На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Та мені уже на іншому форумі говорили що для самооборони краще 12 калібр (не знаю скільки там міліметрів), але я хочу нарізне. І чесно, я не бачу майже ніякої різниці при обороні оселі між одиночн. берданкою 7,62мм і кармультуком на 12 калібр. Той хто охороняє помешкання, просто займе позицію і все. Для тих хто штурмує, то звичайно короткоствол.
А загалом, якщо атакуючі будуть звичайні бандити, то навіть стріляти не потрібно, тим більше на ураження (ну у крайньому випадку, поранити), просто сказати що озброєний і на 102 подзвонити. Хоча у сусідньому селі, нещодавно, бандити напали на будинок і убили одного із власників :(, іншого сильно поранили. Для таких випадків, я просто куплю балончик газовий + бейсбольна битка, він дешевший і мороки із дозволом немає. До того ж, незважаючи на те що моє подвір’я декілька разів грабували, один раз металобрухт, інший – домашню птицю, трішки раніше спробували корову вкрасти, яка тоді була, але вона вирвалася і утекла від крадіїв, але ще ніхто не спробував полізти у хату. Живемо ми, ну як сказати, не багато :(, тому красти абсолютно нічого, і берданка за 10 тисяч буде найціннішою матеріальною річчю у помешканні :).
Але! На жаль є різні типи нападників, і є різні цілі у них, і звичайно різна мотивація і підготовка.

Подивився трішки за МНК у інтернеті, прикольно, тільки важке для мене, та і віддача там мабуть капець. І ще тупизна що набої зверху вставляються, а не нормально – із-низу. А загалом, механіка машинки мені подобається, набагато простіше ніж у ш. г. Калашнікова.



Мосина / "Мосинка" / "Трехленейка"
Моя інтуїція мені підказує що для мене не буде різниці у влучності між гладкостволом і нарізним, не дай бог що... Вірогідність дістати сусіда у обох випадках, майже нульова. Зупиняюча сила дробаданом вище тільки у певних ситуаціях, а зупиняюча сила того ж 7,62 на 54 мм перевірена, переперевірина і вивірена майже у незліченній кількості таких ситуацій, протягом більше ста років, це про щось говорить...
Можливо у мене просто якась патологічна недовіра картечі, я не знаю. Хоча із дробаданом можна відразу, після здобуття ліцензії мисливця, на полювання ходити..., та ні, ну його на, той дробадан. Я оце думаю, а може 5,45мм узяти?

П.С. У рабів також є повно зброї, ще більше ніж у "вільних", у рабів безглуздих марень й утопій, 20-те століття тому беззаперечних доказ. Зброя у сучасному світі, це не ознака свободи, взяти той-же Ісламську Державу, там майже усі озброєні, і майже всі є рабами безглуздих марень.
Если Вы для себя все решили и у Вас есть свое мнение по этому поводу,то зачем спрашиваете мнение других???
 

F021

Новачок
Если Вы для себя все решили и у Вас есть свое мнение по этому поводу,то зачем спрашиваете мнение других???
Так назва теми: "На що орієнтуватися, дешева машинка під 7,62х54мм чи 7,62х63мм, не автомат?", тобто яку берданку такого класу вибрати, щоб і не повний металобрухт, і у бюджет вкластися. До того ж, це форум, штука створена щоб на ньому обговорювати різні речі і висловлювати різні думки щодо чогось (мнения), враження, перспективи і тому подібне. І гроші ще будуть не скоро, так-що є час потриндіти, і навіть сто разів змінити думку :). А взагалі, ще дожити потрібно...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я оце думаю, а може 5,45мм узяти?

беріть цю штуку - не прошибете! головне патрони знизу вставляються, калібр такий, що можна полювати на велику африканську п"ятірку, не то шо на зайця а й на самого єгеря. а злодії не полізуть, лише від того, що будуть знати про Ваш Баррет. і калібр підходящий 12,7х99
Моя інтуїція, мене ще ні-разочку не підводила, принаймні, я такого не пам’ятаю, на жаль.
якщо інтуїція не підводила - це показник! нікого не слухайте - беріть нарізну зброю - лисів і зайців шинкуватимете як капусту, а у вовків "ведмежа хвороба" почнеться!
 

F021

Новачок

беріть цю штуку - не прошибете! головне патрони знизу вставляються, калібр такий, що можна полювати на велику африканську п"ятірку, не то шо на зайця а й на самого єгеря. а злодії не полізуть, лише від того, що будуть знати про Ваш Баррет. і калібр підходящий 12,7х99
Я цю дурню не підійму, а якщо підійму то не стрельну, а якщо стрельну то не встану :). І коштує воно стільки, що можна роту солдат прогодувати... А так, патрони знизу запихати, то добре, а не тупизна як у МНК :)
якщо інтуїція не підводила - це показник! нікого не слухайте - беріть нарізну зброю - лисів і зайців шинкуватимете як капусту, а у вовків "ведмежа хвороба" почнеться!
Ні, зайців не можна із 7,62х54 мм, тільки із 5,45 мм. Та і не "леший мисливиць" я, а полювання просто у планах спробувати, можливо не сподобається, тоді я скажу ну його на і ділу кінець...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
7,62х54 мм, тільки із 5,45 мм
а чому тільки військові калібри розглядаєте? 5,45 дорогий патрон. якщо тільки не крадений самі знаєте звідки...
Я цю дурню не підійму, а якщо підійму то не стрельну, а якщо стрельну то не встану
на кравчучку покладете - такий собі лафет!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Рассчитывать на "халявные" армейские патроны с целью использовать на охоте - очень скользкий путь, который может привести к нехорошему финалу :) Что патрон войсковой краденый, что автомат, пистолет - в случае "залета" срока одинаковые
 

череп22

Мисливець
Для таких випадків, я просто куплю балончик газовий + бейсбольна битка, він дешевший і мороки із дозволом немає. До того ж, незважаючи на те що моє подвір’я декілька разів грабували, один раз металобрухт, інший – домашню птицю, трішки раніше спробували корову вкрасти, яка тоді була, але вона вирвалася і утекла від крадіїв,
Вот решение вашей проблемы! + 2 злых коровы= ваша КРЕПОСТЬ НЕСОКРУШИМА
 

F021

Новачок
а чому тільки військові калібри розглядаєте? 5,45 дорогий патрон. якщо тільки не крадений самі знаєте звідки...
на кравчучку покладете - такий собі лафет!
Якби у мене був військових металобрухт, я б не парився стільки із дозволами, комісіями і тому подібним. Незнаю добре це чи погано, але я чистий і перед Законами України і перед своєю Совістю, і мені, особливо від другого пункту є дуже добре, морально. Отаке.
А які там ще є на 10 тисяч грн калібри? Тільки два, 5,45 і 7,62 мм.
 

F021

Новачок
Останнє редагування:

F021

Новачок
С 7,62 понятно, а что можно купить за 10 тыс. из 5,45?
Еге ж, то мій тупняк, у забугірних калібрах не розбираюсь. Мабуть то малось на увазі .223 цивільний, я бачив на барахолках за 10-15 тисяч щось таке, Х7 по-моєму. Мабуть, десь тут у вас на барахолці. І 5,6 мм є мілкашки по 10 тисяч у магазинах. 5,45 мм берданки відпадають.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Странный подход к выбору калибра :) Не мое дело, но обычно калибр, тем более нарезной, выбирают под объекты охоты.
 

F021

Новачок
Странный подход к выбору калибра :) Не мое дело, но обычно калибр, тем более нарезной, выбирают под объекты охоты.
За звичай, якщо у тебе, максимум, буде тільки тисяч 10, 15, і то потрібно клянчити, і то хрін дадуть, як говорять у цьому даному, конкретному випадку: "арфы нет, тащите бубен!". І чим вам поганий, клятий 7,62х54 мм ?
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
ХЗ. Я бы купил "мелкашку". Ей хотя бы я нашел практическое применение :) - просто ездил бы и стрелял по мишеням, банкам и прочее. При большом желании можно погонять лису, если бы была открыта у нас охота (Луганская область), то при наличии ннн-ной суммы денег на лицензию можно было бы стрельнуть байбака. Охота на копытных - у нас теоретически только браконьерская :) Даже в мирное время у нас не было лицензионной охоты на копытных крайние лет 10 минимум.
На что собираетесь охотиться? :)
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
ХЗ. Я бы купил "мелкашку". Ей хотя бы я нашел практическое применение :) - просто ездил бы и стрелял по мишеням, банкам и прочее. При большом желании можно погонять лису, если бы была открыта у нас охота (Луганская область), то при наличии ннн-ной суммы денег на лицензию можно было бы стрельнуть байбака. Охота на копытных - у нас теоретически только браконьерская :) Даже в мирное время у нас не было лицензионной охоты на копытных крайние лет 10 минимум.
На что собираетесь охотиться? :)
Байбак крепкий на рану, 22 лр маловато буде
 

ТАР

Снайпер

беріть цю штуку - не прошибете! головне патрони знизу вставляються, калібр такий, що можна полювати на велику африканську п"ятірку, не то шо на зайця а й на самого єгеря. а злодії не полізуть, лише від того, що будуть знати про Ваш Баррет. і калібр підходящий 12,7х99

якщо інтуїція не підводила - це показник! нікого не слухайте - беріть нарізну зброю - лисів і зайців шинкуватимете як капусту, а у вовків "ведмежа хвороба" почнеться!
Оце для охорони реально крута штука!!! Не знаю, що воно таке,але про такий калібр мені один снайпер розповідав каже- стріляєш ворогу в коліно відкриває ногу він лежить і верещить! За ним прибігають і тут ти кладеш всіх,скільки набоїв хватить. Каже по первах працювало досить не погано, але зрозумівши ворог почав не бігати за помічью,а просто накривати свого бійця з артилерії. :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Байбак крепкий на рану, 22 лр маловато буде
Не буду спорить, потому как и "мелкашки" у меня нет, и охота у нас закрыта, и сам байбак как объект охоты меня никогда не вдохновлял :) Но если теоретически, то ведь не обязательно стрелять на 100-200 и дальше метров? :) Зная угодия и имея лицензию - в июле месяце, когда открывалась лицензионная охота, еще не составляет труда найти байбака на 50-70 метров.
Сегодня был на рыбалке. Смотрел птичек, зверюшек, пока ехал туда-сюда. Минимальная дистанция, на которую сегодня подпустил машину байбачок - метров 15 :) Прямо у дороги, ехал против ветра, а он, засранец, пасся на травке :)
 
Зверху