Питання по прикладу

HaNtEr95

Мисливець
Доброго дня усім форумчанам, таке питання: маю рушницю мц-21-12 усе в ній влаштовує, лише приклад як мені здаеться трохи за короткий ( при вкладці бачу частину прицільної планки), так от питання як правильно це виправити, думав змінити пітч підставкою клину під резиновий амортизатор, чи може хто з форумчан порадить кращий спосіб?
 

охотник70

Мисливець
Доброго дня усім форумчанам, таке питання: маю рушницю мц-21-12 усе в ній влаштовує, лише приклад як мені здаеться трохи за короткий ( при вкладці бачу частину прицільної планки), так от питання як правильно це виправити, думав змінити пітч підставкою клину під резиновий амортизатор, чи може хто з форумчан порадить кращий спосіб?
Спробуйте добавити довжини приклада (наприклад грубий затильнік чи амортизатор) часто допомагає.
 

mrjura

Мисливець
Доброго дня усім форумчанам, таке питання: маю рушницю мц-21-12 усе в ній влаштовує, лише приклад як мені здаеться трохи за короткий ( при вкладці бачу частину прицільної планки), так от питання як правильно це виправити, думав змінити пітч підставкою клину під резиновий амортизатор, чи може хто з форумчан порадить кращий спосіб?
Доброго дня усім форумчанам, таке питання: маю рушницю мц-21-12 усе в ній влаштовує, лише приклад як мені здаеться трохи за короткий ( при вкладці бачу частину прицільної планки), так от питання як правильно це виправити, думав змінити пітч підставкою клину під резиновий амортизатор, чи може хто з форумчан порадить кращий спосіб?
Вітаю. Теж мав таку проблему з мц. І теж часто при вкладці бачив прицільна планку. Як наслідок промахі на стенді були вверх. За три дні майстер з форума зробив вставку під затильник з метою збільшити довжину приклада і заодно реставрував дерево. Сьогодні був на стенді промахів стало менше. Вкладка краще, але все одно не така зручна як з тоза де приклад підганяли під мене. Недарма кажуть стріляє ружниця, а попадає ложа.
 

Вкладення

охотник70

Мисливець
Ще можна в крайньому випадку зняти 2-4мм гребня приклада.Планку видно при занадто високій ложі для конкретного стрільця .Пару раз робив таку процедуру помогло навіть дуже.Головне неспішити.Потягнув 1-2 рази напильником, вскинув рушницю з закритими очима,відкрив ,зразу видно куди дивиться ствол.Привикнути звісно можна,але часом ложа так надає по пиці,що привикнути просто неможливо.
 

HaNtEr95

Мисливець
Ще можна в крайньому випадку зняти 2-4мм гребня приклада.Планку видно при занадто високій ложі для конкретного стрільця .Пару раз робив таку процедуру помогло навіть дуже.Головне неспішити.Потягнув 1-2 рази напильником, вскинув рушницю з закритими очима,відкрив ,зразу видно куди дивиться ствол.Привикнути звісно можна,але часом ложа так надає по пиці,що привикнути просто неможливо.
не хотілось би портити покриття приклада .. ложа по пиці не бє, відполював так минулий сезон , були дні коли вистрілював по 50 набоїв .. щока не боліла і взагалі дискомфотру при стрільбі не було.. тільки те що потрібно нахиляти голову нижче до приклада або ловити мушку завжди.. читав що планку пожна закрити зміною пітчу
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
ствол дивиться донизу
тоді Ваша рушниця більш пристосована для стрільби по наземних цілях, тому тут 2 виходи тримати її на хутрових звірів, або трошки змінити пітч приклада
http://www.ohotniki.ru/weapon/smoot...vilnyiy-pitch-i-sposobyi-ego-regulirovki.html
а довжину приклада примітивно зміряйте. поставивши рушницю в ліктьовий згин стволом догори та натисніть на спуск вказівним пальцем, в ідеалі на спуск має лягти згин між першою та другою фалангами.
 

охотник70

Мисливець
Ну якщо Ви голову прижимаєте після вскидки до приклада щоб не бачити планку я думаю ложа точно не висока.Ви скільки полюєте з цією рушницею?Думаю Вам не треба нічого переробляти,а просто при всидці рушниці привчити себе подночасно нахиляти голову вперед до низу і все буде гут.(Подивіться як стріляють стендовики)
 

HaNtEr95

Мисливець
думаю що справа всеж в прикладі, щойно поставив інший приклад ( довший десь на 1,5 - 2 см, здається у нього і погиб трішк інший) справа значно покращилася) залишилося підігнати колір приклада і цівки у майстра та дещо стоншити шийку приклада, ( жалко звісно що оригінальний приклад від цієї рушниці закороткй ( міряв від ліктевого згину не вистачає десь 2-2,5 см)
 

HaNtEr95

Мисливець
Віддав приклад одному товаришу який займається прикладами - вийшло досить непогано по кольору ( мабуть покривав морилкою), а як надати прикладу глянцевості?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Віддав приклад одному товаришу який займається прикладами - вийшло досить непогано по кольору ( мабуть покривав морилкою), а як надати прикладу глянцевості?
Глянец- не всегда хорошо: бликует на солнце и т.д. Но это, уже, дело вкуса. Достигается натиранием суконкой ( кусок шинельного сукна отлично подойдет), можно перед этим слегка натереть приклад воском.
Смотря чем Ваш приклад был обработан изначально.
http://uoor.com.ua/forum/index.php?...ропитке-для-приклада.54860/page-2#post-538779
 

kapitan-sa

Слідопит
Зверху