Горішній Івачів хочуть закрити для полювання!

Тема у розділі 'Тернопільська область', створена користувачем Mykola STARyy, 28 лют 2018.

Вутка - все для охоты и рыбалки
  1. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Прокоментую, чого ж...
    Ви ж уже один разпрокоментували.
    Пам'ятаєте свої звіти?
    http://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Открытие-на-пушного-зверя2018-19.72057/page-110#post-831958
    Я вас запитав тоді:
    А ви граціозно вильнули хвостом відповіли:
    Тепер чесно і прямо відповідаю вам у вашому стилі:
    Кожен мисливець, в тому числі і я при одержанні відстрілочної картки був ознайомлений з межами угідь, про що свідчить відповідний підпис. Протягом сезону полювання на пернату дичину два рази у мене перевіряли документи, один із них екоінспектори, жодних претензій не було.

paliy65 подобається це.
  2. Safari
  3. Дякую! "Гарна" відповідь сивочолої людини та поважного мисливця на просте питання "Чи дозволено полювання на території Івачівської водойми? :(Яка сладається з двох територій природно-заповідного фонду. Про, що свідчить лист Департаменту екології. п. Микола мені зовсім не байдуже стан справ щодо заборони полювання в межах заповідних територій.... І до Вас у мене не має ніякої атипатії...Але за свої НЕ ПРАВДИВІ слова треба мати мужність і чесність відповідати. Коли на початку теми Ви, "тикнули" мене та Сергія (Копатича) політичну площину (про Януковича), та що Ви все будете робити для вирішення цього питання. Я промовчав....Далі , Ви написали НЕ ПРАВДУ, що полювання дозволене. 9 серпня 2018 року. І на мою пропозицію написати офіційний запит не відповіли. Та ось, запит написав я, і отримав офіційну відповідь. Яку як і ст. 26 Закону України "Про природно-заповідний фонд" трактувати, на жаль, по іншому не можливо. Полювання на територіях заказників ЗВАБОРОНЕНО!
    Форум читають різні люди, в тому числі і противники полювання. А Ви, на жаль свідомо чи не свідомо, дескредитуєте миливців та пишете не правдиву інформацію....А щодо того, що Ви, ОСОБИСТО, незаконо полювали, я не написав і слова....а Ви чомусь почали оправдовуватись...
    З теми вийшов!

Вкладення:

• 11.jpg
      11.jpg
      Розмір файлу:
      35,4 КБ
      Переглядів:
      6
    Останнє редагування: 4 лют 2019
    Кузнец144 та ura83 подобається це.
  4. paliy65

paliy65 Мисливець

Може райрада чи обласна рішає.

5. paliy65

paliy65 Мисливець

Централізація

6. paliy65

paliy65 Мисливець

Думаю у Запоріжжя є своі заказники за які треба переживати.

7. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Ви відповіли?
    Із цих біля 40 зайців на кожному полюванні жоден мисливець не стрельнув двох? І яким чином такі полювання відбуваються? Чи тут по вашому сидять ідіоти які повірять у казочку про "далі полював на фазана", при тому що на жодному фото фазаном і не пахне?
    Так хто брехун, шановний (?) пане Сергію? Га?
    Як на рахунок мужності і чесності?
    Бувайте здорові!

8. Mykola STARyy

Mykola STARyy Снайпер

Викладіть будь ласка карти-схеми.

9. Добре! З понеділка викладу Вам весь пакет документів. Раніше не можу, у відрядженні. Якщо потрібно для діла, можу Вам ксерокопії вислати.....

10. Hovarf

Hovarf Мисливець

Дякую, пане Миколо, за відповідь. Я з Вами цілком згідний. Якщо якусь територію так звані "екологи - гінекологи" роблять заповідником чи заказником, ці угіддя починають повільно помирати. Аналогічні приклади є і в нас на Львівщині.

Поділитися цією сторінкою

Графф