REMINGTON 700 300 Win Mag.

VADAS1891

Новачок
BOGUN сказав(ла): ↑
Не слухайте дурниць...
Достаточно много времени охотился с 30-06. Не горный калибр, посмотрите на баллистические данные патрона, его золото до 300, безусловно если есть возможность стрелять каждый день, то в концe концов вам обязательно повезет. Нo гдe взять столько времени?
????
 

rasel306

Новачок
BOGUN сказав(ла): ↑
Не слухайте дурниць...
Достаточно много времени охотился с 30-06. Не горный калибр, посмотрите на баллистические данные патрона, его золото до 300, безусловно если есть возможность стрелять каждый день, то в концe концов вам обязательно повезет. Нo гдe взять столько времени?
????
вы правы 30.06 не горный калибр
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
rasel306
Напишіть що ви вполювали в минулому сезоні і поясніть чому 30-06 не "гірський калібр".
 

VADAS1891

Новачок
А собаки маю і Ягда і Пойнтнера шукають по кряному добре, а це нете!
 

rasel306

Новачок
rasel306
Напишіть що ви вполювали в минулому сезоні і поясніть чому 30-06 не "гірський калібр".
скажу честно я уже года два не охочусь с карабином,полностью перешел на охоту с легавой а поводу 30-06 потому что на дистанции более за 300 метров он слаб,или я не прав?
 

rasel306

Новачок
Купити собі малого українського гірського гончака і вишколити його по кров'яному сліду. Знайдете кожного підранка.
Отыскать зверя подранка способны очень многие породы собак, но признанными чемпионами в работе по кровяному следу являются лайки, курцхаары, дратхаары и эстонские гончие.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
А собаки маю і Ягда і Пойнтнера шукають по кряному добре, а це нете!
В кожному калібрі будуть підранки. Цього не уникнути.
На кабана та оленя відповідні калібри починаючи від 7х64;7х65р.. і вище. 30-06 хороший міцний патрон. Особисто стріляю кабани та олені з 7х65р. Він слабкіший від 30-06, але його вистачає.
Дивись на економічну сторону питання. Поїдь в мисливський магазин, подивись ціну патронів та вибір різної граматури куль в калібрах які тебе цікавлять. Різна вага і конструкція кулі може давати різну кучність в твоєму карабіні. Можна буде підібрати найкращу кулю для конкретно твого ствола. Це важливо коли хтось хоче стріляти на 300 метрів. Вибери калібр якого вистачить на кабана та оленя, але його патрони будуть стосунково дешеві і в з великим вибором куль.
Купиш карабін, поставиш на кріплення оптику. Треба буде зробити пристрілку. Це твоя перша нарізна і це означає, що навіть якщо ти дуже здібний, то і так тобі потрібно буде біля пачки патронів(20 шт). А як ні.....багато....багато....Дивись на ціну.
Кілька разів на рік треба буде постріляти по мішені. Не встигнеш схаменутися, а пачку вистріляєш. Дивись на ціну.
Якщо це індивідуальне полювання, то до звіра будеш стріляти один раз. Або попав, або звір втік... як снайпер :) Від того куди попадеш залежатиме чи він буде твій. Від того скільки ти тренувався стріляючи по мішені залежить чи попадеш у відповідне місце.
Таблиця відповідності калібрів до конкретного звіра на прикладі патронів рвс:
1 j.jpg
2 j.jpg
3.1.jpg
4 j 1.jpg
 
Останнє редагування:

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
ВАДАС
Приклад патронів Sellier & Bellot з кулею SPCE (пляшечка, як я на неї кажу :))
30-06 коштує 36.50 грв шт.
300 він маг коштує 69.00 грв шт.
http://ibis.net.ua/store/category_s...goryID=990&isort=popular&advsrch=1&brndSrch=0
Поїхати вистріляти по мішені пачку за 730 грв це одне, а за 1380 грв це інше...відчуваєш різницю? :)
 

Oleghunt

Мисливець
Шановний VADAS1891 !Що ви підрозуміваєте під гірським полюванням та стрільбою на 300 метрів? Якщо полювання на Памірі на архарів то я за 300 WIN.MAG, а якщо в Карпатах то 30/06 вповні, як вам було вже сказано вище більш важливий боєприпас-вага кулі та її властивості, в Карпатах постріли більше 200 м дуже рідко, так як обмежується видимість, хіба на полонинах,за мою 30-ти літню практику полювання в Карпатах реальних пострілів за 250м можна порахуватина на пальцях двох рук, за минулий сезон жодного! Реальна відстань пострілу в лісистій частині гір до 150м, дальше просто не видно!,можете мені повірити !, так що 30/06 чи 300Win. вибирати вам, особисто я полюю з 8/57, син полює з 30/06, в кожному калібрі є свої + та-, так що вирішуйте самі!
 

скинер

Новачок
калібр 8-57 також заслуговує уваги.але до якого душа лежить той и беріть,насправді 300 метрів це не близько і поки навчитесь попадати в стендову тарілочку на ці метри все самі зрозуміете;).з пов С.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
В Карпатах водяться слони? :)
 

VADAS1891

Новачок
Водиться кабан більше 200 кг 30-06 на 150 стрельнеш і шукаєш день підранка якщо пощастить знайти! Доводилось бути присутній декілька разів на такому полюванні !
 
Зверху