що за модель зімсон

Моя власна думка... Здається наче прототип якоїсь моделі, чи експериментальна версія:oops:.
А потім продали чи ще щось прапорщику чи офіцеру з "Група Радянських військ в Німеччині "
 

Михайло1992

Мисливець
цевйо закривається як на мене оригінально в середині стоїть шток на пружині відкрив чи закрив шток заскочив в паз або вискочив немає ніякого замка або фіксатора типу дверної защолки планка низька видно початок і мушку можливо це не зімсон
 

Panters

Снайпер
Думаю що це не Зімсон, чому вважаєте що це він, в доках так записано?
 

kef

Зброяр
в стволах порядок написів ніяких немає
Як то немає. Там на трубках мають бути.
А так звуження - два чоки. Робіть заміри.
Тут екстрасенсів немає. (Діаметр каналу стволу та чок.звуження кожної труби). Можливо будете здивовані маючи або сильні чоки понад одиницю. Або... ;)
 

Михайло1992

Мисливець
Як то немає. Там на трубках мають бути.
А так звуження - два чоки. Робіть заміри.
Тут екстрасенсів немає. (Діаметр каналу стволу та чок.звуження кожної труби). Можливо будете здивовані маючи або сильні чоки понад одиницю. Або... ;)
чим поміряти діаметр каналу ствола. звуження поміряю електронним штангелем.дякую з повагою.
 

Михайло1992

Мисливець
Прочитайте недавню тему продажу рушниці "Бюгах".Власник описав . Та і в багатьох темах тут на форумі є прості методи вимірів - свинцевою кулею.
я міряв в іж 27 сверловка 18 .2 і беретта686 сверловка 18 4 хіба куля така точна що покаже десятки не кожен штангель виміряє
 
Забийте чоп в ствол на відстані 300 - 350 мм. (наприклад чоп з салфетки чи з туалетного паперу) і залийте парафін. Як застигне, виштовхніть готову пробку шомполом в сторону патронника. Заміряйте готовий відлиток з парафіну, це і буде діаметр каналу ствола.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
цевйо закривається як на мене оригінально в середині стоїть шток на пружині відкрив чи закрив шток заскочив в паз або вискочив немає ніякого замка або фіксатора типу дверної защолки планка низька видно початок і мушку можливо це не зімсон
Разновидность т.н. "отрывного цевья", дешево и достаточно надежно.
Ружье, безусловно, интересное. Впечатляет очень мощная колодка и толстые патронники, свойственные ружьям для спорта. Косвенно на это указывает и отсутствие гравировки на колодке ружья. Ружье достаточно качественное, на что указывает знак качества "хорошее качество".
 

Михайло1992

Мисливець
Забийте чоп в ствол на відстані 300 - 350 мм. (наприклад чоп з салфетки чи з туалетного паперу) і залийте парафін. Як застигне, виштовхніть готову пробку шомполом в сторону патронника. Заміряйте готовий відлиток з парафіну, це і буде діаметр каналу ствола.
я планую купити і невідомо чи власник погодиться на такі маніпуляції.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
это дешевая модель для рынка Северной Америки. Там она называется Suhl Thalmann, хотя это название может быть взято из паспорта к ружью или с потолка...
 
Зверху