Звіти від "Дикої природи"

Статус
Закрита.

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Богдан, вы когда делаете видео отчет, то или ставьте все видео, или режьте по смыслу темы... Ваше видео на мыло получил, посмотрел...? Принять по смыслу к тому, что на форуме не могу, даже с привязкой к местности и времени. Шото вы батенька лукавите(с):D. Шутка:):D.
Писи. С полем Вас и спасибо за труд( видео). Больше внимания по сторонам и крути башкой(с).
 

WildNature

Новачок
Богдан, вы когда делаете видео отчет, то или ставьте все видео, или режьте по смыслу темы... Ваше видео на мыло получил, посмотрел...? Принять по смыслу к тому, что на форуме не могу, даже с привязкой к местности и времени. Шото вы батенька лукавите(с):D. Шутка:):D.
Писи. С полем Вас и спасибо за труд( видео). Больше внимания по сторонам и крути башкой(с).
Просто я роблю відео таке щоб було цікавіше дивитись, а то думаю буде не цікаво дивитись відео яке триває 20 хв де я просто "хожу брожу".
 

Mechanik

Снайпер
Пане Богдан, за відео Вам подяка. Але, за такі ГРУБІ ПОРУШЕННЯ я б Вас від полювання відсторонив на рік часу, щонайменше.
Щоб Ви цей час провели у вивченні правил техніки безпеки на полюванні, на зубок.
При отриманні відстрілочної картки на хутрового звіра, Ви ще й в журналі по техникі безпеки повинні були розписались власноруч, що з правилами поводження із зброєю та технікою безпеки на полюванні - ОЗНАЙОМЛЕНИЙ.
Але, Ви мабуть не знали, що помилка однієї хвилини може стати трагедією на все життя.
Ви, молода людина, Вам ще жити та жити, тому бережіть себе, та будьте уважнішими на колективному полюванні.
І запам'ятайте собі назавжди: біда ніколи не спить.
З Повагою.
 
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Ще добавлю до сказаного вище Вам пане Богдан, та й всім мисливцям варто це знати.
Коли здобули трофей, раджу Вам на майбутнє : Не радійте так емоційно. Спокійніше, так як і нічого не було, і не сталось.
Чому? Тому що внаслідок миттєвого великого викиду андреналіну до крові, а далі до сердця людини, серце людей зупинялось, та людина з посмішкою на обличчі, як не прикро, нажаль, помирала.
Був такий випадок на полюванні.
Мисливець здобув кабана, шквал емоцій, вже йшов до трофею, та сердце його не витримало...впав чоловік, біля трофею назавжди.
Життя наше - крихка річ.
 

WildNature

Новачок
Ще добавлю до сказаного вище Вам пане Богдан, та й всім мисливцям варто це знати.
Коли здобули трофей, раджу Вам на майбутнє : Не радійте так емоційно. Спокійніше, так як і нічого не було, і не сталось.
Чому? Тому що внаслідок миттєвого великого викиду андреналіну до крові, а далі до сердця людини, серце людей зупинялось, та людина з посмішкою на обличчі, як не прикро, нажаль, помирала.
Був такий випадок на полюванні.
Мисливець здобув кабана, шквал емоцій, вже йшов до трофею, та сердце його не витримало...впав чоловік, біля трофею назавжди.
Життя наше - крихка річ.
Як можна не радіти на полюванні, особливо коли добув трофей??? Я чекаю полювання найбільш за все, для мене це як свято!!! А ви кажете не радіти)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В 22 года шквал эмоций сдержать очень тяжело. Не соглашусь с дядей Вовой, радоваться победам нужно, тем более когда тебе только 22 года.:)
Только то, что произошло на 1:05 минуте - вот тут нужно эмоции сдерживать. Стрелять в подобной ситуации ЗАПРЕЩЕНО категорически.
 

WildNature

Новачок
В 22 года шквал эмоций сдержать очень тяжело. Не соглашусь с дядей Вовой, радоваться победам нужно, тем более когда тебе только 22 года.:)
Только то, что произошло на 1:05 минуте - вот тут нужно эмоции сдерживать. Стрелять в подобной ситуации ЗАПРЕЩЕНО категорически.
З цим я згоден на всі 100 %!! Виноват- исправлюсь)
П.С. Собаку пропустив і стріляв в горбок там видно коли я піднімаюсь до зайця.
 

Андрю F

Мисливець
Можливо те, що мисливець стояв не на прямий линии, а вище, то на такій відстані підвищує відсоток попадання дробин які рикошетять прямо в нього. А з номером шроту який ви використовуєте це № 00 шанси получити незначні ушкодження від вашого пострілу зменшуються.
Був в мене минулий рік випадок, я йшов крайнім по полю, мої мисливці по кущах, і так гарно по краю тих кущів біг заєць що тільки вполювати його, но розуміючи що мій постріл буде направлений в напрямку кущів, і я був впевнений на 100% і по голосах моїх мисливців що вони не як не на лінії постріку, я виріши не резикувати, а насолоджувався тею митью як заєць втікаючи від моїх криків "пильнуйте хлопці, на вас заєць побіг" цього мені було достатньо.
П.С. трофей це добре, но є і інші моменти від яких можна насолоджуватись на полюванні, і не тільки від добутого звіра, а й від живого.
 

Вкладення

Останнє редагування:

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
З цим я згоден на всі 100 %!! Виноват- исправлюсь)
П.С. Собаку пропустив і стріляв в горбок там видно коли я піднімаюсь до зайця.
Богдан, в этом сезоне на одной из охот по зайцу я был на фланге... Шах - соба друга гнал бокового зайца, дистанция между ними была приблизительно 10 метров , а от меня метров 30-ть, я даже ружье не подымал, а вдруг споткнусь, а вдруг судорга, рикошет или еще какая хрень. Были кадры которые упрекали, а чо не стрелял - идите нахер!!! подстрелить собу:eek: тьху, тьху. Часто бывает, что идем вдоль посадки с двух сторон и если провтыкали кто-где, а тут БАЦ!!! подъем и ушастый в посадку:D, то мы( друзья которым я доверяю на охоте и они мне) не стреляем, а вдруг на линии товарищ. Когда кольцуем никогда не стреляем в куль, только выпускаем за спину, даже если заяц поднялся от меня, а до коллеги метров 200( МЕТРОВ НЕ ШАГОВ). Эмоции на охоте - это хорошо и каждый по-разному их выражает, я бывает танцую:p:D, но прежде чем нажать на спуск ты должен быть УВЕРЕН НА 1000%, что пострадает только цель.
Как-то так:).
ПиСи. Стреляешь хорошо, аж завидно:);).
 

WildNature

Новачок
Богдан, в этом сезоне на одной из охот по зайцу я был на фланге... Шах - соба друга гнал бокового зайца, дистанция между ними была приблизительно 10 метров , а от меня метров 30-ть, я даже ружье не подымал, а вдруг споткнусь, а вдруг судорга, рикошет или еще какая хрень. Были кадры которые упрекали, а чо не стрелял - идите нахер!!! подстрелить собу:eek: тьху, тьху. Часто бывает, что идем вдоль посадки с двух сторон и если провтыкали кто-где, а тут БАЦ!!! подъем и ушастый в посадку:D, то мы( друзья которым я доверяю на охоте и они мне) не стреляем, а вдруг на линии товарищ. Когда кольцуем никогда не стреляем в куль, только выпускаем за спину, даже если заяц поднялся от меня, а до коллеги метров 200( МЕТРОВ НЕ ШАГОВ). Эмоции на охоте - это хорошо и каждый по-разному их выражает, я бывает танцую:p:D, но прежде чем нажать на спуск ты должен быть УВЕРЕН НА 1000%, что пострадает только цель.
Как-то так:).
ПиСи. Стреляешь хорошо, аж завидно:);).
Ну так в чому проблема, я був впевнений на 10000% що в цьому випадку ніхто не постраждає (навіть заєць:D) так як не попав. А якби стріляв раніше, то собака могла постраждати) Але я цього не зробив:)
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Ну так в чому проблема,
:D:D:D
я був впевнений на 10000% що в цьому випадку ніхто не постраждає (навіть заєць:D) так як не попав. А якби стріляв раніше, то собака могла постраждати) Але я цього не зробив:)
молодец, УДАЧИ:).
 

Dantist1982

Мисливець
Вставлю и я свои 5 копеек. Автор то молодец что снимает и монтирует видео,но бл..ь,стрельба тупо по человеку, это уж извините, нужно быть полным....С таким охотником ну нах.. охотится,а нужно в лоб и побольнее. Почему я так груб. А потому как на открытии по пернатой я личто получил по спине дробью.Такой же добо...б увидел выплывшую лыску на воде и давай по ней лупить,и это при том что на водоеме было куча охотников.Скажу что это очень больно,огнем печет.Повезло что спиной. На этом форуме он как бы написал сразу что понял ошибку,но на соседнем -цитата ( никто не пострадал). Далее бить собаку по морде.....(хозяин барин конечно же) но . Потом что-то хотят от собаки. Ну и все те же куропатки. В Хмельницкой области она закрыта. Ему задали вопрос на соседнем форуме, по поводу хозяйства, где он брал отстрелку на куропатку,да еще и норма 3 штуки. Мороз, не отвечает-браконьерка получается.Еще стрельба в огородах села. С правилами охоты и техники безопасности, похоже,даже незнакомы. Ну и по поводу радости и визгов при добытой дичи. Как по мне,да без радости никак, но не забывать нужно,что мы забрали жизнь животного,птицы и т.д. И иметь уважение к дичи. А не бросать ее на землю как кусок го..
 

Dantist1982

Мисливець
И на будущее,выйди на водоем,заряди патрон которым срелял в сторону охотника и под таким же углом пальни по воде, и увидиш куда розсыпается дробь и рикошетит.
 

WildNature

Новачок
Вставлю и я свои 5 копеек. Автор то молодец что снимает и монтирует видео,но бл..ь,стрельба тупо по человеку, это уж извините, нужно быть полным....С таким охотником ну нах.. охотится,а нужно в лоб и побольнее. Почему я так груб. А потому как на открытии по пернатой я личто получил по спине дробью.Такой же добо...б увидел выплывшую лыску на воде и давай по ней лупить,и это при том что на водоеме было куча охотников.Скажу что это очень больно,огнем печет.Повезло что спиной. На этом форуме он как бы написал сразу что понял ошибку,но на соседнем -цитата ( никто не пострадал). Далее бить собаку по морде.....(хозяин барин конечно же) но . Потом что-то хотят от собаки. Ну и все те же куропатки. В Хмельницкой области она закрыта. Ему задали вопрос на соседнем форуме, по поводу хозяйства, где он брал отстрелку на куропатку,да еще и норма 3 штуки. Мороз, не отвечает-браконьерка получается.Еще стрельба в огородах села. С правилами охоты и техники безопасности, похоже,даже незнакомы. Ну и по поводу радости и визгов при добытой дичи. Как по мне,да без радости никак, но не забывать нужно,что мы забрали жизнь животного,птицы и т.д. И иметь уважение к дичи. А не бросать ее на землю как кусок го..
Вот прочитав це Ваше повідомлення і ніби подивився російське телебачення))):D:D:D
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Вот прочитав це Ваше повідомлення і ніби подивився російське телебачення))):D:D:D
Я б на Вашому місці все сприймав повчально!!Адже,дивлячись зафільмовані Вами ж полюваання,вони мають ду-у-уже багато грубих порушень ведення полювання,безпеки при проведенні полювань і правил ведення стрільби,а це дуже сер"йозні речі,які треба ретельно обговорити,співставити і зробити единоправильні висновки!!Краще все поставити в нормальне,правильне русло відразу,ніж наймати адвокатів пізніше!!Моє побажання-слухайте,вчіться і робіть правильні висновки,але це все повинно відбуватись без р"яного апломбу і недоброзичливості!!!
 
Статус
Закрита.
Зверху