Открытие на пушного 2017

Статус
Закрита.

Ivan1989

Мисливець
Аналогично: за 2(!) дня на ногах-суббота :4 человека и русская гончая, воскресенье: вдвоем+дратхаар, не видели ни одного (!) зайца:финал, "приехали"! Воскресенье- чистейший "самотоп" по всем "злачным" местам км под 30!
Видели косулю, 3 лисицы и несколько табунков куропаток- это за два дня. в сумме. И человек 40 охотников. Одно "утешает": ружье было чистить намного проще, чем после стрельбы...
Переглянути вкладення 319498
Аналогічна ситуація, в суботу цілий день топтали поля з кущами і травою і жодного зайця не побачили.
 

Лис74

Мисливець
Ну нарешті дочекались, цього свята душі, відкриття полювання на пушного !!!! Виїхали о 07 год. ранку, колектив 6-ть чоловік, по приїзду легенько поснідали як говориться на мушку і вперед. Ішли по великому лузі, на своїх провірених місцях на яких неодноразово полювали, травичка, осока, невеликі бур"яни, сонечко вітру не має і зайця також не має.......... Десь через годину собаки підняли зайця і погавши його ровернули на нашу лінію. Так вийшло, що заєць пішов самим краєм і вийшов прямо на мене в "лоб", постріл і 3-ка зробила свою чорну справу. Радість, емоції, привітання товаришів. Далі походили ще до 12-ї год. бачили ще лиса і все, з офіційної частини перейшли на святкову програму, вогнище, ковбаси, шалики, "вогняна "вода, мисливські байки і т.д... Результат один вухань, але ще все попереду. Всім НІ ПУХУ НЕ ПЕРА !!!:););)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Уважаемый, Яковлев В.А., воспитайте лучше браконьеров!!!! А меня учить не надо, я 20 лет в УООРе и лишнего себе не позволю!!!
Уважаемый Давид Маркович! А я в УООРе - с 1968 года.
А более 25 с лишним лет видел, кто и как себе чего позволяет! Не взирая на стаж или его отсутствие.
ПыСы. Да, после слова "уважаемый" запятую обычно не ставят.
 

ЮРЧИШИН

Слідопит
Маркович! ИМХО: мне лично трупы убитых животных (даже если они охотничьи) удовольствия не доставляют. Меня сам процесс интересовал, а когда процесс заканчивался желаемым результатам, мне уже смотреть на мною лишенных жизни зверюшек было не интересно и жалко...
Но я, вообще-то, о другом: когда видишь такую "удачную" для наших времен кучку трупов, а также памятуя о нормах отстрела, сразу вопрос: вас сколько было, или сам... из-под фар стрелял?:(:eek:o_O
Это я к чему: пишите, сколько же вас смогло добыть такое количество трофеев, пожалуйста!;)
Так а зачем Вы этот процес начинали если все так печально с Ваших слов.
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
У нас открытие было в субботу.Охотились девять человек и пятеро собак, результат коллектива один лис и один зайчик.Удовольствие получили огромное, а земля наша просто невероятно красивая:eek:!!!Все болит и ломит от ходьбы по пересеченной местности,но в поле тянет снова и снова...:rolleyes:
 

Mechanik

Снайпер
Вітаю Вас Шановне Товариство Мисливців.
Перш за все хочу привітати всіх мисливців з вчорашніх св`ятом : Відкриття полювання н пушного звіра 2017- 2018р.р.
А св`ята, особисто я та інші місцеві мисливці, так і не побачили. А його і не було, ні для кого, зокрема в нашому районі.
Зайця в угіддях - не стало.
Пройшовши вчора відстань близько 20 кілометрів, зранку до смерканку, по самим кращим місцям перебування зайця в минулих роках, я був розчарований таким станом справ.
НІ ЖОДНОГО ЗАЙЦЯ в угіддях я не побачив, де місцем мого вчорашнього полювання були наступні угіддя
- поля з травами та сухостоями
- поля з глибокою ріллею (знайшов 1 льожку зайця давнішню)
- поля зкейсовані після збирання врожаю зернових культур
- поля засіяні озиминою
- поля засіяні ріпаком
-поля засіяні соєю
-поля з стернею
- схили та низовини лісових масивів (вверх -вниз)
- земельні польові ділянки які засаджені малиною

Поля з ріллею, напревеликий жаль були вже чомусь зтоптані гумовцями вздовж і поперек, та озимина також.
Бракоші (мабуть пухнуть з голоду) вже працюють на випередження.
Висновок : Полювання на зайця, має бути закритим мінімум на три роки, за відсутнісю даного виду полювання.
Штрафи за незаконне полювання на зайця треба підняти до 50 0000 грн, або ж три роки тюрьми. З конфіскацією майна.
Треба зробити так, щоб зайців з подвір`я господарь гнав мітлою з двору, і кожен знав яка наступає відповідальність за одного незаконного добутого зайця.

Р. S. Зателефонував сьогодні одному знайомому чоловікові (не мисливець) із одного села нашого району, які ж справи з зайцем на полях навколо їхнього села, і чи можна приїхати на полювання в неділю та залишити автомобіль на його подвір`ї.
На що отримав відповідь приголомшиву відповідь.
- Не знаю які там зараз справи з зайцем на полі , але наші "охотники" з села чомусь завжди полюють по пятницям та суботам на зайця.
- І що, цього разу Ваші мисливці теж у п`ятницю полювали, запитую я ?
- Та щось там бабахало на полі, а по чому гатили, я не знаю.
Днями полювання на зайця в Кременецькому районі є і була і залишається - неділя.
Ось таке наше св`ято, якого нам треба чекати ще не один рік, в нашій країні.
Шкода, що людство деградується з кожним роком все більше і більше.
А коли ж ми, врешті решт, станемо - НАЦІЄЮ УКРАЇНЦІВ? Скільки ще нам треба часу?
Мабуть, через віки поколінь ...

IMG_2991.JPG


IMG_2992.JPG


IMG_2993.JPG


IMG_2996.JPG


IMG_2999.JPG


IMG_2990.JPG
 

kulida-78

Мисливець
Мы тоже открылись..собралось 9 человек.вышли в 8 утра..брали скошенный подсолнух,дисковку,стерню..Зайчик присутствовал и это радует..было много промахов,но к пол-12 норму наковыряли..Потом шурпа,костер...байки..Всех с открытием!!!
 

Demidl

Мисливець
кременечинна завжди славилася поголовям зайців, кіз, кабанів. Тоді у вас дійсно кепські справи та повний беспрєдєл..
 

мр 153 12 76..

Снайпер
Вітаю Вас Шановне Товариство Мисливців.
Перш за все хочу привітати всіх мисливців з вчорашніх св`ятом : Відкриття полювання н пушного звіра 2017- 2018р.р.
А св`ята, особисто я та інші місцеві мисливці, так і не побачили. А його і не було, ні для кого, зокрема в нашому районі.
Зайця в угіддях - не стало.
Пройшовши вчора відстань близько 20 кілометрів, зранку до смерканку, по самим кращим місцям перебування зайця в минулих роках, я був розчарований таким станом справ.
НІ ЖОДНОГО ЗАЙЦЯ в угіддях я не побачив, де місцем мого вчорашнього полювання були наступні угіддя
- поля з травами та сухостоями
- поля з глибокою ріллею (знайшов 1 льожку зайця давнішню)
- поля зкейсовані після збирання врожаю зернових культур
- поля засіяні озиминою
- поля засіяні ріпаком
-поля засіяні соєю
-поля з стернею
- схили та низовини лісових масивів (вверх -вниз)
- земельні польові ділянки які засаджені малиною

Поля з ріллею, напревеликий жаль були вже чомусь зтоптані гумовцями вздовж і поперек, та озимина також.
Бракоші (мабуть пухнуть з голоду) вже працюють на випередження.
Висновок : Полювання на зайця, має бути закритим мінімум на три роки, за відсутнісю даного виду полювання.
Штрафи за незаконне полювання на зайця треба підняти до 50 0000 грн, або ж три роки тюрьми. З конфіскацією майна.
Треба зробити так, щоб зайців з подвір`я господарь гнав мітлою з двору, і кожен знав яка наступає відповідальність за одного незаконного добутого зайця.

Р. S. Зателефонував сьогодні одному знайомому чоловікові (не мисливець) із одного села нашого району, які ж справи з зайцем на полях навколо їхнього села, і чи можна приїхати на полювання в неділю та залишити автомобіль на його подвір`ї.
На що отримав відповідь приголомшиву відповідь.
- Не знаю які там зараз справи з зайцем на полі , але наші "охотники" з села чомусь завжди полюють по пятницям та суботам на зайця.
- І що, цього разу Ваші мисливці теж у п`ятницю полювали, запитую я ?
- Та щось там бабахало на полі, а по чому гатили, я не знаю.
Днями полювання на зайця в Кременецькому районі є і була і залишається - неділя.
Ось таке наше св`ято, якого нам треба чекати ще не один рік, в нашій країні.
Шкода, що людство деградується з кожним роком все більше і більше.
А коли ж ми, врешті решт, станемо - НАЦІЄЮ УКРАЇНЦІВ? Скільки ще нам треба часу?
Мабуть, через віки поколінь ...

Переглянути вкладення 319650

Переглянути вкладення 319651

Переглянути вкладення 319652

Переглянути вкладення 319653

Переглянути вкладення 319654

Переглянути вкладення 319656
Ну что тут скажешь.....а ничего....
пиз...ц...
печально
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
І мої вчорашні повідомлення в цій темі, дивним чином, зникли. ;););)
Шановний дописувач,Ви за вчорашні повідомлення(про трупи) заслуговуєте на "бан".І на Вашому місці я б мовчав і читав звіти які викладають нормальні форумчани,а не "труповоди"!!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Всіх форумчан,які відкрились в суботу і неділю - З ПОЛЕМ!!!Велика подяка від адміністрації форуму за викладені звіти з описом і фотоматеріалом!!!
 

Mechanik

Снайпер
и что то мне здается ,что посыпали вашу земельку химикалиями .....ой посыпали!!!!
Великі площі орендованих земельних ділянок у селян агрохолдінгом, на яких ми полюємо, знаходяться під масовими засівами, ріпака та сої.
Коли йшов вчора полями ріпаку, сої, то склалось враження, що всі поля пололи вдень і вночі, цілі бригади - впродовж літа.
Ні жодного бур`яну, ні жодної травинки, одна земля і ріпак. Вся інша рослинність згоріла, до тла.

Згадайте випадок який стався у березні 2009 року у Лозівському районі Харківської області.
Дикі гуси, повертаючись з теплих країв на рідну землю, сіли перепочити на широкому полі.
На превелике їхнє здивування, гуси знайшли доволі розкиданого зерна, і невтямки було птахам, що це зерно отруєне смертельно небезпечною речовиною — фосфідом цинку.
Як доведено згодом, саме він став причиною загибелі 1358 диких гусей.
Ось таку зустріч підготував їм рідний край, вірніше, люди, які сліпо й бездумно дали дозвіл на використання фосфіду цинку для боротьби з гризунами.
За фактом масової загибелі птахів було порушено карну справу, однак до кінця її не довели.

Нерадиве втручання ділків аграріїв в природне середовище, призводить до зміни біотопів або погіршення їх якості.
Такі зміни прямо відображаються не тільки на чисельності якогось окремого виду фауни, вони цілком порушують, зменшують його ареал або знищують.
 

kef

Зброяр
Коли було проведено профілактичну дружню бесіду...то результат з кількістю зайця змінився в кращу сторону....
За дві години ходу...дев'ять підйомів зайців.
З яких добуто два...
Наше полювання з товаришем закінчилося приблизно в 11 годині....
Потім легкий мисливський святковий стіл...на старому закинутому хуторі. ..
Лиса немає...три роки під час полювання не потрапляв на приціл. ....
А те що масове використання хімії є і те що вона невідомого походження то це факт....
А так на рівненщині як і скрізь...
Є бажання доглянути звіра то він і буде.....
І окрім нас самих жодна державна структура ладу не наведе. ....
 
Статус
Закрита.
Зверху