FABARM L4S или FRANCHI AFFINITI

ATIS

Снайпер
Стволи просто так не дує..
З вами цілком згідний. От тільки цікавить від чого могло здути бетінзолі. Щось було в стволах, причому зразу в двох. Перегрів ствола? Але часом стволи бувають такі що торкнутися не можливо. А тоді не інтенсивні стрільби були. Може поатрон? Я думаю ми правди не дізнаємося, але на момент пострілу стволи були чисті.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
К сожалению у Фабарма была проблема с поддутием ствола и это проявлялось на патронах с высоким давлением. Позже Фабарм вроде устранил эту проблему и обозначил эти ружья новым маркетинговым ходом, как единственные в мире, которые проверяются давлением в 1630 бар.
 

babur

Слідопит
Итересует в первую очередь отдача при стрельбе ну и все остальное.
Шороший знакомый,опытный охотник и знающий специалист в оружии,приобрел Франчи Аффинити в пластике со стволом 70 см.вес-3,15 кг,диаметр канала ствола составляет 18,3 мм,промерял калибрами.Проведенные испытания ружья по мешеням показали,что ружье имеет прекрасную кучность /60-70/ и резкость,но стрельба навеской дроби 34 грм.уже была не комфортной,сильная отдача.Хотя для молодых парней это не будет проблемой.Владелец ружьем доволен,так как применяет на охоте навеску дроби не больше 32 грм.и к томуже метко стреляет,в свое время показывал отменные результаты на стенде.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Фабарм, франки, бенелли...... Берите браунинг Феникс - точно не пожалеете! Отдачи просто нет. Стреляет всем.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

Bronzin

Мисливець
У фабарма отдача будет меньше.
У власника Фбарм L4S,якого він продає,довідався деякі відгуки .Взагалі рушниця хороша кучний і різкий бій,випробування ппрводили на відстані 40 м.спорядженями RIO 100,але віддача була не комфортна.Мабуть для легкоі рушниці набоі 36 грм.краще використовувати зимою,а вірніше підабрати набоі відповідно до виду полювання і можливостей рушниці.
 

китай

Слідопит
Доброго вечора, користуюсь мц 21-12 , але останнім часом не завжди охота її носити , ось і хочу придбати щось інше , маю намір Бенеллі м 2 або франчі аффініті , прошу паньство хто користує цю зброю щось порадити , чи є резон переплачувати за Бенеллі , буду дуже вдячний за поради власників цих екземплярів .
 

Черниговский

Слідопит
Доброго вечора, користуюсь мц 21-12 , але останнім часом не завжди охота її носити , ось і хочу придбати щось інше , маю намір Бенеллі м 2 або франчі аффініті , прошу паньство хто користує цю зброю щось порадити , чи є резон переплачувати за Бенеллі , буду дуже вдячний за поради власників цих екземплярів .
Если позволяют финансы то конечно М2!!! У м2 как по мне лучше баланс,покрытие ствола. ну и это считается не совсем бюджетный итальянец. Хотя у каждого бюджет разный для кого и Винчи бюджетный а для кого и МР не особо бюджетный. Имхо. У самого афинити:) я за M2
 

китай

Слідопит
Ну бюджет не дуже позволяє м2 , але як що велика різниця в якості і технічних характеристиках , то можливо доведеться піднатужитись з бюджетом , хочу купити зброю на довго , бо не люблю міняти зброю .
 

китай

Слідопит
Ви користуєте аффініті , що можете сказати , задоволені чи посередньо , вартує тих коштів чи ні , можливо якісь проблеми виникали , і як покриття на стволі чи тримає вологу , бій , кучність , е фективність чокових звужень в оригіналі , одним словом одні запитання , вибачайте як що їх забагато , буду радий любій інформації , мені відомо що в магазині скажуть , я хочу почути вірну інформацію , дякую.
 

Черниговский

Слідопит
Ви користуєте аффініті , що можете сказати , задоволені чи посередньо , вартує тих коштів чи ні , можливо якісь проблеми виникали , і як покриття на стволі чи тримає вологу , бій , кучність , е фективність чокових звужень в оригіналі , одним словом одні запитання , вибачайте як що їх забагато , буду радий любій інформації , мені відомо що в магазині скажуть , я хочу почути вірну інформацію , дякую.
Денег однозначно своих стоит! Бой и кучность на высоте,а вот покрытие ствола не очень (лично для меня) покрытие смахивает на покрытие турецкого полуавтомата. (У моего турка такое же матовое покрытие) может быть оно и не принцыпиально,и я придираюсь.пускай парни поправят меня насчёт покрытия. Прикладистость не плохая,но вот по сравнению с м2 для меня беня комфортней ложится. Вы б сгоняли в магазин повскидывали покрутили повертели и посмотрели б стоит вам переплачивать или нет. А цена на франки сейчас ниже чем на топовых турков,и это ещё и без скидки
 

ATIS

Снайпер
Ви користуєте аффініті , що можете сказати , задоволені чи посередньо , вартує тих коштів чи ні , можливо якісь проблеми виникали , і як покриття на стволі чи тримає вологу , бій , кучність , е фективність чокових звужень в оригіналі , одним словом одні запитання , вибачайте як що їх забагато , буду радий любій інформації , мені відомо що в магазині скажуть , я хочу почути вірну інформацію , дякую.
В мене також аффініті, задоволенний повністю. Бій супер, перезаряджати все супер. Покриття ствола? Посереднє, не звертаю уваги. Якщо щоби придбати М 2 потрібно сильно піднапрягтися, то навіть і не думайте, беріть аффініті;)
 

Корнилов

Снайпер
Доброго вечора, користуюсь мц 21-12 , але останнім часом не завжди охота її носити , ось і хочу придбати щось інше , маю намір Бенеллі м 2 або франчі аффініті , прошу паньство хто користує цю зброю щось порадити , чи є резон переплачувати за Бенеллі , буду дуже вдячний за поради власників цих екземплярів .
Скажу так! Оба ружья лучше чем 21-12))):D:D:D
 

китай

Слідопит
Я хочу зброю в камуфляжі , то покриття стволів там мабуть одинакове , а як що порівняти до франчі ату нео ? потрібна робоча коняка , щоб і в дощ грязь , по камишах і лодках таскати , в магазині я вже був неодноразово , що бені що франчі на вигляд чудова зброя лише чуть коротковаті приклади , та це поправимо.
 

ATIS

Снайпер
Я хочу зброю в камуфляжі , то покриття стволів там мабуть одинакове , а як що порівняти до франчі ату нео ? потрібна робоча коняка , щоб і в дощ грязь , по камишах і лодках таскати , в магазині я вже був неодноразово , що бені що франчі на вигляд чудова зброя лише чуть коротковаті приклади , та це поправимо.
Так ви і до Таргета дійдете:D
 

ATIS

Снайпер
А взагалі з Турків особисто мені подобаються Кхан матрікс, озкан, Вєнза. Але в деяких бюджет майже як в аффініті.
 
Зверху