравы. :D
 
Зверху