как проводится отстрел хищных и вредных животных

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так воно і планується. Яке діло військомату до нашої зброї. Хіба може чекають повторного вторгнення, та готують списки для здачі оркам. Мамонів скрізь вистачає
я вже нічому не здивуюсь. просто трапляється таке в реальному житті, чого придумати неможливо ні генію-фантасту, ні психічно хворій людині під час загострення хвороби. серіали, пам'ятники, ремонти стадіонів, тротуарна плитка, зарплати у місцевих голів громад на понад 100 тис., побиття простих людей працівниками тцк і в той же час весілля прокурорів та відеозвіти з вечірок мажорів, воєнкоми на лексусах та каєнах - і маючи це все під час війни у себе ми висміюємо кацапню за примусову мобілізацію та за срання в дірку?!!! а ми куди ходимо до вітру? чи в нас скрізь є газ? нашими руками гейропа вирішує свої питання за рахунок наших життів і майбутнього наших дітей. їм всім протрібна Україна як територія - де немає народу, а ходить лише один здоровий трактор з комплексом на довгі гони, а людей залишиться рівно стільки, щоб обслуговувати цю землю. того і зброя дається дозовано - аби було, ніби й дали, а ніби і трошки, щоб ні на що інше не вистачило. мирні переговори почнуться рівно в той день, коли справжнім зацікавленим особам (не в Україні) покладуть на стіл звіт, що кількість населення кацапії і України зменшилась до потрібного їм рівня, а на яких кордонах то все спиниться - значення немає абсолютно. єдине, що в України ще є - це земля, і ніхто не зуприниться доти, поки ця земля не стане вільною, але не від ворогів, а від людей вцілому.
 

VS1975

Снайпер
Нажаль - так. Паралельна реальність. Але ми трішки відійшли від теми ;):).
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Але ми трішки відійшли від теми
саме в тему -
отстрел хищных и вредных животных
думаю тут запитань немає виникнути. на порядку денному зараз тільки це питання і його треба вирішувати позитивно. які будуть думки? :)
а чи тварини двоногі чи чотирилапі - головне щоб результативно і щоб всяка пошість не ширилась
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
стан подій зі сказом такий - на території колишнього маленького району за півроку маємо більше 10 випадків сказу - і що це тільки вершина айсберга свідчить те, що останні випадки це свійські тварини, корова, бик та коза!!! коза покусала свого власника! були випадки серед собак домашніх. відстріл тут вже не допоможе, ніхто не буде цілодобово гасати за лисами - бензин, набої, собаки, організація полювання і т.д. в якості розваг організують пару виходів для своїх, але з нульовою результативністю. згадуйте часи, коли шкура лисяча коштувала 100 крб. - скільки було лиса в угіддях?! якби зараз держава зробила ціну на шкуру, або навіть не на шкуру а на тушку вцілому, чи на хвіст (як зробили колись бульбаші - 1 хвіст 10 долларів) хоч 300-400 грн, то лиса б до весни було в раз 10 менше.
да, найцікавіша реакція держпродспоживслужби на виклики щодо скажених тварин (мій товариш влітку в себе на подвір'ї застрелив лиса з ознаками сказу), ветлікар, яку визвали на місце події сказала засипати все хлоркою а тушу спалити, на запитання чи потрбна їм голова на аналіз, сказала, що ні.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Тільки обрані люди і тільки ОДИН день
я геть доплатив, щоб побачити, як "обрані люди", самі лізуть в очерет чи в нору замість гончака та ягда і виганяють собі лисів! там буде максимум поїздка в ліс до столу чи на якийсь ставок до казанка з юшкою.
 

VS1975

Снайпер
я геть доплатив, щоб побачити, як "обрані люди", самі лізуть в очерет чи в нору замість гончака та ягда і виганяють собі лисів! там буде максимум поїздка в ліс до столу чи на якийсь ставок до казанка з юшкою.
І я ж про це.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вінницька область вчора стріляла лиса, шо нікого з форумчан не запросили, щоб поділився як то відбувається? чи там така організація заходу, що беруть підписку про нерозголошення держтаємниці і 5 років потому ніззя за кордон виїздити?
 

валентин 65

Мисливець
Никаких секретов там нет,надо знать у кого спрашивать. В Бершадской зоне взяли 4штуки, сколько ушло неясно, в Джулинской только одну. Болото после дождя не давало возможности переездов, неопавшее листья и трава тоже внесли свою лепту. И собаки от почти двухгодичного сидения дома тоже не особо блистали. Надо хотя бы несколько выходов тогда придет процесс востановления навыков. Посмотрим дальше. С ув.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Никаких секретов там нет,надо знать у кого спрашивать. В Бершадской зоне взяли 4штуки, сколько ушло неясно, в Джулинской только одну. Болото после дождя не давало возможности переездов, неопавшее листья и трава тоже внесли свою лепту. И собаки от почти двухгодичного сидения дома тоже не особо блистали. Надо хотя бы несколько выходов тогда придет процесс востановления навыков. Посмотрим дальше. С ув.
дякую, та я й не думав зразу питати, чи не шукав в кого - думав, що навпаки учасники поділяться враженнями від полювання та недоліками, які мали місце (ну Ви якраз це вказали), а Бершадь та Джулинка то від мене 12 та 38 км. у нас поки інтриги хто має бути присутнім та запрошеним, я як неплативший внески 2 роки навіть і не притендую, але цікаво спостерігати за формуванням команди - скоро певне на дитячі рахувалочки перейдуть :D :D :D
 

mulyavchik

Снайпер
Вінницька область вчора стріляла лиса, шо нікого з форумчан не запросили, щоб поділився як то відбувається? чи там така організація заходу, що беруть підписку про нерозголошення держтаємниці і 5 років потому ніззя за кордон виїздити?
Я мав йти але невключили в наказ бо пизно здав контрольку на обмен.Але голова запевнив що на наступний раз, як буде, нас вкл. всих.Хоча е надия що ще щось мае бути. Хоча Борзов сказав один день, Вси хто хоче постреляти на схид.От якось так
 

валентин 65

Мисливець
Я лично оплатил лесхозовскую карточку(она определяет охотник ли ты) ,а там видно будет. По погоде. Не всеже у нас д---ы. Нам только эпидемии бешенства для полноты всего не хватает. С ув.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
бо пизно здав контрольку на обмен.
а нахрін там контрольна картка, якщо це просто захід по зменшенню кількості хижака, а не полювання... просто така відмазка чого не включили, бо треба було якогось ментьонка приклеїти чи прокуроського холуйчика, або синка якогось с/г виробника...
відповідати не треба, то риторичне питання...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
41 бригада - орієнтовно 800 чоловік, всього 101 лис, 1 лис на 8 чоловік... не густо. то це вже перемога над лисом чи ше нє? чи зменшили до зазначеної норми 1/1500 га? та точно що ні, ця чисельність по факту перевищена в разів 10, а то й більше. і це тільки лиси, а бродячі коти собаки зустрічаються на польових дорогах майже скрізь. зараз чомусь знаходять в угіддях багато мертвих борсуків, без ознак насильницької смерті - видно теж якась чумка, або той самий сказ.
це до того, що у нас будь-який захід прикритий благими намірами перетворюється а очковтирання, а підрахунок добутого здійснюється в кращих традиціях таксації - на папері середньопотолочне значення. імхо.
відстріл хижака має бути системним заходом і цілорічним, і хижак це не тільки лис - а всі бродячі тварини, в т.ч. коти та пси, яких в містах уже зграї по десятку та більше голов, а харчуються вони там же де й скажені лиси - на помийках і смітярках, а потім йдуть в місто чи село. там уже комунальники мають вживати заходів а не мисливці. І як би там "зелені" не верещали і не кастрували бродячих собак в містах, але притулки для тварин ситуації не вирішать - тільки відстріл і навіть в містах, на окраїнах.
 

VS1975

Снайпер
Я лично оплатил лесхозовскую карточку(она определяет охотник ли ты) ,а там видно будет. По погоде. Не всеже у нас д---ы. Нам только эпидемии бешенства для полноты всего не хватает. С ув.
Оплата контрольної картки, в часи коли полювання закрите, не є показником того, мисливець ти чи ні. Тим більше не є вирішенням проблеми поширення сказу.
Розшифруйте для всіх оте д----ьІ. Цікаво, яким словом ви назвали мисливців що не поміняли контрольну картку. Бо тут більшість таких ( якщо не всі ). Я також.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
лесхозовскую карточку(она определяет охотник ли ты) ,а там видно будет.
при всій повазі - не картка обліку добутої дичини є ознакою мисливця, вона лише додаток до посвідчення мисливця, і то терміном на 1 сезон.
та й 11,80 грн ну не геть страшенні гроші
Розшифруйте для всіх оте д----ьІ
дармоїди, долбой..би, дятли ... та як хоч - вибирай! :D :D :D
 

VS1975

Снайпер
при всій повазі - не картка обліку добутої дичини є ознакою мисливця, вона лише додаток до посвідчення мисливця, і то терміном на 1 сезон.
та й 11,80 грн ну не геть страшенні гроші

дармоїди, долбой..би, дятли ... та як хоч - вибирай! :D :D :D
Та я розумію, що варіантів багато. Так цікаво як саме він " охрестив " нас - тих, хто не поміняв ККО.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Та я розумію, що варіантів багато. Так цікаво як саме він " охрестив " нас - тих, хто не поміняв ККО.
та на Бога! хай буде як є! сказу від того не поменшає. і ще раз - не стомлюсь повторювати - дайте ціну на рівні держави 350-400 грн за "хвіст" і ситуація з лисом стане на мірку протягом 2-х сезонів. як то станеться на форумі казати негоже, але всі розуміють про що я. зараз головне результат - відсутність сказу.
 
Зверху