Target 15-87 Classic 12/76

vadymmm

Слідопит
Сьогодні ще раз випробовував таргета. Фото з стрільби кулею ствол 51см циліндр, куля лее 28гр порох нобель 206s 1,5гр. Відстань 35м. Плакат А1.
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
Дріб #7 32гр пиж войлочний без контейнера порох нобель 206s 1,6гр. 35м.
 

Вкладення

hantersvirid

Мисливець
Випробовували сьогодні Таргета газовідвода. Порівнювали з Бенеллі Монтефельтро інерційка. Стріляли багато різними навісками пороху, перевіряли кучність і різкість.
Попередньо я переглянув передачу в ютубі де рекламували бенеллі порівнюючи її з браунінгом. І в передачі доводили що проникнення дробу в бенеллі наприклад 9 мм. в браунінга 6 мм. тобто на 30% слабше через якоби газовідводну систему браунінга яка забирає енергію порохових газів. Я думаю "платить той хто замовляє музику".

В результаті для чистоти експерименту почали ми стріляти по одному пострілу моїм самозарядженим патроном в одну і туж соснову дошку дріб №0 . Проникнення 13-16 мм в Таргета і 13-16 в Бенеллі.

Висновок. Міф розвіяно.
 

vadymmm

Слідопит
Все те саме що і вище тільки пиж-контейнер пластиковий.
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
А от тут саме цікаве, #7 32гр войлок без контейнера із кульового ствола 51см. Всі попередні фото це довгий ствол зьполучоком. Сам не розумію чому так але короткий ствол циліндр показав найкращу осипь.
 

Вкладення

vadymmm

Слідопит
Поки проникненню дріб #0 порох той же 1,6гр таргет 13-16мм, Бенеллі мольтефельтро 13-16мм, мц21-12 14-19мм :). Таргет попри весь флуд на форумі оправдав всі мої надії. Вище теж саме написав хантерсвирид ми були разом і Бенеллі його. Осип Бенеллі і мц нічим від таргета теж не відрізняється!!!
 

vadymmm

Слідопит
Ще одне стріляли з Бенеллі купленими патроном бі ЕНД пі #0 в дошку дріб залізла на 2ми деякі дробини повідбивались від дошки, тому крутіть патрони самі!!!
 
Останнє редагування:

tyrist 1945

Тигр
Ще одне стріляли з Бенеллі купленими патроном бі ЕНД пі #0 в дочку дріб залізла на 2ми деякі дробини повідбивались від дочки, тому крутіть патрони самі!!!
Це що ж за доЧка така? Чія? Караул...
 

hantersvirid

Мисливець
Підтверджую. Патрони ВіР мої (№ 0 називаються Long reng) вага не відома закручені на зірочку, брав по 19 грн. 50 коп за штуку.
Стріляли спочатку ВіР - заміряли, замалювали пробоїни і потім самокрутом № 0, 32 гр., пиж "сільвер для димного пороху, порох нобель спорт 206 S, вага пороху пробували і 1,5 гр. і 1,7 гр. результат в принципі однаковий. Ще один висновок - навіщо сипати пороху більше? проникнення 13-16 мм.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В мене зараз одне питання до "vadymmm" і "hantersvirid"-чому вони працюють зараз з одного ІР???Якщо не зможете відповісти,то відповім я БАНОМ!!!Одне одного хвалите і даєте відповіді на свої ж діалоги!!Цирк клоунів і мавпочок.Чекаю до ранку,бо міф буде розвіяно,але вже остаточно!!
 
Останнє редагування:

vadymmm

Слідопит
В мене зараз одне питання до "vadymmm" і "hantersvirid"-чому вони працюють зараз з одного ІР???Якщо не зможете відповісти,то відповім я БАНОМ!!!Одне одного хвалите і даєте відповіді на свої ж діалоги!!Цирк клоунів і мавпочок.Чекаю до ранку,бо міф буде розвіяно,але вже остаточно!!
За іп не скажу ми дві різні людини, він з Луцька я з Прилуцького 3км від Луцька, зараз я пишу з телефона. Оператори інтернету у нас одинакові Вестнет може через це!!! Банити не треба можу в лічку кинути ном телефону перевіряйте!!!
 

vadymmm

Слідопит
Ще один доказ в 19.27 ми одночасно зробили повідомлення як це можливо з одного пристрою???
 

vadymmm

Слідопит
І на цей форум хантерсвіріда я привів! Я в нього иж27 1с дивився так і познайомились тепер на стрільбище разом їздимо.
 

ATIS

Снайпер
Сьогодні ще раз випробовував таргета. Фото з стрільби кулею ствол 51см циліндр, куля лее 28гр порох нобель 206s 1,5гр. Відстань 35м. Плакат А1.
Кучність, як на мене, на 35 метрів слабенька. Чи куля не пристріляна, чи стріляли як небуть))))
 
Зверху