наказание за просрочку разрешения на гладкоствол.

medvejka71

Мисливець
всем привет . кто в курсе какое наказание за просрочку разрешения на оружие сроком в 5 дней?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Предыдущие оппоненты сказали всё верно. А так вообще 80гр.
"тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян" (85...119 грн)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Алексеевич, а разве неоподаткованый минимум неподняли у нас?
"Відповідно до п. 5 підрозділу 1 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі — ПКУ) якщо норми інших законів містять посилання на неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх застосування використовується сума в розмірі 17,0 грн, крім норм адміністративного та кримінального законодавства в частині кваліфікації адміністративних або кримінальних правопорушень, для яких сума неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової соціальної пільги, визначеної пп. 169.1.1 ст. 169 розділу IV ПКУ для відповідного року.

Податкова соціальна пільга надається в розмірі, що дорівнює 50 % розміру прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового року, — для будь-якого платника податку.

Довідково: прожитковий мінімум з 1 січня 2020 року — 2 102,0 грн".

Так що змінюється Податкова соціальна пільга, а для розміру штрафів НМДГ до цього часу так і залишається на рівні 17 гривень
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Штраф 85-119 грн., ну і звісно рік адмінка висітиме.
Адмінка буде висіти рік від дня виконання покарання, тобто - сплати штрафу!
"КУпАП, Стаття 39. Строк, після закінчення якого особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню
Якщо особа, піддана адміністративному стягненню, протягом року з дня закінчення виконання стягнення не вчинила нового адміністративного правопорушення, то ця особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню.

Коментар:

Накладення адміністративного стягнення спричиняє для порушника певні несприятливі юридичні наслідки, в чому виявляється його каральний характер. По-перше, повторне протягом року вчинення однорідного правопорушення, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, визнається обставиною, яка обтяжує адміністративну відповідальність. По-друге, законодавство про адміністративні правопорушення досить часто розглядає повторність як кваліфікуючу обставину. У зв язку з цим коментована стаття встановлює строк, після закінчення якого особа вважається такою, що не була піддана адміністративному стягненню. Цей строк 0 числюється з моменту закінчення виконання адміністративного стягнення і становить один рік. Однак з цього загального правила існує ряд винятків. Так, у багатьох статтях пАП йдеться про повторне вчинення правопорушення протягом року після накладення стягнення, тобто з моменту винесення відповідної постанови (ч. 2 ст. 95, ч. 2 ст. 104, ч. 2 ст- 145, ч. 2 ст. 1481).

Для визнання особи такою, що не була піддана адміністративному стягненню, не потрібне видання якогось спеціального документа. Стягнення погашається автоматично після закінчення річного строку і за умови невчинення протягом цього строку нового адміністративного проступку. Якщо особа вчинить нове правопорушення до погашення стягнення за попереднє, перебіг строку переривається. Давність у цих випадках починається з моменту закінчення виконання адміністративного стягнення, призначеного за знову вчинений проступок".
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та то все зрозуміло, я так сказати пояснив коротко і дохідливо))))).
Взагалі за прострочку дозволу на зброю, нічого страшного не має. Але все таки краще не порушувати.
Впевнений, що всім зрозуміло як треба?
Щодо "нічого страшного": це може вплинути на взаємовідносини із дозвільниками.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Впевнений, що всім зрозуміло як треба?
Щодо "нічого страшного": це може вплинути на взаємовідносини із дозвільниками.
Якщо питання мені, то знову повторюся, я до Вас завжди на ВИ звертаюся, ні Ви ні я Вас не знаю, так що будьте люб"язні ведіть себе відповідно.
А так, що тут не зрозуміло, штраф 85 грн. та адмінка. Відносити з дозвільниками, через що, 3-5 днів протермінованості, я Вас прошу... Я впевнений, що майже скрізь дозвільники чекають, коли до них звернится той чи інший мисливець по зеленку, і т.д... Робота в них така, без власників зброї вони не потрібні будуть, це як в тій поговорці - "будет предложение будет и спрос".
І я впевнений, що Ваш пост розвернутий зі статтями, тут це як максимум прочитали 15-20%. ну тут що маємо те маємо.
 

стрелок60

Слідопит
Приветствую всех.Хочу рассказать о разрешителе города района где обитаю.Человек установил программу которая за месяц рассылает смс с предупреждением что срок действия разрешения скоро закончится.Причем это сделано на добровольных началах.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
А так, що тут не зрозуміло, штраф 85 грн. та адмінка. Відносити з дозвільниками, через що, 3-5 днів протермінованості, я Вас прошу... Я впевнений, що майже скрізь дозвільники чекають, коли до них звернится той чи інший мисливець по зеленку, і т.д... Робота в них така, без власників зброї вони не потрібні будуть, це як в тій поговорці - "будет предложение будет и спрос".
Можете мені повірити, що свого часу мене в місті Києві знали всі дозвільники (ну, керівники дозвільних відділень - точно!). Із своєю "дурноватою" роботою постійно забував про терміни перереєстрації. При цьому мав, окрім гладкоствольної, ще й нарізну зброю. Так тільки прогавиш терміни перереєстрації, відразу прибігали опера кримінального розшуку і починали лякати кримінальною відповідальністю за "зберігання незареєстрованої нарізної", чи з'являвся якісь новий дозвільник і починав складати протокол "на штраф у розмірі 119 грн.), ну і деякі ще "можливі варіанти"!
Мені це було,.. як би мовити лагідно, не дуже обтяжливо. Але ж не всі були такими спроможними... Комусь такі "варіанти" було пережити трошки важче, ніж мені! Навіть, якщо всі мої пости зрозуміють та врахують 15...20 % від 15-20 % тих, хто "розгорнутий пост із статтями прочитає", то, можливо, сенс писати є. Хоча не писати сенсу все більше, можливо! Але це краще, ніж таким читакам написати без посилання на джерело інформації і не зовсім точно.
P.S. Для інформації (за запитом): в мене син на 4 роки старший... Так що мене "просити" не треба!... Трошки запізно!
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну вибачте, як кажуть "в бані генралів не має", гадаю що й на форумі спілкуємось на рівні, звісно що коректно та з повагою один до одного, якщо Вас чим задів - вибачаюсь. Те що в Ваш час, як кажуть за порушення з Вас хотіли "бабла зрубати", но то вже не до нас. Якщо Ви так добре знаєте(знали в той час) законодавчу базу, то я гадаю в цьому випадку Вам не має(не було) за що переживати. Ну й вибачте ще раз, людина спитала що їй грозить за дане порушення, а Ви даете інформацію що таке адмінправопорошення. Ви мені брата мого старшого нагадуєте. Колись як мені 18 років виповнилося, я попросив брата(брат на той час в ДАІ працював) навчити мене авто керувати, і так сказати трохи навиків набратися, та ПДР вивчити. Тиждень з ним катався, блін, майже половину КУпАП вивчив, а в навичках правильної їзди та у вивчені ПДР так нульовим і залишився. Потім до автошколи пішов.
Якщо щось не так, ще раз вибачте. З ПОВ. до всіх.

Ну й шановного ТС, по закінченню всього, хотілося б попросити щоб він нас повідомив про результат.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Щоб не подумали що я тут начитався інтернету і ВУмнічаю, скажу так, років два назад в мене також було протермінування дозволу на гладкоствол, по причині довгострокового відрядження. Все було як я вище писав. Протокол складали не дозвільники, інший представник поліції.
 
Зверху