пуля на кабана

web2r

Мисливець
Думаю, що не повинно бути прориву.... Саморіз закручений і все піджато дуже плотно...,... Якщо і буде, то думаю що зовсім не значно........ Відстріл покаже.....
Я теж робив схожий варіант на термоклею, то в холодну пору року можуть відходить..... З повагою......
Щоб не відходили, то з внутрішньої сторони кулі підходящим інструментом просто роблю дві борозди, тоді клей тримає міцно.
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Ще зробив чисто пробний варіант.,...... Куля Маєра прикручена на саморіз до біор гуаланді...... Теж хочу випробувати.....
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Набої не погані, але я б Вам порадив під Майера класти "м'які" пижі - ДВП, Войлок або Діана. (У мене краще і точніше пішла на Діані і Войлоку)
Біо-Пиж у Вас "Гуаланді" (кульовий) але не для Майера, він жорсткіший і кулю може при пострілі прим'яти. Майера по собі ніжна куля, любить повільніші пороха і м'які пижі, при пострілі просідає, а тут ще пластиковим пижом отримає "пинок".
Нуу, відстріляєте, при можливості поділіться результатом, цікаво.
 

ТАР

Снайпер
Ще зробив чисто пробний варіант.,...... Куля Маєра прикручена на саморіз до біор гуаланді...... Теж хочу випробувати.....
Чомусь складається думка,що куля буде не стабільною , дуже здорова внутрішня воронка без проходу повітря. Можливо помиляюсь! Треба її випробувати в при вітрі і спробувати стрельнути по мішені через очерет аба якісь тонкі кущі.
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Це чисто на пробу спорядив 10 шт такого варіанту...... Якщо не піде нормально то буде класичний варіант на войлоку......
 

roko67

Мисливець
Шановні колеги, чи використовує хтось в полюванні кулі Lyman?
 

китай

Слідопит
Ще не відстрілював....... Ніяк немає часу...... Уже мабуть на відкриття на перо.....
Доброго дня , даремно потратите кулі, в такому варіанті як Ви зібрали , хорошого результату не буде , ця куля має мати сквозний отвір , а Ви його закрили пижом який невідєднається , куля буде прилітати не точно і боком .
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Доброго дня , даремно потратите кулі, в такому варіанті як Ви зібрали , хорошого результату не буде , ця куля має мати сквозний отвір , а Ви його закрили пижом який невідєднається , куля буде прилітати не точно і боком .
Нічого страшного якщо буде приходити боком, тож експеримент..... Якщо не піде,то на войлоку буде...,...
 

китай

Слідопит
Нічого страшного якщо буде приходити боком, тож експеримент..... Якщо не піде,то на войлоку буде...,...
Цей експеремент з пижом типу хвостовиком , я проводив, результат ніякий , потрібно щоб ця куля після виходу із ствола звільнилась від пижа і летіла самостійно і потокам повітря буде стабілізуватись через отвір який присутній в кулі , але пробуйте ще і Ви , колись по можливості відпишіться що в Вас вийшло .
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Цей експеремент з пижом типу хвостовиком , я проводив, результат ніякий , потрібно щоб ця куля після виходу із ствола звільнилась від пижа і летіла самостійно і потокам повітря буде стабілізуватись через отвір який присутній в кулі , але пробуйте ще і Ви , колись по можливості відпишіться що в Вас вийшло .
Дякую..... Обов'язково відпишусь..... Як споряджали???? Якщо не секрет.......
Це чисто на пробу..... Для полювання в мене вже надійно працює ШШ сегментована і Гуаланді 32, Полева 3...... Ще хочу зняти пробу Контарева, Удар 28, Булава шок, Бренекке (фото в даній темі)..... Але сасу взагалі майже нема..... Планую на відкриття на перо...... З повагою.......
 

китай

Слідопит
Дякую..... Обов'язково відпишусь..... Як споряджали???? Якщо не секрет.......
Це чисто на пробу..... Для полювання в мене вже надійно працює ШШ сегментована і Гуаланді 32, Полева 3...... Ще хочу зняти пробу Контарева, Удар 28, Булава шок, Бренекке (фото в даній темі)..... Але сасу взагалі майже нема..... Планую на відкриття на перо...... З повагою.......
Споряджав мабуть так як і Ви , гільза пластик одностріл , капсуль сх 2000 , порох тахо 1,9 пластиковий хвостовик дещо схожий на Ваш , кулю з пижом на порох , звичайна закрутка, зробив десять пострілів з пів чока , дистанція 50 метрів прилетіло в радіус 40 сантиметрів , всі боком , стріляв з упору , цей варіант вмене вже в минулому не використовую .
 

Patso

Снайпер
Дякую..... Обов'язково відпишусь..... Як споряджали???? Якщо не секрет.......
Це чисто на пробу..... Для полювання в мене вже надійно працює ШШ сегментована і Гуаланді 32, Полева 3...... Ще хочу зняти пробу Контарева, Удар 28, Булава шок, Бренекке (фото в даній темі)..... Але сасу взагалі майже нема..... Планую на відкриття на перо...... З повагою.......
Ще удар 32 можете спробувати, вона теж гарно літає.
 

huntumy

Зброяр
Не понимаю зачем морочится с пулями которые не летят, или летят у одного из 100. Есть пули полева, удар, гуаланди и им подобные. На худой конец ш-ш. Пули которые не могут не лететь. Нет нужно заморочится непойми чем.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Не понимаю зачем морочится с пулями которые не летят, или летят у одного из 100. Есть пули полева, удар, гуаланди и им подобные. На худой конец ш-ш. Пули которые не могут не лететь. Нет нужно заморочится непойми чем.
Все условно: у одних пули летят, у других- нет.
У меня из длинного ствола (0,25) 785 мм хваленая Диаболо, через раз, боком приходила.
И не менее хваленая подкалиберная Стрела, из ИЖ-54 750 мм-тоже. Где-то на форуме фото уже выставлял.
А другие их хвалят взахлеб.
По Майера тоже, например, кто хвалит, а кто нет.
На худой конец ш-ш.
А почему на худой? Я тут начитался хваленых од о ней и уже, почти, решился приобрести, в качестве подкалиберной, для ИЖ-54?
Не стоит?
 

китай

Слідопит
Не понимаю зачем морочится с пулями которые не летят, или летят у одного из 100. Есть пули полева, удар, гуаланди и им подобные. На худой конец ш-ш. Пули которые не могут не лететь. Нет нужно заморочится непойми чем.
Та тому і заморочуюсь , що виключаю всі кулі що не підхотять під мій ствол і залишив лиш пару тих , які чудово приходять в ціль з моєї зброї , а це можна добитись лиш особистим відбором , а не тим що інші мисливці пробують , тому що результати по іншій зброї можуть різнитись .
 

китай

Слідопит
Шановне паньство, як що хочете хороших результатів стрільби кулею із своєї зброї , то кожен мусить підбирати і шукати ту кулю , яка най краще политить з власної зброї , а це дуже кропотлива і довга робота , це дробовий патрон можна скопірувати в когось іншого і він може працювати і то не завжди.
 
Зверху