Помогите выбрать полуавтомат

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
У нас в коллективе есть-Лупит шо моя беретта(хотя по покрытию ствола и по пластику видно что бюджет) а так за эти деньги гуд...
я тут безсилий - МР мав МЦ бачив в справі. щодо турків - нічого не скажу. тримав в руках, відводу приклада нема цілитись незручно навскидку.
 

Копатыч

Зброяр
что именно не понравилось?
Понравился "Франки" .....
А если честно, МЦ - не нравился своей "не поворотливостью" (купите, узнаете все + и -), МР - для "качков", и обязательно с "прокачанной" левой рукой (для правшей) ...., вообще понятие "баланс" чуждо владельцам полуавтоматов, но МР 153, в данном случае на вершине и спускаться от туда не собирается ....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ремарка по поводу МР-153. Не часто я их видел, больше по видео в интернете, но все же доводилось пару раз вертеть в руках и немного пострелять. Есть у знакомого такое ружье, из ранних. Пару раз попадали совместно на охоту-облаву. Что меня поразило - это ружье "хавает" ВСЕ патроны!!! Даже полное дерьмо, которое не лезло ни в одно ружье, МР-153 принимало, стреляло и выплевывало стрелянную гильзу. Кстати все владельцы ставят это качество на одно из самых первых мест - пресловутую всеядность МР-153. Но "всеядность" объясняется просто - неимеверно большые допуски по патроннику, т.е. патрон болтается в патроннике как х... в штанах. :) Кто как, но я привык готовить тщательно патроны к своему МЦ 21-12, точнее - совсем другой подход и психология к процессу снаряжения патронов.
 

Саша30

Слідопит
Дело в том что не хавает, магазиные 32 грамма , да! Самокрут не хавает, 24 грамма через раз. Вечно кент по мастерским бегал, как не пружинка, так шептало.
Продали его, он взял турка, турка тоже продали. Купили Урику за 700 бачей еще по курсу 8, пока менять не думает.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не знаю, не в курсе. :) Я бы побоялся покупать Урику за 700 баксов, потому как всю оставшуюся жизнь думал бы - где меня нае...?:D
 

охотник70

Мисливець
Я все таки більш за ,,турків,,. У багатьох знайомих є,довольні,стріляють.Сам поглядаю на турецькі п/а в якості ще однієї рушниці для полювання на пушного.Всетаки третій патрон часом дуже навіть непомішавби,коли після двох пострілів підранок тікає,а ти замерзжими руками починаєш витягати патрони щоб вставити хоть один і його добрати.А краще трошки підтягніть ремінь і візьміть б/ у італьянця ,різниця в ціні там не дуже велика. ,,рашинську,,зброю не куплю мабуть вже ніколи.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
можно и на след день почистить
ну цією фразою вже все сказано. у році 2011 десь, один товариш на полюванні запитав, а чого в мого МР затвор так легко бігає. я взяв його МР в руки, і спробував зарядити. відвів затвор, кинув патрон на лоток, натиснув кнопку... а затвор ледве рушив з місця і став в середньому положенні. питаю, чи він його чистить, він сказав що так, але тільки ствол, бо механіка вся чиста, на його погляд. я потім розібрав рушницю на привалі всю - далі казати не буду, бо в мене очі вилізли. там навіть гілки дерева були і старе листя. і це рушниця ще стріляла, якщо затвор дотягнути рукою.
якщо чистити день-через день, то беріть будь-який. зараз точно повторюєте мій шлях, мене також ніхто збити не міг у свій час. я досі вважаю, якщо є полювання на водоплавну таке як у Одеській, Дніпровській, Херсонській та Миколаївській областях, де гуси сідають на голову. н/а оправдує себе. а де налітає за вечір 5 качок і я сміливо з них можу добути необхідних мені 2, то питання відпадає саме по собі.
 

XXL

Снайпер
. а де налітає за вечір 5 качок і я сміливо з них можу добути необхідних мені 2, то питання відпадає саме по собі.[/QUOTE]
А кукурузное поле и 3000 качок забув:(:p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
. а де налітає за вечір 5 качок і я сміливо з них можу добути необхідних мені 2, то питання відпадає саме по собі.
А кукурузное поле и 3000 качок забув:(:p[/QUOTE]
а на ньому я буваю раз на 5 років. та і вистрелив всього двічі - 1 взяв, вчора з"їли. все! досить до наступного полювання.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Нужно бюджет увеличивать вдвое.
За эти деньги только палка стрелялка и на вторичном рынке не сильно продается.
Берите с мыслью, кому потом продать. Берите бепетку а300, ес 100, феникс - я б феникса брал.
 

Lelik_Dnepr

Новачок
Нужно бюджет увеличивать вдвое.
За эти деньги только палка стрелялка и на вторичном рынке не сильно продается.
Берите с мыслью, кому потом продать. Берите бепетку а300, ес 100, феникс - я б феникса брал.
вы мне уже говорили что мой иж-43 говно и им только в голубей бросать.а на деле за свои деньги нормальное ружье,дичи добыто уже достаточно
так что каждому свое
 

ToxaRat

Мисливець
Кошмарю всех муркой - О дуэльной стрельбе - http://blog.practicarms.com.ua/o-duelnoj-strelbe/

В определённых ситуациях она получше М2 будет

И если еще и бюджетно - то МР-153 лучшее решение - и комплектующих тьма и чоков-суперчоков ;)
 

Lelik_Dnepr

Новачок
Кошмарю всех муркой - О дуэльной стрельбе - http://blog.practicarms.com.ua/o-duelnoj-strelbe/

В определённых ситуациях она получше М2 будет

И если еще и бюджетно - то МР-153 лучшее решение - и комплектующих тьма и чоков-суперчоков ;)
почитал отзывы,посмотрел пощупал уже.пока выбираю между б\у 153 и новым Латеком
 
Зверху