Зброя з якою не варто ходити на полювання

Visioner

Слідопит
Помпа не помпа им... во дают. А ИЖ-18? Каждый "охотнег" считал своим долгом, объяснить мне, что я ничего с него не добуду... Охотился я с ним много лет, сейчас охочусь с полуавтоматом.
Недавно решил "выгулять" ИЖика... тараканы в голове зудели, что надо брать Алтай, но их удалось победить. В итоге в душе праздник - когда у тебя всего один патрон в ружье и ты с трофеем, это классно.
Ну и для гениев, которые талдычут, что на помпе сбивается прицельная линия - потренируйтесь из одностволки сделать подряд хотя бы два выстрела по стайке горлиц... при желании, вполне, а вы тут помпу хаете.
Так Вы как "гений который не талдычит" - рекомендуете помповое ружье начинающему охотнику?
И по вопросу:
"потренируйтесь из одностволки сделать подряд хотя бы два выстрела по стайке горлиц... "
Я это делаю спокойно, не разрывая штаны, со своей двустволки :)
 
Останнє редагування:

Phantom_A

Мисливець
Так Вы как "гений который не талдычит" - рекомендуете помповое ружье начинающему охотнику?
И по вопросу:
"потренируйтесь из одностволки сделать подряд хотя бы два выстрела по стайке горлиц... "
Я это делаю спокойно, не разрывая штаны, со своей двустволки :)
Если если не хватает денег на хороший полуавтомат, или просто очень нравится, то да.
И чтобы не разрывать штаны, лучше вообще не стрелять.
 

ura83

Слідопит
Маю уже десь 4-й рік ИЖ-18 (МР-18) - рушниця бомба, для душі - казка!!!!!

АЛЕ ПОЧАТКІВЦЮ, ЙОГО суто я НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

До ИЖ-18 потрібно дорости , так саме як до курковки:D, та й воно повинно бути як додаткова зброя у арсеналі мисливця.
 

Visioner

Слідопит
Если если не хватает денег на хороший полуавтомат, или просто очень нравится, то да.
И чтобы не разрывать штаны, лучше вообще не стрелять.
У меня после выстрелов штаны не рвались ни разу.:D
Каждый вид охотничьего ружья выпускался под определенные цели.
Одностволка явно не для дуплетов по стае голубей.
Помпа делалась не для охоты, скорее для охраны и ближнего боя.
Зачем изголяться?
Я за двухстволку для начинающего.
Их много продают, по очень сходной цене.
Да и гением себя не считаю, если что:)
 

Phantom_A

Мисливець
Я открою Вам маленький секрет - скорее всего, вопрос начинающего о помпе возник из-за нехватки финансов. И я думаю, что лучше охотиться с помпой уже, чем с "правильным" ружьем потом.
Свой ИЖ-18 купил когда-то по этой же причине, и ни разу не пожалел. Зато теперь, с полуавтоматом, на охоту уходит ну очень мало патронов, в основном 90% на пострелухи.
 

ura83

Слідопит
Их много продают, по очень сходной цене.
Посмію заперечити :D судячи по розділу "продам гладкоствольні рушниці" - то їх не так уже багато - за розумну ціну ,думка суб'єктивна тому що я чи то ще не доріс чи не зовсім розуміюсь на зброї, та й в приоритеті для мене на першому місці собака, а потім зброя. Але якщо вибирати за 600-1000 уо. ТОЗа чи ІЖа якому поза 50 років - то я б зробив вибір на користь нового нехай Турецького напівавтомата.
 

Visioner

Слідопит
Товарищ здесь продал ИЖ- 43 в девственном состоянии за 6000 грн.
И отдавал живой еще ТОЗ- БМ за 2000 грн.
А сколько стоит помпа ?
 

ura83

Слідопит
https://www.stvol.ua/catalog/pompovoe/?page_sort=price_asc

Там є ціни:D.

І на мою думку: якщо взяти вашого товариша з ІЖ -43 і ту саму помпу, то вона (помпа) якщо вибирати за ціною - виграє тим що вона є зараз і вже у практично любому мисливському магазині і за -+ платоспроможну ціну, про що не скажеш за ІЖ -43 - інколи такого товариша щоб зброя відповідала адекватній ціні потрібно шукати дуже довго

П.С.
адекватна ціна - для кожного своя це аксіома :D:D:D.
 

Pavel1988

Снайпер
Привет коллеги.
Три охотника с помпами нашли, уже статистика набирается.
"Так та рушниця була майже така як він ростом і нічого добував трофеї справно."
Так Вы рекомендуете начинающему охотнику помповое ружье ?
А де була мова про початківця та де Ви побачили рекомендацї?
 

Visioner

Слідопит
А де була мова про початківця та де Ви побачили рекомендацї?
Та ось же в перщому повідомленні:
"Как не выглядеть смешно в коллективе? К примеру если ты начинающий охотник и на охоте по перу или по пушному зверю с Сайга 410к, помпой, коротким стволом или ствол цилиндр без чеков. Горизонталка вымирающий вид или старая классика? Стоит ли использовать 16-й и 20-й калибры?"

Він сами і питав порекомендувати............................
А рекомендацій багато на 6-ти сторінках, подивівться.
 

ura83

Слідопит
А де була мова про початківця та де Ви побачили рекомендацї?
Та Visioner - просто задав вам питання "Так Вы рекомендуете начинающему охотнику помповое ружье ?"
на яке і б мені цікаво було б почути відповідь., через те що наприклад у своєму колективі - помпи я не бачив, а ви бачили ....
 

Pavel1988

Снайпер
Давайте повернемося до теми про зброю з якою неварто ходити на полювання, а не що краще початківцю. І взагалі кожен в праві сам вирішувати з чим йому полювати звісно в рамках Закону. А щодо того з якою не варто полювати так це як було сказано вище з несправною та з незареєстрованою.
 

Pavel1988

Снайпер
Та Visioner - просто задав вам питання "Так Вы рекомендуете начинающему охотнику помповое ружье ?"
на яке і б мені цікаво було б почути відповідь., через те що наприклад у своєму колективі - помпи я не бачив, а ви бачили ....
Бачив но не в початківця. І добувалися трофеї справно. Дехто навіть запитував що то за ружо я жартома казав що шворкалка. А початківець повинен полювати з тим що йому подобається, лягло добре та і відповідає доступному бюджету. Но тільки не напівавтомат тут чисто моє ІМХО
 

Visioner

Слідопит
Бачив но не в початківця. І добувалися трофеї справно. Дехто навіть запитував що то за ружо я жартома казав що шворкалка. А початківець повинен полювати з тим що йому подобається, лягло добре та і відповідає доступному бюджету. Но тільки не напівавтомат тут чисто моє ІМХО
Не зовсім згоден коллега.
Початківець не може знати що йому подобаеться.
А от послухавши досвід мисливців, може зможе зробити висновки з чого починати а з чим не варто.
Бо багато мисливців прошли ці муки вибору.
Я наприклад після 25 років володіння мисливськими рушницями, приходжу до класичной горизонталки.
Зараз би взяв німця , легенького, в гарному стані.
Душа просить.
 

Pavel1988

Снайпер
Не зовсім згоден коллега.
Початківець не може знати що йому подобаеться.
А от послухавши досвід мисливців, може зможе зробити висновки з чого починати а з чим не варто.
Бо багато мисливців прошли ці муки вибору.
Я наприклад після 25 років володіння мисливськими рушницями, приходжу до класичной горизонталки.
Зараз би взяв німця , легенького, в гарному стані.
Душа просить.
А я починав при батькові з дідом з поєдинки, потім ходив з німцем в 16 к який стоїть в сейфі і гріє душу, а цей сезон полюю з вртикалкою в 12к. А на рахунок того що подобається початківцю так перед придбанням, я думаю, в руках покрутить не одну люфу, а там котра блища до серця.
 

Аникей

Мисливець
С технически неисправным оружием не стоит ходить на охоту, а с любым исправным охотничьим оружием на охоту ходить и стоит и нужно.
Як на мене то ось відповідь на поставлене запитання. Від себе ще добавлю що не варто іти із рушницею якою не вмієш та не знаєш як користуватись. Із всіма видами та калібрами можна та треба , так як вони для цього і створені.
 

Visioner

Слідопит
Із всіма видами та калібрами можна та треба , так як вони для цього і створені.
По вашей логике можно идти на медведя с исправным карабином калибра 5,6 мм.
Наверное не стоит.
Я понимаю, что под каждый вид дичи иметь ружье сложновато.
Нужно понять какая дичь и какие виды охот преобладают в арсенале охотника и подбирать оружие под эти виды охот.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
можно идти на медведя с исправным карабином калибра 5,6 мм.
Да!!!!!!
Белла.jpg

1953 год, Канада, провинция Альберта. Индейская девочка Белла Твин и её друг Дэйв Оже охотились на рябчиков с однозарядной .22lr болтовкой, когда к ним внезапно вышел гризли. Они понадеялись, что зверь пройдёт мимо, и спокойно сели, чтобы не привлекать к себе внимания. Но медведь пошёл на них. Когда до гризли оставалось всего несколько ярдов, Белла выстрелила. Пуля попала в голову, медведь упал. Белла подошла ближе и сделала ещё семь или восемь выстрелов в голову зверя - всё, что было с собой. Так и спаслись...
 

Visioner

Слідопит
Так это не она - это медведь к ней пришел .;)
Хотел бы я посмотеть как пять оленеводов ее тянут к берлоге с мелкашкой , а она кричит "пацаны дайте хоть памперсы надеть" :D
 
Зверху