Яка мета цієї організації?

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ше єдна єВанута лярва, яку розкрутили чисто для заробляння коштів, при чому на ній
 

LEART

Мисливець
Гляньте ще по можливості одним оком в сторону Англії - як місця де історично сформувалось одне з найемоційніших полювань - парфорсне полювання. Отож, там, сьогодні йде напевне найбільше протистояння зоозахисників та мисливців і як ви думаєте хто веде?
І хто ???
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Зоозахисники.
З 2004 року в Англії офіційно заборонене парфосне полювання.
Сьогодні їхні фоксхаунди працюють лише по штучному сліду.
В Ангілії акції протесту між зоозахисниками та прихильниками парфосного полювання проходять у дуже гарячих обставинах із застосуванням фізичної сили з боку протетстувальників).
P/S
Судячи на наші справи думаю Україна найближчим часом здожене Англію, це стосуєть миливського собаківництва, решта мене не цікавить.
 

LEART

Мисливець
Зоозахисники.
З 2004 року в Англії офіційно заборонене парфосне полювання.
Сьогодні їхні фоксхаунди працюють лише по штучному сліду.
В Ангілії акції протесту між зоозахисниками та прихильниками парфосного полювання проходять у дуже гарячих обставинах із застосуванням фізичної сили з боку протетстувальників).
P/S
Судячи на наші справи думаю Україна найближчим часом здожене Англію, це стосуєть миливського собаківництва, решта мене не цікавить.
А що це таке парфосне полювання ???
Фоксхаунди, це я так розумію порода собак чи собаки під конкретне полювання...
І чому по штучному сліду... Начеб то відео час від часу з Англії виставляють. Але не дуже впевнений. Бо зараз поглиблюватись...
За відповідь буду вдячний. З повагою!!!
 

север

ветеран форуму
надійна команда

old hunter

Снайпер
Подібних "президенток" достатньо і в Україні
https://life.pravda.com.ua/columns/2020/07/15/241639/
Втім повернемося до питання: який зміст має полювання у сучасному світі?
Легалізований спосіб позбутися агресії? Бажання відчути адреналін?
Самоствердження та почуття всесилля? Відчуття того, що ти займається "справжньою чоловічою" справою? Доведення всемогутньості та сміливості?
Елітарний спосіб проведення дозвілля?
Можливо, щось одне, або все разом.

Валерія Палій, президентка Національної психологічної асоціації, модераторка робочоі групи з превенціі зміни клімату та збереження психічного здоров’я, спеціально для УП.Життя

Скажіть мені, цих людей з місяця привезли? Хто вони з таким ставленням і розумінням полювання?
Я вважаю що навіть люди з трьома класами церковної школи мають ширший світогляд ніж отакі "президентки".
Ганьба.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А що це таке парфосне полювання ???
Фоксхаунди, це я так розумію порода собак чи собаки під конкретне полювання...
І чому по штучному сліду... Начеб то відео час від часу з Англії виставляють. Але не дуже впевнений. Бо зараз поглиблюватись...
За відповідь буду вдячний. З повагою!!!
https://www.facebook.com/huntingUK
На дозвіллі перелистайте з google перекладачем, там є цікаві статті з історією та сьогоденням.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я вважаю що навіть люди з трьома класами церковної школи мають ширший світогляд ніж отакі "президентки".
на шо ви звертаєте увагу? тих лярв буде як на Одеській окружній - то шо на кожній зупинятись?
поки не закінчиться війна - мови про полювання та мисливське господарство в широкому розумінні не буде, а такі пиздопійки будуть як гриби після дощу, бо поки дає Європа гроші, то можна випросити й на зламану лапу коту і притулок для тварин, якого не буде, але... є історії, коли волонтери, дснсники, поліцейські під вогнем завозять людям їсти у фронтові міста, і така історія проскакує просто в стрічці, без зайвого розголосу. і тут же поряд на центральних каналах та інтернет ресурсах - зооволонтери привезли гуманітарний корм для тварин від фірми ".....", а там надали ветеринарну допомогу кошеняті і т.д.
то може час розставляти пріоритети, може спочатку голодні хворі діти, а потім коти і хом'яки? бо якось в мирний час бродячі тварини підлягають відстрілу, а зараз ми їм тушонку з європи возитимемо і головне - піаритись на цьому, бо якась блядюга чергова з "зелених" хоче хапнути гранта та з'їсти на ці кошти мармурової телятини... у мене виникає когнітивний десонанс і бажання потриматись за шию якоїсь умовної грети тунберг
 
Зверху