Звіти від "Дикої природи"

Статус
Закрита.

Dantist1982

Мисливець
Другой реакции не ожидал. Жизнь научит. И не буду тебя пугать. На работе у меня доктор есть. Так его отец погиб на охоте. С другом детства были в лодке,оди на носу второй в хвосте. Так вот который впереди поднялся в момент, когда с хвоста лодки второй стрелял. Отца он практически не помнит. Это более 25 лет тому произошло.А ты показывай смайлики дальше
 

WildNature

Новачок
Я б на Вашому місці все сприймав повчально!!Адже,дивлячись зафільмовані Вами ж полюваання,вони мають ду-у-уже багато грубих порушень ведення полювання,безпеки при проведенні полювань і правил ведення стрільби,а це дуже сер"йозні речі,які треба ретельно обговорити,співставити і зробити единоправильні висновки!!Краще все поставити в нормальне,правильне русло відразу,ніж наймати адвокатів пізніше!!Моє побажання-слухайте,вчіться і робіть правильні висновки,але це все повинно відбуватись без р"яного апломбу і недоброзичливості!!!
Я все мотаю на вус! І роблю висновки! Вчусь на помилках! Друзі пишіть тільки по темі будь ласка!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Копатыч

Зброяр
Я все мотаю на вус! І роблю висновки! Вчусь на помилках! Друзі пишіть тільки по темі будь ласка!
Хорошо, по "теме" ... Дайте ответ на вопрос: "разрешена ли охота на куропатку, в Хмельницкой области".
e74b05618cc2436d8e290ce9837cb4a6.png
b149a3088c3f4d6b9d0c25f99051f1d9.png
b9a7cb029d2f4f9f94ecf4146395e8b6.png

Внимательно читаем пункт 4 и 4.1
 

WildNature

Новачок
Хорошо, по "теме" ... Дайте ответ на вопрос: "разрешена ли охота на куропатку, в Хмельницкой области". Переглянути вкладення 243393 Переглянути вкладення 243394 Переглянути вкладення 243395
Внимательно читаем пункт 4 и 4.1
Запрещена и что дальше?
 

Копатыч

Зброяр

Копатыч

Зброяр

WildNature

Новачок
Сынок, научись себя прилично вести в компании, а за мой нимб, не переживай ....
Тебе только 22, а у меня 28 сезонов, с открытиями и закрытиями .....
Ну так і я про те!
Я себе вмію поводити, але вже накипіло!!!!!!!!!
Яка вам різниця де я полюю? Кожен кому не лінь має написати що його щось не задовільняє!
 

Зверобой 60

Мисливець
Ему в дверь а он в окно.Тебе старшие охотники пытаються донести твои грубейшие ошибки по технике безопасности на охоте которые могли легко привести к трагедии а тебя в СИЗО.А ты пыжишся непонятно чего.И по поводу куропатки.Выставил видео будь добр отвеча.Сканируй отстрелку,назови хозяйство и сними с себя подозрения.Этого требуют с тебя и на других форумах.
 

WildNature

Новачок
Ему в дверь а он в окно.Тебе старшие охотники пытаються донести твои грубейшие ошибки по технике безопасности на охоте которые могли легко привести к трагедии а тебя в СИЗО.А ты пыжишся непонятно чего.И по поводу куропатки.Выставил видео будь добр отвеча.Сканируй отстрелку,назови хозяйство и сними с себя подозрения.Этого требуют с тебя и на других форумах.
На рахунок техніки безпеки я не заперечую! Я не правий!!!
На рахунок відео з куропатками: ніякої інформації я нікому не буду надавати! Відео видалено!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Останнє редагування:

Mechanik

Снайпер
Як можна не радіти на полюванні, особливо коли добув трофей??? Я чекаю полювання найбільш за все, для мене це як свято!!! А ви кажете не радіти)
Ну що ж, далі справа вже Ваша. Головне що Ви це почули, та Вам про це колись казали.
Не соглашусь с дядей Вовой, радоваться победам нужно, тем более когда тебе только 22 года.:)
Я також за наші перемоги, обома руками. Але, радість наша від здобутого трофею має бути в міру, та ще раз в міру.
Трофеї наші треба поважати, від качки й зайцями і так далі, до трофеїв Саван включно.
Забрав життя у звірини, перехрестись до неба, та у Бога прощення попроси. Не царюймо над звірями та птахами, бо ми є - ніхто.
Я себе вмію поводити, але вже накипіло!!!!!!!!!
Яка вам різниця де я полюю? Кожен кому не лінь має написати що його щось не задовільняє!
Хлопчику. Ви зовсім юнак ще. Не ображайся на людей, та на їх настанови. Не варто.
Може й батько твій тобі цього не скаже, але ми повинні тобі це сказати, щоб потім не було чорної хустини на голові (не дай Боже) у рідних та близьких.
Тому що є серед нас люди, які пройшли більше свого життєвого шляху задом, ніж Ви Шановний Богдан пройшли вперед.
На рахунок відео з куропатками: ніякої інформації я нікому не буду надавати! Відео видалено!
Можеш видаляти чи не видаляти, це твоя справа. Але Богдане, ти не з цього починаєш своє мисливське життя.
НІ та ще раз НІ.
P.S. Вибач, що перейшов на "ти" але поважай і нас, якщо прийшов в сім'ю мисливців.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мужики! Простите парня! Он уже получил изрядный "прочухан". Надеемся, выводы сделает правильные. Парень молодой, все были молоды. На ошибки указали. Давайте не будем "топить" молодого охотника. Как там раньше говорили - "возьмем на поруки" :) И будет с него правильный охотник :)
Я все мотаю на вус! І роблю висновки! Вчусь на помилках!
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
даааа... Богдан - рисковый ты парень:D.
Мужики! Простите парня! Он уже получил изрядный "прочухан". Надеемся, выводы сделает правильные. Парень молодой, все были молоды. На ошибки указали. Давайте не будем "топить" молодого охотника. Как там раньше говорили - "возьмем на поруки" :) И будет с него правильный охотник :)
Гена, Вы еще так думаете? Похоже там весь коллектив "камикадзе". Вот раньше было:rolleyes:... пару сезонов с палкой топчишь, а потом... может и с ружьем дадут. Собрать все видео в кучу и тема: "Как нельзя вести себя на охоте". Для таких же молодых охотников, а то насмотрятся:eek::D.
Это так - мысли в слух:), можно не комментировать.
 
Статус
Закрита.
Зверху