Манок на утку.

Leodr

Снайпер
Пообщайтесь, он подскажет, какой манок и на какую воду. Начните с деревянного. А там посмотрите. Главное научится работать манком. Я со своим дабл насти еще не до конца подружился, а даю своим коллегам так у них песня!
 

zmedik

Мисливець
Поспілкувався з Ігорем,залишилося дуже приємне враження від спілкування,він все пояснив, шкода,що завалений роботою і чекати треба дві-три неділі але видно,що чоловік дуже відповідальний і не має на меті тільки заробіток,запропонував зателефонувати якщо не буде виходити правильна гра на манку навіть купленому не в нього.Дуже товариський,ось у таких майстрів і хочеться купувати бо крім виробу ти отримаєш ще й вичерпну інформацію.Ще пошукаю на просторах інтернету може з серії ЕХО але як навчусь можливо куплю щось у Ігоря.Дякую за поради.
 
Останнє редагування:

zmedik

Мисливець
За три неділі я просто можу поїхати з країни і не знаю коли повернусь,можливо вже на хутрового та парнокопитних.
 

Leodr

Снайпер
Это меняет ситуацию, но все-же, на будущее, манок будет качественный!
 

Владимир2602

Мисливець
Заказывал манок у Игоря - работает отлично, + получил прекрасно изложенную, исчерпывающую информацию. Видно, что делает с душой. Рекомендую, заказать у него - получите качественный манок. Даже если уедете - будет на следующий год, а не уедете будете пользоваться с удовольствием.
P.S. и Вам для понимания - наличие манка (хоть за мильен денег) не гарантирует, что все утки в округе будут лететь к Вам. Не один раз в него нужно дунуть, что б научится издавать нужные звуки. По себе знаю. Но, как говорится, "Стремление и труд всё перетрут". С уважением, нпнп.
 

zmedik

Мисливець
Заказывал манок у Игоря - работает отлично, + получил прекрасно изложенную, исчерпывающую информацию. Видно, что делает с душой. Рекомендую, заказать у него - получите качественный манок. Даже если уедете - будет на следующий год, а не уедете будете пользоваться с удовольствием.
P.S. и Вам для понимания - наличие манка (хоть за мильен денег) не гарантирует, что все утки в округе будут лететь к Вам. Не один раз в него нужно дунуть, что б научится издавать нужные звуки. По себе знаю. Но, как говорится, "Стремление и труд всё перетрут". С уважением, нпнп.
Я ж кажу з часом замовлю манок і в Ігоря але мені як завжди більшості мисливців треба ще вчора.
 

zmedik

Мисливець
Дякую всім хто відповів на моє запитання і особливо тим хто порекомендував манок від Ігора Б.І.О.,отримав свій манок від нього і залишився дуже задоволеним. Дуже гарний манок,з підвісом, в мішечку і головне дуже гарно працює.
 

zmedik

Мисливець
Після полювання його треба розбирати просушувати чи ні?Бо хоч вранці, хоч ввечері вологість на ставках висока та й при роботі з ним всередину все одно попадає чи то конденсат ,чи то слина.
 

zmedik

Мисливець
Манок гарний,я вже вдома всім надоїв:mad::eek: своїм кряканням(все вчусь),сьогодні вже на річку недалеко від дому їздив,хоч там качки й немає але щоб "покрякати" зберігши нерви рідних:(
 

Leodr

Снайпер
Наверное каждый из нас, когда покупал манок, крякал дома, и я не исключение, с сынишкой и мы баловались пока жена нам пистон не вставила! :). На водоеме другое дело.
 

василь довжик

Слідопит
Тоже пользуюсь манком от Игоря;)
Уткам и мне нравится.:D
Только при частом крякании в прохладную и сырую погоду образуется конденсат между лепестками, манок тогда издает писк высокого тона. Лечится проблема тонкой промокашкой или салфеткой бумажной. Аккуратно просовываю между лепестков и убираю влагу и порядок:)
Может и не конденсат, а слюна в азарте летит:D:D:D
Це не конденсат,оскільки там антізалімайко )))) придумано.Це солі від слюни.Я просто воду струсив і все ок.
 
Зверху