9 січня 2022р. Трагічне полюванння на кабана.

Mechanik

Снайпер
На Житомирщині у неділю, 9 січня, під час полювання внаслідок атаки дикого кабана загинув мисливець.
Потерпілому було завдано важких тілесних ушкоджень, несумісних із життям.
Врятувати чоловіка не вдалося.
Загиблий виявився начальником 1-го відділу з проведення спеціальних операцій управління Корпусу оперативно-раптової дії (КОРД) ГУНП у Житомирській області - старший лейтенант поліції Євген Андрійковець.

https://zt.npu.gov.ua/news/z-zhitty...hno-zagiblogo-kolegi-Jevgeniya-andrijkovczya/

1641810865164.png
 

Mechanik

Снайпер
Чи відомі подробиці трагедії ?
Поки ніяких новин.
Невідомо, за яких обставин кабан кинувся на мисливця ?
-добір підранка, чи особливо агресивний звір вийшов на мисливця.
- порушення правил техніки безпеки
- невідповідні набої
- інше

Слідство триває...
 

huntumy

Зброяр
В минулому сезоні в нашому колективі була подібна ситуація.
Використали один шанс із сотні тому все обійшлося.
Героїзм і невідповідність набоїв зіграли проти мисливця.
 
Чув у новинах по ТВ, що кабан влучив іклом у стегнову артерію і нічого не могли зробити. Я так розумію, що не могли спинити кров. Хай земля хлопцю буде пухом!
 

Mechanik

Снайпер
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

Тут немає чому дивуватися. То є манкурти без роду і племені. Тобто лівер...шлунки. У них немає в душі нічого святого. Тим більше співчуття. До них починає свідомість приходити тоді , коли бандюки будуть грабувати їхнє майно або на подвір'я прилетить 152 мм.калібр. і то не впевнений. Бо будуть стояти у позі страуса з общипаною дупою !
 

Dusk Hunter

Мисливець
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

Нація деградує.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Есть такая категория людей, которым хорошо от того что у кого то случилось горе. Вот они так и выражают свою радость, тем более погиб полицейский, который с таким "говном" которое пишет теперь по нему злорадствующие кометы сталкивался каждый день и не по хорошему поводу!
Но! В первую очередь он тоже был человеком, чьим то отцом, мужем, сыном....
Не понимаю, как можно радоваться горю людей????
 
Останнє редагування:
у меня много друзей с Житомирщины.... скажу такое что в этом году Егерь говорит что нужно отстреливать всех кабанов без разбору - чума бушует. В прошлых годах настоятельно просил свинью не трогать только поросят и кабана.... Может и это была больная особь....
 

sawontiy

Новачок
Большинство людей не совсем понимают смысла охоты. Для них это живодёрство, развлекуха для садистов, поэтому и такое отношение к охотникам. У меня жена тоже не понимает зачем ходить и стрелять бедных зверушек. Но при этом мясо мы кушать любим, и в шубе ходить, (это же не я писца или соболя застрелила), как и ходить в зоопарк, и так далее и тому подобное. В любой ситуации нужно человеком быть. И для начала на себя смотреть, а потом уже других осуждать.
 

tyrist 1945

Тигр
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

Почитав.. жахнувся. Одне точно знаю, що ми не взнаємо правди.
 
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

Це видно пишуть ті які ні хресна не розуміють в полюванні.Царство Небесне хлопцю
 

Mechanik

Снайпер
Скоріше за все підходив до кабана
Тут багато питань з цього трагічного полювання... Не дай Боже такого лиха, іншим мисливцям.
Прийняти смерть від іклів кабана, ворогу не бажаю.

1. Чому мисливець полював на кабана з дратхаром ?
2. Якшо полювання було не на кабана, то тоді яке це було полювання ? На хутрового , чи на копитного звіра ? Загонне чи ні ?
В якій ролі, враховуючи яким було полювання, був загиблий ?
3. Власний підпис загиблого, в журналі по техніки безпеки, це була чиста формальність, чи дійсно був проведений інструктаж ?
4. Хто проводив полювання ? Єгерська служба була присутня на полюванні чи ні ?
5. Які набої використовувались ?
6. Місце знаходження інших мисливців, під час полювання ?
7. Яким чином колеги по полюванню, дізнались про атаку кабана ?
8. Скільки часу пройшло з моменту нападу кабана, на мисливця, коли прибула допомога його колег ?
9. Ліцензія ?
10. Мисливський досвід ? Який був у загиблого ?

По новинах надана інформація єгерською службою, що полювання було - законнним.
Якщо полювання проводилось в законний спосіб, тоді де саме, і з якої хвилини була допущена рокова помилка, все ж таки, єгерською службою чи загиблим ?
Є обовязково, Є та рокова хвилина, яка була допущена, ціною - людського життя.
 
Останнє редагування:
Жах... Коментарії під відео, мене зсередини, розривають на частини.
Хто Ви - люди ?!
Ви тварі, радієте смерті цього молодого хлопця ?! Респект - кабану, пишите...
Горіть Ви всі в пеклі...

Я скажу так, и пусть простят меня модераторы. Имеют право с нами спорить только вегетарианцы... и точка. С их позицией мы должны считаться и доказывать что люди состоят из мяса и должны кушать мясо - так заложено природой, мы не варвары и не браконьеры а им честь и хвала что отказались от мяса. Все остальные это куски говна, которых иногда нужно пере...Е....бать и переступить и даже не слушать!!!! Пусть покоиться с миром, человек.
 

tyrist 1945

Тигр
Тут багато питань з цього трагічного полювання... Не дай Боже такого лиха, іншим мисливцям.
Прийняти смерть від іклів кабана, ворогу не бажаю.

1. Чому мисливець полював на кабана з дратхаром ?
2. Якшо полювання було не на кабана, то тоді яке це було полювання ? На хутрового , чи на копитного звіра ? Загонне чи ні ?
В якій ролі, враховуючи яким було полювання, був загиблий ?
3. Власний підпис загиблого, в журналі по техніки безпеки, це була чиста формальність, чи дійсно був проведений інструктаж ?
4. Хто проводив полювання ? Єгерська служба була присутня на полюванні чи ні ?
5. Які набої використовувались ?
6. Місце знаходження інших мисливців, під час полювання ?
7. Яким чином колеги по полюванню, дізнались про атаку кабана ?
8. Скільки часу пройшло з моменту нападу кабана, на мисливця, коли прибула допомога його колег ?
9. Ліцензія ?
10. Мисливський досвід ? Який був у загиблого ?

По новинах надана інформація єгерською службою, що полювання було - законнним.
Якщо полювання проводилось в законний спосіб, тоді де саме, і з якої хвилини була допущена рокова помилка, все ж таки, єгерською службою чи загиблим ?
Є обовязково, Є та рокова хвилина, яка була допущена, ціною - людського життя.
І 11. Чи не було спроби взяти чи добрати кабана з допомогою ножа, тобто дорізати.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
І 11. Чи не було спроби взяти чи добрати кабана з допомогою ножа, тобто дорізати.
Я тоже об этом думал.
Либо же картечью шарахнул или пулей только зацепил, а кабан подранком пошёл "вштык" да пыронул, а скорее всего кабан уже был ранен до этого, врят ли бы он подпустил к себе близко охотника не будучи раненым первым делом он бы попытался убежать, а не нападать. Вобщем разные варианты могут быть но навряд ли мы узнаем как это произошло на самом деле, остаётся только догадываться.
 
Останнє редагування:
Зверху