Качине полювання. Наскільки ефективна 1-ствольна рушниця

Статус
Закрита.

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В таких випадках є ручні,електричні и ніжні машинки по відстрілу тарілочок,а також інтернет для консультацій.Метод крайній,але дієвий,як кажуть"на безрыбье и рак рыба" і на ньому дуже багато мисливців стали справжніми стрілками,тому дерзайте і описуйте нам результати вашого навчання,але незабувайте,що згідно чинного законодавства,ви можете тренувавтись,з використанням цього пристрою,лише у дозволені для мисливства дні мисливського сезону,а тому часу для розкачки обмаль!Успіхів в дерзанні.
 

СССС

Мисливець
Док;38566 сказав(ла):
Ув.СССС!Я так понял,Вы во Львове живете.И стенд у Вас рядом.Это прекрасно!Что делать тем,у кого стенд за 100-200 км?
приїздити можна щось типа як на збори, пятниця субота неділя, або раз в два місяця на днів десять..., способів багато є, головне було б бажання, а все решта відговорки...
 

ZUGAN 79

Слідопит
СССС;38578 сказав(ла):
головне було б бажання, а все решта відговорки...
Что значит отговорки ? А если на роботе ? В пятницу вечером пришел с работы,вряд ли уже куда выедеш,нужно в суботу с утра,в воскресенье в обед нужно назад выезжать,а Вы говорите отговорки.Да и стенд вещь хорошая,но скажите сколько процентов охотников на нем учились стрелять ? Ну может 5-8 % не больше,а остальные нет,и довольно не плохо стреляют,так что и без стенда (если с таковым напряг)научится можно.С ув.
 

Крук

Мисливець
На мою думку, якщо немає можливості поїхати на стенд, то найкращай варіант, як пише Арго купити собі машинку для метання тарілок, тарілочки, патрони і стріляй скільки завгодно. Результат буде 100%.
 

Док

Мисливець
Арго;38568 сказав(ла):
В таких випадках є ручні,електричні и ніжні машинки по відстрілу тарілочок,а також інтернет для консультацій.Метод крайній,але дієвий,як кажуть"на безрыбье и рак рыба" і на ньому дуже багато мисливців стали справжніми стрілками,тому дерзайте і описуйте нам результати вашого навчання,але незабувайте,що згідно чинного законодавства,ви можете тренувавтись,з використанням цього пристрою,лише у дозволені для мисливства дні мисливського сезону,а тому часу для розкачки обмаль!Успіхів в дерзанні.
Я-то для себя проблему решил-купил метательную машинку.Но не у всех есть возможность!!!
 

Док

Мисливець
Арго;38568 сказав(ла):
В таких випадках є ручні,електричні и ніжні машинки по відстрілу тарілочок,а також інтернет для консультацій.Метод крайній,але дієвий,як кажуть"на безрыбье и рак рыба" і на ньому дуже багато мисливців стали справжніми стрілками,тому дерзайте і описуйте нам результати вашого навчання,але незабувайте,що згідно чинного законодавства,ви можете тренувавтись,з використанням цього пристрою,лише у дозволені для мисливства дні мисливського сезону,а тому часу для розкачки обмаль!Успіхів в дерзанні.
Я-то для себя проблему решил-купил метательную машинку.Но не у всех есть возможность!!!
 

СССС

Мисливець
ZUGAN 79;38605 сказав(ла):
Что значит отговорки ? А если на роботе ? В пятницу вечером пришел с работы,вряд ли уже куда выедеш,нужно в суботу с утра,в воскресенье в обед нужно назад выезжать,а Вы говорите отговорки.Да и стенд вещь хорошая,но скажите сколько процентов охотников на нем учились стрелять ? Ну может 5-8 % не больше,а остальные нет,и довольно не плохо стреляют,так что и без стенда (если с таковым напряг)научится можно.С ув.
робота це не проблема проблема в силі бажання, тоді тим чи іншим способом знаходиться час і кошти, хто хоче навчитися так люди роблять, стають вони не чемпіонами, але на полюванні вони одні з найкращих стрільців, тільки не подумайте що когось агітую, ні мені це не потрібно, людина задала питання я відповів і тільки, а далі кожен сам вирішує пасує чи не пасує...
хоча колись був такий час коли без здачі нормативу по стрільбі не було права полювання..., моя суб'єктивна думка що це було правильно, бо до полювання треба бути готовим, звичайно можна вчитися стріляти на полюванні, але таке навчання обертається підранками, промахами на відповідальних охотах і т.д. таке навчання виходить навіть не дороге а дуже шкідливе...
 

Студент

Мисливець
Арго писал:
В таких випадках є ручні,електричні и ніжні машинки по відстрілу тарілочок,а також інтернет для консультацій.Метод крайній,але дієвий,як кажуть"на безрыбье и рак рыба" і на ньому дуже багато мисливців стали справжніми стрілками,тому дерзайте і описуйте нам результати вашого навчання,але незабувайте,що згідно чинного законодавства,ви можете тренувавтись,з використанням цього пристрою,лише у дозволені для мисливства дні мисливського сезону,а тому часу для розкачки обмаль!Успіхів в дерзанні.

Електрична метальна портативна машина вартуе від1200!!! евриків .Ручна 120-140 тих же а це вже щось.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Студент;38632 сказав(ла):
Електрична метальна портативна машина вартуе від1200!!! евриків .Ручна 120-140 тих же а це вже щось
Ручна коштує 50-60 грн,а от з ніжним пуском тарілки при допомозі взвідної відтяжної пружини дійсно-1200-1400 грн!!
 

Док

Мисливець
В Днепропетровске есть такой Шаматульский Вячеслав,его фирма занимается изготовлением метательных машинок и др.Цены приемлемы.Наберите в поисковике.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

ZUGAN 79

Слідопит
Что-то цитаты не лепятся.Ув СССС,от подранков никто не застрахован,тут не сколько класс стрелка влияет,сколько просто совпадение факторов,если стрелял в границах убойных дистанций,и подранок,то тут стрелок ни при чем,ето если пулей,то да,значит целился не в убойное место и тд и тп,а дробью,если подранок,значит дробовым снопом зацепило,если зацепило,значит стрелял правильно,по дичи,просто или бой ружья такой (оставляет "окна" в которое и попала дичь),или патрон не правильно снаряженный,не кучный,большей розброс дроби.....подранки есть у всех,а что касается подранков на "ответственных охотах",то так дуракам и надо,если поставили новичка в стрелки,а не в загонщики.С ув.
 

СССС

Мисливець
шановний ZUGAN 79 навіщо ви мене провокуєте на якийсь спір, не хочу я з вами сперечатися, бо це без сенсу, не хочу встрягати в спір про машинки дешеві для тарілок, бо все одно ви залишитися при своїй думці, а я так во дивлюся на мисливців з 10-20 річним стажем, та думається якщо завтра війна? а факту вони зброї тримати в руках не вміють, та що вже про решта говорити)))
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Ув .СССС я на стенде никогда не был ,скажите пожалуйста ,а не привыкает ли стрелок к одинаковой скорости и траектории тарелочек ведь дичь летит как ей вздумается и с разной скорость и не по команде . А если стрелять с лодки сидя ? Вот думаю я что стенд это хорошо да и тренировки на личной машинке не пройдут даром ,но стрельба дичи это отдельная наука .Чтобы хорошо стрелять можно конечно и машинку купить ,а можно раньше встать и на зорьку - не получилось пострелять то хоть повскидывать, поцелиться по стрижам ,авось такая тренировка не пройдет даром ?Как думаете уважаемый ?
 

ZUGAN 79

Слідопит
СССС;38740 сказав(ла):
шановний ZUGAN 79 навіщо ви мене провокуєте на якийсь спір, не хочу я з вами сперечатися, бо це без сенсу,
Ну почнем з того,що я не провокую,а сам формат форуму передбачае спiр,бо в ньому як вiдомо народжуеться iстина,i чому без сенсу ? Просто у деяких форумчан е надмiрне тяжiння до рiзних,ну навiть не знаю як сказати...ноу-хау,чи що,короче кажучи сильно захоплюються рiзними "фiшками",звичайно прогрес це добре,але не потрiбно ставати його заручником,а то почитавши деякi пости цього форуму,новачок дiйде до думки,що без П/А з змiнними чоками,переробленим пiд себе ложем,настрiлом на стендi десь пiд 1000 вистрiлiв i тд i тп йому взагалi в угiддях нема чого робити.Згадайте 1950-1990 роки,хто з мисливцiв тренувався на стендi ? А стрiляли дай Бог кожному.Я не проти прогресу,стрiльба на стендi це добре,але якщо нема такоi можливостi,то робити з цього трагедiю не варто.До речi шановний Слон правий,тарiлочка не повторить траекторiю качки,як пiдлога тиру не повторить качання лодки,цi фактори дуже нiвелюють користь вiд стендовоi стрiльби.З пов.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
ZUGAN 79;38765 сказав(ла):
До речi шановний Слон правий,тарiлочка не повторить траекторiю качки,як пiдлога тиру не повторить качання лодки,цi фактори дуже нiвелюють користь вiд стендовоi стрiльби
Але і набуту на стенді правильну реакцію на появу дичини і вскид рушниці також не заміне ніхто безболісно,а в данному конкретному випадку за цим стоїть велика кількість промахів,підранків і розчарувань,якоби в неякісних патронах.Це також треба враховувати і потрохи забувати 50-90 роки,це був відстій у всьому і в тому числі в мисливстві!!
 

СССС

Мисливець
слон;38757 сказав(ла):
то хоть повскидывать, поцелиться по стрижам ,авось такая тренировка не пройдет даром ?Как думаете уважаемый ?
чому ви думаєте якщо машинку купите, чи по вскидуєте і все у вас буде в ажурі? власне я сумніваюся...

було таке що раніше на відкриття по качці, з двустволки вистрілювали по триста патронів, і що з того? питання потрібно ставити іншим чином наприклад скільки патронів йде на один трофей? правильно багато - ото ж бо воно...
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Уважаемый Сссс ,хочу развеять Ваши сомнения -у меня все в ажуре !!! Хотя подранки бывают ,в этом сезоне два .Есть у меня лодочка я в нее не то что собаку сажать боюсь ,я в нее сам сажусь с мурашками на спине (у лодки есть преимущество -ее никто не ворует ,упоминаю я о ней как "крейсер Неспи....емый" я ее даже не примыкаю .)вот стреляя с этой лодки и случаются подранки к сожалению .Да и если посадить в лодку эту хоть мастера спорта по стенду-он не то что корпусом он глазами повернуть побоится -сноровка тут другая нужна .Извините за отступление .Вообще АРГО и Сссс вы правы -тренироваться однозначно надо .А вскидке ружья надо уделить максимум внимания (по моему ),лично я не признаю резину на прикладе -она не скользит по одежде (бенелли исключение -пилить жалко да и на бекаса я бенелли не беру ) срез приклада делаю прямой и угол так чтоб не делать движение ружья от себя-вобщем уделяю максимум внимания прикладистости и поверьте мне не важно сколько стволов и какие прицельные приспособления я попадаю .С УВ .
 

Студент

Мисливець
Дякую за поради. На даний момент в тирі кулі вкладаю в діаметр 15-20 см на відстань 40 м .При стрільбі із напівавтомата результат гірший ніж із двостволки.Яка може бути причина?
 

СССС

Мисливець
взагалі то пасувало би відкрити іншу тему та перенести пости та обговорення туди, та в новій темі бажано вести дискусію наприклад так, "гумовий затилок мені зачіпає за одежу, тому використовую пластиковий чи дерев'яний, але гумовий фіксується краще в плечі, чи можна щось зробити наприклад таке щоб затилок не чіпав одяг як пластиковий і фіксувався як гумовий?"
прочитавши це наприклад, я міг би вам сказати як як можна це зробити, а так що буду казати ви не цікавитися ви стверджуєте, а це різні речі
 
Статус
Закрита.
Зверху