Питання до ветеранiв мисливства???

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Всім Форумчанам добрий день.
Поділюсь своїм рицептом: порох Сокол по банці 2,3*35
-гільза папкова, жевело Н, порох 1,9г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, контейнер (стаканчик) розрізаний на дві половини, пуля Маєра 16кал (28г), закрутка.
-гільза папкова, жевело Н, порох 2,15г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, контейнер без амортизатора (Е-36) розрізаний на дві половини, пуля Іванова (стальна 32г ), закрутка.
-гільза папкова, жевело Н, порох 2,1г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, обрізаний контейнер з согласованою полу картечю 5,6 (28шт 31г ), краї контейнера потрібно надрізати щоб він відкрився, закрив зірочкою. ЗА ПОЛУ КАРТЕЧ ТАПКАМИ НЕ КИДАТЬ
Рушниця иж-54 Н1 і иж-26 користуюсь папковими гільзами тільки з пулями і полу картечю.
Інші пороха використовую з пластиковими гільзами і іншими компликтуючими.
 

andremon

Мисливець
Всім Форумчанам добрий день.
Поділюсь своїм рицептом: порох Сокол по банці 2,3*35
-гільза папкова, жевело Н, порох 1,9г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, контейнер (стаканчик) розрізаний на дві половини, пуля Маєра 16кал (28г), закрутка.
-гільза папкова, жевело Н, порох 2,15г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, контейнер без амортизатора (Е-36) розрізаний на дві половини, пуля Іванова (стальна 32г ), закрутка.
-гільза папкова, жевело Н, порох 2,1г, прокладка папкова 3мм, два войлочних пижа (сухі) розрізані навхрест за 2-3мм до кінця і вложені нижній на 12годин а верхній на 13:30, обрізаний контейнер з согласованою полу картечю 5,6 (28шт 31г ), краї контейнера потрібно надрізати щоб він відкрився, закрив зірочкою. ЗА ПОЛУ КАРТЕЧ ТАПКАМИ НЕ КИДАТЬ
Рушниця иж-54 Н1 і иж-26 користуюсь папковими гільзами тільки з пулями і полу картечю.
Інші пороха використовую з пластиковими гільзами і іншими компликтуючими.
Ну і як, відстані, кучність... а якщо зовсім гарно, то можна і мішені показать? Цікаво було би почути що дають розрізані пижи "нижній на 12годин а верхній на 13:30"
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
День добрий.
В студентські роки Інтернету вмене не було ну зато була бібліотека Уманського Державгого Аграрного Університету. І от там було дуже багато журналів (Лесное и охотничье хозяйство) от я всі статті які зв'язані з спорядженням патронів прочитав і для себе потрібну інфу записав. Приїзжаючи додому до батьків крутонувши патронів ішов у кар'єр, там у мене був тір. Ось там я вистрілював всю свою стипендію. Продавець мисливського магазину в Умані не дасть збрехати.
Може розрізані пижі нічого і недають ну за минулий сизон від мене жодні копита не побігли, тільки один козлик потіг ноги ну собаки метрів через 200 достали. А на щот фото. То я тоді про це і не думав. Відстань пристрілки 35 і 50 метрів далі я не стріляю. Порох сокол використовую тільки для спорядження пуль і полукартечі.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
День добрий.

Може розрізані пижі нічого і недають ну за минулий сизон від мене жодні копита не побігли, тільки один козлик потіг ноги ну собаки метрів через 200 достали. А на щот фото. То я тоді про це і не думав. Відстань пристрілки 35 і 50 метрів далі я не стріляю. Порох сокол використовую тільки для спорядження пуль і полукартечі.
А чим козлика стріляли на такій дистанції?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Стріляв пульою Іванова (16,5 в діаметрі). метрів 25.
Дуже бисто біг, трошки прогадав з виносом, попав в задню ляшку, я думав що нахлухол бо упав зразу а потім погнав по терникам, ну собаки достали.
 
Зверху