Що нас чекає в майбутньому?

Статус
Закрита.

Копатыч

Зброяр
Но ВЫ же знаете, что нет ничего лудше постоянного, чем временное. Если ВЫ следите за моими постами, то не одном из них я не призывал к РАСКОЛУ, а только надеялся, что мы все одумаемся, и начнем строить ЕДИННОЕ ГОСУДАРСТО УКРАИНА. ВЫ же понимаете, что "предлогом" отсоединения Крыма стал "языковой" закон. Я свободно владею Русским и Украинским языками, но разговариваю дома на Русском языке, та что Я теперь враг? За КМ разговора не было, но как я понимаю, страной он может "руководить" -"ВРЕМЕННО", а там надо было бы привести страну в нормальное "правовое" русло.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Vik-Tor;179532 сказав(ла):
. В цій темі теж розкручується антиросійська тема деякими форумчанами можливо спеціально. Не шукайте ворогів, шукайте друзів.
Мені платять американці щоб я антиросійські пости писав ! За один пост 1 долар! І взагалі американці винуваті в всіх бідах врожай не родив США винуваті ЗАГАВАР одним словом!


Vik-Tor;179532 сказав(ла):
В країні практично безвладдя, "махновщина", збройних сил практично немає,
Можна подумати три місяці тому ці збройні сили в нас були і дуже сильні! Тепер про махновщину давайте конкретно яке безвладдя! Якщо не рахувати " путінських туристів " які створюють провокації на Сході!
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Копатыч;179562 сказав(ла):
Но ВЫ же знаете, что нет ничего лудше постоянного, чем временное. Если ВЫ следите за моими постами, то не одном из них я не призывал к РАСКОЛУ, а только надеялся, что мы все одумаемся, и начнем строить ЕДИННОЕ ГОСУДАРСТО УКРАИНА. ВЫ же понимаете, что "предлогом" отсоединения Крыма стал "языковой" закон. Я свободно владею Русским и Украинским языками, но разговариваю дома на Русском языке, та что Я теперь враг? За КМ разговора не было, но как я понимаю, страной он может "руководить" -"ВРЕМЕННО", а там надо было бы привести страну в нормальное "правовое" русло.
Ви закон Ківалова Колісніченка читали ?? Прочитайте той абсурд по цбом закону! До прикладу в Львові є широка Вірменська діаспора і якщо її признають як нац меншину то Суддя який буде вести справу одного з вірмена,змушений буде вчити вірменську мову,якщо вірмен забажає щоб суд вели його мовою! Хоч в одні країні світу є такий закон наведіть приклад!? Ось що відмінили а не притісняли російськомовних громадян! Чи за все ваше життя хоч раз вас десь примусово заставляли говорити Українською!??
 

Копатыч

Зброяр
Я не говорю, что Закон "умный", его надо переделівать. А на счет "заставляли", нет не заставляли, но остался неприятный осадок из жиздни. Как то летом, город у нас курортный, на предложение помочь подвыпившему гражданину добраться до дома, в ответ услышал " Я Вас не розумію ". Ну как-то так.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я був в Харкові коли зайшов в канцелярію ксерокопію паспорта зробити мені сказали аналогічно "Я тебя не понимаю" Таких випадків і у Вас і у Мене багато! Але скільки Російських шкіл в Україні і скільки в Росії? ось про що я веду! Не про якогось рагуля який думає що скаже російськомовні Людині Я Вас не розумію і буде себе тішити в душі що він патріот! А говорю я на рівні держав!

П.С. дурнів багато з обох сторін це окрема тема! як говорив мій командир взводу "Дураков в мире мало но разставлены они так грамотно что встречаются на каждом углу" якось так =)
 

ulven

Мисливець
У мене друг дитинства отримав струс мозку та кучу синяків лише за те, що на вокзалі в смт.Царічанка (Дніпропетровська обл.) лише за те, що українською мовою запитав скільки коштує квиток, коли їхав від майбутніх жінчиних родичів додому. Лиш запитав, відійшов і ззаду отримав по голові, а далі як у кіно: очнувся - гіпс... Але, я не для того, щоб нагнітати обстановку. Все дуже просто: ДИБІЛІВ ВИСТАЧАЄ КРУГОМ! А їм лише дай привід. От проти таких уродів нам і потрібно єднатись. Повторюсь, маю друзів, родичів та знайомих різних національностей та мовного виховання, але якось же до цього жили дружно, не бились і не ображали. І, тим більше, не вбивали! Треба шукати порозуміння і присікати спроби посіяти ворожнечу, де її не було.
А для Копатича скажу: зараз треба зосередитись не на владі, бо, все-таки, легітимність в ній є - депутатів же ми з вами вибирали (ну, я так думаю, хоча наші вибори... як і в Криму - часто проста формальність, а вибраними вже є наперед необхідні люди). А вже депутати від нашого імені приймають рішення: про призначення, зняття, прийняття і т.д. В кого рило дуже в пушку - той давно чухнув за бугор. А решті деп-ів і призначенців - дайте трохи витримки, бо не зразу оновиться їх склад: депутатів ви ж не відзивали, а новопризначенці - вони пройдуть відбір суспільством і часом. Та й не може все те, що валилось і свідомо знищувалось 23 роки відновитися та налагодитися за 2 місяці! Все ще буде, треба запастись терпінням та зачекати, хоч часом із заціпленими зубами. Воно ж нам із неба не впаде, марсіани економіку не відбудують. А воювати треба за себе, за свою сім'ю, за рідних та близьких, за сусіда, за неповнолітнього байстрюка, якого захистити не буде кому, бабулю з сусіднього під'їзду, до якого діти раз в рік іто по пенсію відкладену приїздять. З історії неодноразово підтверджувалось, що окупації без різного роду "чисток" не буває. А кого торкнеться чистка, хто впевнений, що це його не зачепить? А перераховані люди заслужили, що через кучку екстремістів мусять душею трусити, що завтра прийдуть і, в кращому випадку, десь в тайгу на роботу підуть? А в гіршому... Борони себе та рідних від тих, хто без твого дозволу за тебе вирішує як тобі жити та як часто і де тобі, вибач за слово, срати... Давайте СПІЛЬНО вирішувати за яким вектором рухатись, обєднуймося у організації, бо саме зараз маємо таку можливість. Прийде тиран - буде пізно!
 

Syava70

Мисливець
Vik-Tor;179532 Якщо подивитись правді в очі сказав(ла):
Послушайте,уважаемый,не кажется ли Вам,что перед лицом внешней опасности делать подобные заявления-на пользу врагу?

Vik-Tor;179532 сказав(ла):
ми один до одного відносимся гірше чим Росія до нас.
Российские танки стоят в ста киллометрах от моего дома,а Вы ищите врагов среди нас.

Vik-Tor;179532 сказав(ла):
Не шукайте ворогів, шукайте друзів.
Случайно не среди тех ребят,которые высадились на Арабатской стрелке?
 

ulven

Мисливець
Бачили репортаж, що окупантський уряд вирішив не давати кримчанам громадянство за спрощеною процедурою. Що буде далі? Кримчанка відпочиває в санаторії в Моршині, а зняти гроші не може - кримське відділення банку заблокувало рахунок, пояснюючи що буде переінакшення на срубль, не пояснюючи коли. То, я так поняв, і пенсії з зарплатами ми не повинні давати народу Криму... Бо як отримувати дотації з бюджету, за рахунок зовнішніх кредитів то у них бажання було, а як віддавати - то вже доведеться нам!!! А от татар шкода...
 

Vik-Tor

Новачок
Безладдя - це коли озброєні, організовані, цивільні люди ходять по вулицям. Коли Яценюк в умовах кризи вирішив виділяти кошти на озброення, врізаючи соціальні потреби. Чи не здається вам, що заварюється каша з присмаком крові? Було б краще, домовлятись по хорошому зі всіма, не ставити олігархів губернаторами(це не просто так) і не створювати конфліктних ситуацій, тоді не було б голосування в Криму і Південь з Сходом не повставали.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та шо Вам так колить очі ті олігархи губернатори! Цей хід був ідеальним тактичним рішенням Поставити губернаторами таих хто заціавлений в процівтанні області! Я Вам скажу більше Фірташ оказався молодець як би не він то в Дніпропетровську булоб зарах як в Донецьку! Це перше а друге Губернатори олігархи це є тимчасове рішення як тільки стабілізується ситуація поміняють їх тому не шукайте проблем там де їх нема так само як і з США знаєте так кричать шо нас тут фінансує "Запад" шо мені аж образно шо всім платять крім мене !

Третє з ким ви хочете домовлятьсь з російськими танками на Українські землі? Чи з озброєними солдатам російської розвідки?
 

Vik-Tor

Новачок
Послушайте,уважаемый,не кажется ли Вам,что перед лицом внешней опасности делать подобные заявления-на пользу врагу?
Мне ничего не кажется. Кто Вам определил этого врага. Не думаете ли вы что кому-то выгодно стравить Русских и Украинцев. Надо сначала разобраться какая цель прихода самовыдвижной власти и кто "впаривает" нам в голову, кто наш враг.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Уважаємий хто кого стравлює за три місяці майдану хтось з учасників вбив хоть одного Росіянина чи ВР прийняла хоть один закон який знижує чи ущемляє російськомовних громадян!

З якою ціллю путін ввів війська в Крим ??? Ніхто нікого не стравлює росія просто проявляє агресію ось і все!
 

Syava70

Мисливець
Vik-Tor;179612 сказав(ла):
Безладдя - це коли озброєні, організовані, цивільні люди ходять по вулицям.
Месяц назад точно так ходили не гражданские -погибли десятки,и ранены сотни.Сейчас мне как-то спокойнее.

Vik-Tor;179612 сказав(ла):
Яценюк в умовах кризи вирішив виділяти кошти на озброення,
А Вы бы заправили горючим технику,которая закрыла зеленых инопланетян в Чонгаре,тогда бы и социалка не пострадала.

Vik-Tor;179612 сказав(ла):
Чи не здається вам, що заварюється каша з присмаком крові?
Эта каша заварилась не сейчас,и не здесь.Только тупой и ленивый еще не понял -где и кем.



Vik-Tor;179612 сказав(ла):
Було б краще, домовлятись по хорошому зі всіма
Когда к Вам в дом ворвется грабитель-обязательно воспользуйтесь этой возможностью.

Vik-Tor;179612 сказав(ла):
і не створювати конфліктних ситуацій, тоді не було б голосування в Криму
О Господи,Вы хоть сами верите в то ,что говорите?

Vik-Tor;179612 сказав(ла):
і Південь з Сходом не повставали.
Послушайте,вот только не надо отождествлять кремлевских туристов,которые устраивают погромы, с гражданами востока Украины.
 

Vik-Tor

Новачок
Стравлюють не на рівні майдану, а на рівні держав. Офіційно Росія не візнала ввід своїх війск в Крим, крім тих що по договору, а фактично хто його знае, я там небув. А якщо був акт агресії наш головний "сектант" повинен був поїхати в Росію і розібратись "шо за дела", а не готовити військо яке сумнівної боеготовності.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Vik-Tor;179649 сказав(ла):
Офіційно Росія не візнала ввід своїх війск в Крим, крім тих що по договору, а фактично хто його знае,
Без образ тільки! але щоб так думати в 21 столітті де звязок інтернет не проблема то треба бути або сліпим або дурним!


Vik-Tor;179649 сказав(ла):
головний "сектант" повинен був поїхати в Росію і розібратись "шо за дела", а не готовити військо яке сумнівної боеготовності.
Я перефразую це Йому потрібно було поїхати на поклон до всея русі і просити пробачення! як останньому сцикуну!!! А не готуватись до відбиття агресії і просити допомоги в тих хто повинен допомогти!
Без образ знову але так поступають тільки безхребетні!
 

ulven

Мисливець
Vik-Tor, а увесь цей час що робили? Не пробували домовитись? Земляче, та не стане путлер своїми планами поступатись - Україна -не Україна а частина імперії - такий план уже 6 років як втілюється в життя! І не помічати, що нашу армію нищили спеціально для цього - це дурість. путлер розуміє тільки мову сили. КГБістів вчили нізащо не здаватись, тому він не відступить ні за яких умов. А здати Україну, це вихід?
 

ulven

Мисливець
І ще. Особисто я не маю аніякого бажання, щоб мої сини, прислужуючи черговим забаганкам загарбництва путлера, вже будучи повнолітніми та перебуваючи в громадянстві путінстанської імперії, були направлені на "захист російськомовного населення" десь в Німеччині чи в Турції. Анінайменшого!!! Задумайтесь, де працюватимуть і служитимуть Ваші діти! Як на мене, то краще вже я під кулі лізтиму, але від москальського фюрера їх боронитиму!
 
Статус
Закрита.
Зверху