Полювання Рівненщина

Vov-1

Зброяр
Для цього кожні три роки ми проходим комісію...А від дибіла з рушницею,молотком,ножем,кулаком...Ніхто не застрахований.На жаль.
 

роман!!!

Слідопит
Для цього кожні три роки ми проходим комісію...А від дибіла з рушницею,молотком,ножем,кулаком...Ніхто не застрахований.На жаль.
Хотів написати те саме. В десятку! А кому дають зброю?..... При бажанні і потребі всім. А далі полеміка про легалізацію володіння зброєю....
 
  • Like
Reactions: kef

Vov-1

Зброяр
Останнє редагування модератором:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Для цього кожні три роки ми проходим комісію...А від дибіла з рушницею,молотком,ножем,кулаком...Ніхто не застрахований.На жаль.
Почти согласен!
Однако: береженого Бог бережет!
Но прославлять пьянство на охоте, даже после нее тут, на форуме - мужики, давайте это прекращать!
ПыСы. И поймите, я ведь не только тут модератор, не только с 1968 года охотник, не только лет 25 контролировал ведение охоты, но я еще какое-то время был и распорядителей охоты!
Блин Чего только не насмотрелся (слава Богу -без жертв и ранений!)! Только начнем гон, а они уже вс е (как с голодного края!): давай по 50! А некоторые, которые совсем не могут, так в загон пойдут и ну ее хлебать втихаря из горла, достав заначку из-за пазухи!
Один другому как зарядит в жо.у! Благо, лишь штаны ватные порвал, а задница целая осталась!
Так что со всех сторон позицию изучил!
Я в молодости тоже мог заложить за воротник. Но потом понял, что всему час и место! И сейчас спокойно могу засосать,.. ну 0,5 л точно! И если с народом собиремся, то по 50-150 под закусь и по домам. Завтра тоже будет день! Но не с оружием же и не за рулем!
Тем более - при нашем законодательстве, когда у нас реально - нулевая дозволенность опьянения! Да многие каждый день с утра таку проверку хрен пройдут! А в случае чего - и не докажешь, кто из двоих идиот, нормальный адвокат опёянение оппонента развернет в свою сторону как нужно!
Короче, хотите пить - пейте, вам отвечать да и я с вами не пойду... Но на форуме - без опусов товарищу Бахусу.
ПыСы.
Я каждый год весной провожу конкурс на лучшую первичную организацию УТМР. Перед конкурсом собираем с мест присланные от областей журнал первичных коллективов, где они деляться своими достижениями, успехами, совместной работой, отдыхом, охотой. И если в таком журнале, присланном на конкурс, есть фото стола или застолья, где просматривается хоть одна бутылка, токое произведение сразу отбрасывается без дальнейшего рассмотрения!
Успехов в пьянстве с оружием, желаю, чтобы без последствий (ну, разве что жена клизму вставит!).
 

Vov-1

Зброяр
Так ніхто й не пропагує пияцтво.Вібнесіться до цього ,як до ,,художнього штриху" я про фото...А автор дійсно не питущий:).І на полюванні ми ,майже,не вживаєм;):)
 
  • Like
Reactions: kef

роман!!!

Слідопит
Почти согласен!
Однако: береженого Бог бережет!
Но прославлять пьянство на охоте, даже после нее тут, на форуме - мужики, давайте это прекращать!
ПыСы. И поймите, я ведь не только тут модератор, не только с 1968 года охотник, не только лет 25 контролировал ведение охоты, но я еще какое-то время был и распорядителей охоты!
Блин Чего только не насмотрелся (слава Богу -без жертв и ранений!)! Только начнем гон, а они уже вс е (как с голодного края!): давай по 50! А некоторые, которые совсем не могут, так в загон пойдут и ну ее хлебать втихаря из горла, достав заначку из-за пазухи!
Один другому как зарядит в жо.у! Благо, лишь штаны ватные порвал, а задница целая осталась!
Так что со всех сторон позицию изучил!
Я в молодости тоже мог заложить за воротник. Но потом понял, что всему час и место! И сейчас спокойно могу засосать,.. ну 0,5 л точно! И если с народом собиремся, то по 50-150 под закусь и по домам. Завтра тоже будет день! Но не с оружием же и не за рулем!
Тем более - при нашем законодательстве, когда у нас реально - нулевая дозволенность опьянения! Да многие каждый день с утра таку проверку хрен пройдут! А в случае чего - и не докажешь, кто из двоих идиот, нормальный адвокат опёянение оппонента развернет в свою сторону как нужно!
Короче, хотите пить - пейте, вам отвечать да и я с вами не пойду... Но на форуме - без опусов товарищу Бахусу.
ПыСы.
Я каждый год весной провожу конкурс на лучшую первичную организацию УТМР. Перед конкурсом собираем с мест присланные от областей журнал первичных коллективов, где они деляться своими достижениями, успехами, совместной работой, отдыхом, охотой. И если в таком журнале, присланном на конкурс, есть фото стола или застолья, где просматривается хоть одна бутылка, токое произведение сразу отбрасывается без дальнейшего рассмотрения!
Успехов в пьянстве с оружием, желаю, чтобы без последствий (ну, разве что жена клизму вставит!).
Чесно, поважаю Ваш досвід, але зрозумійте, що ніхто не старається прославляти п'янство на полюванні. Але боротьба з цим у Вашому розумінні, чимось нагадує боротьбу з алкоголізмом при совку. Буваю за кордоном і знаю, що таке культура вживання за кермом. І досяглось це зовсім не "боротьбою" в нашому розумінні. Сьогодні після полювання присіли(рушниці розряджкнні в стороні) без фанатизма випили-поспілкувались. Всі хлопці до яких не страшно повернутись спиною. Провірені не одним роком, кілометром, бідою і радістю. В чому кримінал? Полювання всеж це свято, відпочинок від сірих буднів, політ душі і тд... То для чого себе в чомусь обмежувати, якщо відноситись до цього ВІДПОВІДАЛЬНО!!!
 

kef

Зброяр
Так набагато краще....ато вже з мене зробили алкоголіка....
:eek::D:D:D
Не знаючи людину .дуже легко навішувати ярлики. ...
Не благодарна це справа і честі та слави нікому не придасть. ...

Сьогодні підняв пару зайців ...але в таких глухих зарослях. ...що лише мелькнули заячі гачі......та пусті льожки. ...
Хай лишився я без трофею але вражень море....
Головне що мої профілактичні заходи на цей рік дали позитивний результат.
Що сказалось на кількості зайців...;):):D
 

kef

Зброяр
Не дивлячись на примхи погоди.
Було добуто два зайці та качка..
Біля 11 год.дня полювання було закінчено.
З ранку дещо змокли від дощу.але згодом погода більш менш була не погана...Вражень море...
Фото при можливості виставою пізніше...
Полював з старенькою рушницею в 12 к.німецького виробництва 30.х років...шріт 3...та 2...
Різкість та кучність дуже добрі...
 

ATIS

Снайпер
Доречі, ще багато зайченят, ну геть ще малі, як коти, і то всі знайомі казали що такі попадали.
 

kef

Зброяр
Піздні виводки. ....вони ще толком і не перелиняли. ..
Я таких два.підняв.розміром як простий домашній кіт...
В польовані мною зайці в цьому сезоні всі були самці....
Лежать до останньої миті.майже ногою його піднімаєш. ..
 

ATIS

Снайпер
В поза минулу неділю в мене був випадок, піднімаю зайця, стріляю він падає, підходжу на місце лежанки роздивився і пішов до битого зайця. Зву товариша щоб той зробив фото, він йде через місце підьому і піднімає другого. Відстань лежки від лежки була десь два метри. Оце витримка, а я там хвилин п'ять лазив.
 

Гобой

Снайпер
В поза минулу неділю в мене був випадок, піднімаю зайця, стріляю він падає, підходжу на місце лежанки роздивився і пішов до битого зайця. Зву товариша щоб той зробив фото, він йде через місце підьому і піднімає другого. Відстань лежки від лежки була десь два метри. Оце витримка, а я там хвилин п'ять лазив.
Аналогичная ситуация и у меня была, отстрелявшись по одному и подойдя к его месту лежки подняли второго. Зайчата были среднего размера. Я так думаю с одного выводка. Было это на прошлых выходных.
 

kef

Зброяр
Я вже раніше писав .що поведінка заяча змінилась....
Раніше піднімався першим заєць...а зайчиха лежала до останньої миті.......А зараз різниці немає всіх потрібно ногою піднімати......

Фото полювання 19 листопада 2017 року....
20171119_092255.jpg
20171119_093021.jpg
20171119_093044.jpg
20171119_095517.jpg
 

kef

Зброяр
З ранку почався дрібний дощ та туман...Не дивлячись на примхи погоди мисливців було більш як в погожий день...куди не вийди скрізь йде масова зачистка полів .садів разом з собаками...
Енкаведисти так в сорокових не вичісували як нинішні мисливські колективи.бригади..Якщо так можна назвати...
Таке відчуття .наче потрапив в оточення...
Прийняв рішення повернутися ближче до села...та пройтися краєм кар'єру по бур.'янах...
І не даремно...майже з 5 ти метрів вискочив зайчура і лише шелест сухих трав вказав його напрямок...в сторону поля...
Я вибіг на край і замітив як він вискочив на озимину...
Першим з гарячки чуть занизив.другим все як в кіно.постріл і кувирок через голову зі всього маху. ...І ось він трудовий заєць....
Вага показала майже 5.5 кг...
Фото висталю згодом....
Патрони спорядженні в папкові гільзи без контейнерів..порох КРУК.войлок та верхній двп. Шріт номер 2...закрутка. ..
 
Зверху