ЕДА НА ОХОТЕ ?

Vadim1721vadim

Снайпер
В преддверии начала охотничьего сезона хотелось поднять тему еды (без заморочек) понятно в жару тягать с собой те же бутерброды не реально так как в жару они быстро испортится а готовить одному себе не особо хочется,понятно можно взять консервы ту же тушонку но больно дорого хорошая,можно взять Мивину банально .так вот хотелось бы узнать у Форумчан что берут из быстро приготовления и что не будет портится быстро с собой на выезд ?
 

Vadim1721vadim

Снайпер
]суп гороховый часто беру с собой но на любителя очень чувствуется куркума.
IMG_20210611_151856.jpg
IMG_20210611_152415.jpg
IMG_20210611_151904.jpg
 

Mechanik

Снайпер
Готуватись до полювання, треба зазделегідь, продуктами довготривалого зберігання, і головне, власного виробництва.
Роками, вже перевірений мій спосіб харчування на полюваннях, як літом так і зимою. Все працює. на відмінно.
Знаєш що їси, це якісний та калорійний, стратегічний продукт. Магазини, маркети, не порівняти.
Зробіть раз, скоштуйте і оцініть свою роботу. Думаю, що не розчаруєтесь.
А вдома Вам скажуть:
- Ти мабуть на полювання збираєшся, чи на рибалку із ночівлею?
- А може у тебе вікенд з кимось ?
- Так звісно кохана, як же без такого продукта полювати чи рибалити.
- М`ясо, ніколи зайвим на буває, в рюкзакові мисливця та рибака.
- Закуска, це св`яте !!!
Це ж так просто, завжди мати під рукою сніданок, обід, чи вечерю.
Смачного Вам.

IMG_20210130_210659[1].jpg
IMG_20210130_214055[1].jpg
IMG_20210130_215954[1].jpg
IMG_20210130_220332[1].jpg
IMG_20210130_221642[1].jpg
IMG_20210130_222829[1].jpg
IMG_20210130_223735[1].jpg
IMG_20210130_224450[1].jpg
IMG_20210130_225040[1].jpg
IMG_20210130_225559[1].jpg
IMG_20210130_232311[1].jpg
IMG_20210131_113530[1].jpg
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Темы объединил.
 
  • Like
Reactions: kef

Panters

Снайпер
Готуватись до полювання, треба зазделегідь, продуктами довготривалого зберігання, і головне, власного виробництва.
Роками, вже перевірений мій спосіб харчування на полюваннях, як літом так і зимою. Все працює. на відмінно.
Знаєш що їси, це якісний та калорійний, стратегічний продукт. Магазини, маркети, не порівняти.
Зробіть раз, скоштуйте і оцініть свою роботу. Думаю, що не розчаруєтесь.
А вдома Вам скажуть:
- Ти мабуть на полювання збираєшся, чи на рибалку із ночівлею?
- А може у тебе вікенд з кимось ?
- Так звісно кохана, як же без такого продукта полювати чи рибалити.
- М`ясо, ніколи зайвим на буває, в рюкзакові мисливця та рибака.
- Закуска, це св`яте !!!
Це ж так просто, завжди мати під рукою сніданок, обід, чи вечерю.
Смачного Вам.

Переглянути вкладення 684017 Переглянути вкладення 684019 Переглянути вкладення 684020 Переглянути вкладення 684021 Переглянути вкладення 684022 Переглянути вкладення 684023 Переглянути вкладення 684024 Переглянути вкладення 684025 Переглянути вкладення 684026 Переглянути вкладення 684027 Переглянути вкладення 684028 Переглянути вкладення 684029
Скільки часу треба варити?
 

Mechanik

Снайпер
Скільки часу треба варити?
З моменту закипання води, вогонь зменшуємо і варимо не менше 2 години. Я готую - 2 год. 30 хв.
Відкривати та діставати банки після приготування, можна коли вже остигне вода.
Банки 0,5 л. під різьбу - ОБОВ`ЯЗКОВО.
Скороварка - 6 л.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Почему именно под резьбу? И я так понимаю температурный режим не главное тогда вопрос не подгорает и сколько времени можно хранить ?
При использовании скороваварки не исключен ботулизм, т.к. она не гарантирует уничтожения его спор

Следует, однако, учитывать, что конструктивные особенности скороварки (недостаточное давление) или возможная неисправность рабочего клапана вместе с отсутствием контроля текущей температуры варки могут привести к неполному уничитожению спор возбудителя ботулизма.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Скороварка
Безопасность[править | править код]
Вследствие того, что внутри работающей скороварки создаётся повышенное давление, нельзя открывать крышку, предварительно не выпустив пар или не охладив скороварку. Для повышения безопасности скороварок используется ряд мер: механический замок крышки, предотвращающий случайное открытие; различные клапаны, стравливающие излишки пара; электронные системы, контролирующие давление и др. Кроме этого, корпус скороварки выполняется в расчёте на давление, значительно превышающее то, при котором готовится пища. Неисправный стравливающий клапан может привести ко взрыву кастрюли, подобному взрыву парового котла.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
При использовании скороваварки не исключен ботулизм, т.к. она не гарантирует уничтожения его спор

Следует, однако, учитывать, что конструктивные особенности скороварки (недостаточное давление) или возможная неисправность рабочего клапана вместе с отсутствием контроля текущей температуры варки могут привести к неполному уничитожению спор возбудителя ботулизма.
https://ru.wikipedia.org/wiki/Скороварка
Безопасность[править | править код]
Вследствие того, что внутри работающей скороварки создаётся повышенное давление, нельзя открывать крышку, предварительно не выпустив пар или не охладив скороварку. Для повышения безопасности скороварок используется ряд мер: механический замок крышки, предотвращающий случайное открытие; различные клапаны, стравливающие излишки пара; электронные системы, контролирующие давление и др. Кроме этого, корпус скороварки выполняется в расчёте на давление, значительно превышающее то, при котором готовится пища. Неисправный стравливающий клапан может привести ко взрыву кастрюли, подобному взрыву парового котла.
Я к этому и задал вопрос.и так понимаю это рулетка.
 

Mechanik

Снайпер
Почему именно под резьбу?
Все тому що, для банок під звичайну металеву кришку, при такому приготуванні, потрібна ще одна додаткову деталь - секторальні кольца.
Дане кільце і утримує металеву кришку на банці, від її зривання в процесі готування.
Для кришок з різьбою, такі кільця, вже не потрібні.

IMG_20210627_225330[1].jpg


И я так понимаю температурный режим не главное тогда вопрос не подгорает и сколько времени можно хранить ?
Температурний режим якраз і важливий, для приготування продукта.
В скороваркі в процесі готування, температура води досягає + 120 градусів, при умові герметичності та справного робочого клапану.
При такій високій температурі спори ботулізма - гинуть, та термічна обробка мяса яка триває більше 2 годин, для подальшого його зберігання та вживання, є придатним.
Зберігаю продукт, круглорічно - в холодильнику. Термін зберігання може бути, не більше 1 року.

На дні скороварки, обов`язково має бути термопластина, або ж заміною може бути - відріз тканини.
 

Mechanik

Снайпер
При использовании скороваварки не исключен ботулизм, т.к. она не гарантирует уничтожения его спор
Ну що Вам сказати север - тоді слухайте далі.
Життя нас вчить і змушує виходити із різних життєвих ситуацій, в залежності від їх обставин.
Так і я був змушений, виходити в лихі 90 роки, із кризової ситуації, яка тоді була на той час.
Коли замість зарплати, люди отримували цемент в мішках, ящики з цв'яхами, або ж рулони туалетного паперу.
Хтось багатів в той час і купався в шампанському вині, хтось біднів, а хтось так і не вижив...
І саме у такий спосіб, як заготовити важливі продукти харчування для сім'ї, я і знайшов вихід.
Ви що думаєте, що я легковажно поставився до такого питання ? Помиляєтесь.
Все було обговорено детально, з фахівцями технологами консервних заводів, до коми з крапкою.
Перший продукт який я приготував, було перевірено в лабораторній установі медичного закладу.
Результат - до вживання придатний.
І другий раз, і третій раз, результати такі ж самі, а далі я дотримувався одного золотого правила:
Краще переварити, ніж не доварити.
І так, вже майже 30 років готую, і приготував вже не одну сотню банок, такого продукту.
І як бачите, я ще дихаю, а значить я живу, чого і Вам бажаю.

P.S. Готую по такій технології і консерви з риби, але там вже інша технологія і це вже, окрема тема.
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Все тому що, для банок під звичайну металеву кришку, при такому приготуванні, потрібна ще одна додаткову деталь - секторальні кольца.
Дане кільце і утримує металеву кришку на банці, від її зривання в процесі готування.
Для кришок з різьбою, такі кільця, вже не потрібні.

Переглянути вкладення 684311



Температурний режим якраз і важливий, для приготування продукта.
В скороваркі в процесі готування, температура води досягає + 120 градусів, при умові герметичності та справного робочого клапану.
При такій високій температурі спори ботулізма - гинуть, та термічна обробка мяса яка триває більше 2 годин, для подальшого його зберігання та вживання, є придатним.
Зберігаю продукт, круглорічно - в холодильнику. Термін зберігання може бути, не більше 1 року.

На дні скороварки, обов`язково має бути термопластина, або ж заміною може бути - відріз тканини.
Во так Вы сразу полный процесс бы описали ,а то я сразу подумал достану скороварку куплю подчеревку,соль,перец и лаврушку и золотой ключик у меня в кармане
 

Mechanik

Снайпер
Во так Вы сразу полный процесс бы описали
Питання було, який перекус готуємо збираючись на полювання ?
Я поділився своїм "хавчиком" а про сам процес приготування, кому буде цікаво, завжди поділюсь.
Хто питає, той не блудить.
P.S. Сіль класти по середині банки, 1 чайна ложка без верха.
 

Mechanik

Снайпер
кістки перемлівають?
Дрібна риба - так. Крупна риба - не повністю, особливо хребет.
Але всю рибу, як малу так і велику попередньо легенько підсмажую на сковородці,
Попередньо підсмажена риба, дає неперевершений смак. І це дійсно так.
Далі, відділяю рибу від кісток, після смаження, і наповнюю банку, шарами.
Шар риби - шар соусу, шар риби - шар соусу, і так до самого верху.

Приготування соусу.
Інгридієнти.
Цибуля, морква, сіль, перець, цукор, лавровий лист, олія, томатна паста чи томатний соус. питна вода.

Беремо сковороду (велику) наливаємо олію, і нарізаємо цибулю напівкільцями, і починаємо смажити.
Далі додаємо моркву і смажимо до готовності, після чого додаємо томатну пасту чи соус, і додаємо 1 склянку води.
Кількість води залежить вже від Ваших вподобань, якої конститенції Ви хочете отримати приправу (соус)
Далі додаємо, сіль, лавровий лист, перець горошком (може бути і мелений) і на завершення кладемо цукор.
Кількість цукру, на Ваш смак. Я кладу 2 столових ложки на порцію приправи для 4 банок
Тобто, у Вас має бути сковорода об`ємом, з розрахунку приготування соусу, на 4 банки 0.5л.

Готуємо також 2.5 години, після чого скороварка остигає, і все...перед Вами мирова страва, чи гостинець для дітей в місто.
І на завершення, підсмажена риба в скляній банці виглядає, а головне смакує, просто - шикарно.
Удачі всім в приготуванні.
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
підсмажена риба в скляній банкі виглядає а головне смакує, просто - шикарно.
і не розвалюється під час готування у банці. ми робимо все майже так само, але без цибулі та моркви - все те, що написано на банці звичайної кільки. готуємо в автоклаві - 120 градусів і кілька хв потримати. або 116 та 20 хв тримати. бо особливо в томаті - перегарає невелика риба.
 

Mechanik

Снайпер
і не розвалюється під час готування у банці.
Ніколи такого не було. З банки рибу дістаю кусками виделкою, а не бовтаю у банці ложкою.
Я переважно готую із крупної риби.
Це, карп, амур, із ставкових водойм, від 2 кг і вище.
Товстолоб, лящ, сазан, із р. Дніпро. Дай Бог щоб цей Дніпро, ще народ годував, століттями.
Смак річкової і ставкової риби, не порівняти, як небо і земля.
Нагуляна риба на великих річках, має особливий свій смак, по зрівнянню із ставковою.
 
Зверху