ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

AlexKUB

Слідопит
Добрий день! хочу замовити гильзи Борначи Стар фиолетовая, Т4 500 шт. и Рио Ево 500 шт.
Якщо э в наявності надішліть реквізити для оплати в ЛС
З повагою!
На жаль Борначі Стар ( фіолетова ), вже розібрали, а по залишку Рио Ево, не більше ніж дві сотні((, може щось інше?
З повагою до Вас, Олександр.
 
Отримав гільзи 28 к. і гільзи 12 к.Подарунок собі,рідному,вдався.Дякую за допомогу у виборі гільз,за якість і оперативність.
 

alex30-06

Новачок
Ріо Ево 200шт. заберу, і що можете запропонувати із юбками Т3 Т4, щоб набрати 1000шт,
З повагою
 

AlexKUB

Слідопит
Отримав гільзи 28 к. і гільзи 12 к.Подарунок собі,рідному,вдався.Дякую за допомогу у виборі гільз,за якість і оперативність.
Я дуже радий, що Ви задоволені, от бачите мені дуже приемно коли людина мені довіряе, дайте гільз за яких не буде соромно, прибор УПС, і без питань, всі задоволені, з повагою до Вас Олександр!)
Хто хто, а я вже в них точно розуміюсь!)
 

AndreyKo

Новачок
Забрав посилку, дуже вдячний.
Що б багато не говорити, скажу коротко: гільза-персік!
 

Sheff

Мисливець
Отримав свої гільзи.Замовляв асорті.Гізьза-пісня.Отримуєш задоволення вже при огляді і сортувані-всі кольори веселки.Якість гільз відмінна,розумна ціна і дуже відповідальний і порядний продавець.Дякую!Вдалих продаж!З повагою до Вас Ігор.
 

AlexKUB

Слідопит
Отримав свої гільзи.Замовляв асорті.Гізьза-пісня.Отримуєш задоволення вже при огляді і сортувані-всі кольори веселки.Якість гільз відмінна,розумна ціна і дуже відповідальний і порядний продавець.Дякую!Вдалих продаж!З повагою до Вас Ігор.
Дуже вдячний Вам за добрі слова, мені приемно, що Ви задоволені, з повагою до Вас, Олександр!)
 

alex30-06

Новачок
Гільзи отримав, дуже вам вдячний товар якисний, вдалих вам продаж.
З повагою до Вас Олександр!
 

mrjura

Мисливець
Доброго времени суток друзья!) сегодня ожидается прибытие ПОЛУПРОЗРАЧНОЙ гильзы с юбкой Т2 (как вы любите )
Переглянути вкладення 327353 Переглянути вкладення 327354
Вітаю. Почав готуватися до наступного сезону, отримав масу задоволення при спорядженні тих гільз що Ви мені надіслали. Ще раз дякую. З наступаючим Новим роком!
 

Вкладення

AlexKUB

Слідопит
Вітаю. Почав готуватися до наступного сезону, отримав масу задоволення при спорядженні тих гільз що Ви мені надіслали. Ще раз дякую. З наступаючим Новим роком!
Мені дуже приемно, такі красавчики вийшли!!!)))) Вітаю Вас з Новим роком, бажаю влучних пострілів, та натхнення, нехай буде мир в нашій хаті, і всього Вам найкращого, з повагою до Вас, Олександр!)
 

кей

Мисливець
Сьогодні отримав гільзи - я думаю щось говорити зайве. Супер !!! Маючи великий запас як нових так і б/у гільз вирішив замовити в Олександра. Непомилився. ДЯКУЮ !
 

AlexKUB

Слідопит
Сьогодні отримав гільзи - я думаю щось говорити зайве. Супер !!! Маючи великий запас як нових так і б/у гільз вирішив замовити в Олександра. Непомилився. ДЯКУЮ !
Дякую вам за такі добрі слова, мені дуже приемно!)) Дуже радий що Ви задоволені, з повагою до Вас, Олександр!)
 
Статус
Закрита.
Зверху