Яка мета цієї організації?

LEART

Мисливець
Знищити до коріння мисливську галузь усіма способами, які тільки можливо примінити. І залишити полювання тільки для отих б...й які ці закони намагаються протягнути.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
"У Верховній Раді України зареєстровано законопроект № 3563 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту дітей від спостереження за полюванням».".

" Українські письменники ніколи полювання не прославляли, а гуморист Остап Вишня його висміював.".

Ну, оце вже повна маячня і нахабна брехня. Навіть я не стримався. І якщо автори цього проєкту петиції ніколи не читали творів українських письменників на тему полювання, це ще аж ніяк не свідчить про те, що їх не існує.
Вони - були, є і будуть!

Наш Остап Вишня (Павло Губенко) із онукою на мисливській базі.

1675146001787.png
 
Останнє редагування:

old hunter

Снайпер
Як вони пишуть "Нам потрібно ростити гуманне покоління..."
Так от це "гуманне покоління" вже вирощено, їх воїнкоми не можуть впіймати по містам та селам.
Проте вони на ти з компУтером, пивом, та клубами.
А от як прийшло не дуже гуманне покоління з півночі зі зброею, то захищати країну "гуманітарії" не дуже хочуть.

Хтось там влучно написав "Мисливець - це готовий воїн", але "захисники природи" цього не розуміють.
 

Степанович 2

Снайпер
Це популізм - нашкодити (перекрутити, як от з О. Вишнею), щоб отримати популярність.
"Епоха" популізму (підміни понять, як от, наприклад, путлер)) тепер популярна в цілому світі, не тільки в нас.
 

kef

Зброяр
Це популізм - нашкодити (перекрутити, як от з О. Вишнею), щоб отримати популярність.
"Епоха" популізму (підміни понять, як от, наприклад, путлер)) тепер популярна в цілому світі, не тільки в нас.
Чергова партійна $ законодавча $ маячня для популізму .
А от що до П.Губенка то ми усі звикли до / мисливських гуморесок/, які у його 'творчості' займають можливо чуть більше одного відсотка а решта все совєтська пропоганда пересіяна цензурою / чк.нквс.мгб.кгб./.
Офіцер армії УНР .керівник військової медицини. Полон.більшовики.присуд смерті. Після чого наступила свідома співпраця з більшовиками. Ось так червона система ломала людей та змушувала до співпраці. Так породилися твори на догоду більшовитській диктатурі. Найменша підозра чи потреба в кількості /письменників/ до заслання у конц.табори і доля П.Губенка вирішена на декілька років каторги. Після яких знову чергова творчість на догоду червоній машині смерті. Трагічна доля людини в часи червоного терору.
Маю збірку томів О.Вишні....пробував читати...не зміг і вам не раджу. Одна совєтська пропоганда. Окрім гуморесок про полювання.
Але головна суть таких /законо.проектів/ відволікання уваги та $освоєння$ грошей які виділяються можливо під таку хрень.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Маю збірку томів О.Вишні....пробував читати...не зміг і вам не раджу
Степане, не все так однозначно в житті. колись писав "Я - комуніст" а потім "Два кольори" та став автором Декларації про незалежність України. це все одна людина - Дмитро Павличко.
 

kef

Зброяр
Степане, не все так однозначно в житті. колись писав "Я - комуніст" а потім "Два кольори" та став автором Декларації про незалежність України. це все одна людина - Дмитро Павличко.
Царство йому небесне ! Душі спокій !


Останні роки надто часто почало з'являтися різних тем від так званих зоозахисників , які мисливців порівнюють із вбивцями /природи/.
Ось тут якраз то і ' не все так однозначно '.
 
Останнє редагування:

Trigal

Снайпер
Мабуть саме через те, що я перебував на полюванні з 7 років і в мене травмувалась психіка, я вже 26 років працюю лікарем))
Тут одне з двох: або деяким істотам нема чим зайнятися, або під час війни намагаються «протягнути» сумнівні закони. Поки мисливцям не до полювання…
 

LEART

Мисливець
Мабуть саме через те, що я перебував на полюванні з 7 років і в мене травмувалась психіка, я вже 26 років працюю лікарем))
Тут одне з двох: або деяким істотам нема чим зайнятися, або під час війни намагаються «протягнути» сумнівні закони. Поки мисливцям не до полювання…
Мене покійний дід з 5 років брав на полювання. То також мабуть як і ви з психікою не все в порядку. Бо наразі шось про всяку хрєнь не думаю. :) :) :)
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Хтось там влучно написав "Мисливець - це готовий воїн", але "захисники природи" цього не розуміють.
Навіть трохи історії, при царизмі самі кращі вояки були, це єгерські полки/підрозділи.
 

LEART

Мисливець
Як вони пишуть "Нам потрібно ростити гуманне покоління..."
Так от це "гуманне покоління" вже вирощено, їх воїнкоми не можуть впіймати по містам та селам.
Проте вони на ти з компУтером, пивом, та клубами.
А от як прийшло не дуже гуманне покоління з півночі зі зброею, то захищати країну "гуманітарії" не дуже хочуть.

Хтось там влучно написав "Мисливець - це готовий воїн", але "захисники природи" цього не розуміють.
Все вони розуміють. Тільки у валютному еквіваленті...
 

СерыйП

Слідопит
в європах така сама херня. захистом довкілля маніпулюють всі, кому не лінь, аби заробити черговий грант
Воно-то так, але в Італії в день відкриття полювання я бачив купу мисливців, які йшли по населенних пунктах (по селах) з рушницею, з собакою, в чоботах. Йдучи чи повертаючись з полювання.
В Німечині в аєропорту Франкфурта я бачив двох мисливців з оленячами головами Морди були забинтовані марлею, на кінці рогів ніколоті пробки (на зразок, від шампанського). Вони спокійно кудись летіли повертаючись з полювання з головами, рушницями (в чохлах). І ніхто на них не звертав увагу.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Воно-то так, але в Італії в день відкриття полювання я бачив купу мисливців, які йшли по населенних пунктах (по селах) з рушницею, з собакою, в чоботах. Йдучи чи повертаючись з полювання.
В Німечині в аєропорту Франкфурта я бачив двох мисливців з оленячами головами Морди були забинтовані марлею, на кінці рогів ніколоті пробки (на зразок, від шампанського). Вони спокійно кудись летіли повертаючись з полювання з головами, рушницями (в чохлах). І ніхто на них не звертав увагу.
Гляньте ще по можливості одним оком в сторону Англії - як місця де історично сформувалось одне з найемоційніших полювань - парфорсне полювання. Отож, там, сьогодні йде напевне найбільше протистояння зоозахисників та мисливців і як ви думаєте хто веде?
 
Зверху