Помповое ружье на охоте.

Мишко К36

Слідопит
5 лет охочусь с помпой до этого 8 лет охотился с тоз-66.тоз-34.тоз-54. Случайно купил помпу, теперь не признаю больше ни чего кроме помпы.сколько уже лисиц добыто, зайцев, Вяхирей и уток, с двустволками такого лично у меня не было.
А яка саме рушниця (марка/модель)?Довжина ствола?
З повагою.
 

Bishop

Новачок
Тема что-то совсем затихла) Все помповики к открытию готовятся?Или классику осваивают:) ?
 

Мишко К36

Слідопит
Тема что-то совсем затихла) Все помповики к открытию готовятся?Или классику осваивают:) ?
Особисто я вагаюсь ще.
Купляти дводулку ( ТОЗ,ИЖ) з ціною в межах 10-12 т.грн. ,абож Турецьку помпову в комплектації Комбо.
Доречі,це перша рушниця буде.
Читав відгуки за/проти , обговорення різних моделей рушниць,розмірковував.
Трапиться гарна класика -- візьму,якщо ж ні ,то тоді помпа з комплектацією комбо.
 

Bishop

Новачок
Особисто я вагаюсь ще.
Купляти дводулку ( ТОЗ,ИЖ) з ціною в межах 10-12 т.грн. ,абож Турецьку помпову в комплектації Комбо.
Доречі,це перша рушниця буде.
Читав відгуки за/проти , обговорення різних моделей рушниць,розмірковував.
Трапиться гарна класика -- візьму,якщо ж ні ,то тоді помпа з комплектацією комбо.
Я тоже первую хотел двухстволку-вертикалку,в детстве с отцом с двухстволкой охотились,но в оргмаге все какие то стрёмные были..Продавец предложил помпу в комбо,дешевле чем ИЖ-27 новая,я подумал да возьму на первый год-два,а там уже что-то из классики ...Уже семь лет прошло- полёт нормальный!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
абож Турецьку помпову в комплектації Комбо
сьогодні сину мого друга купили Хатсан ескорт в комплектації комбо. в дереві. перша рушниця в малого. помпу захотів як побачив мій Ескорт... сьогодні і відстріляли кілька серій з обох стволів. що сказати - хлопчина в захваті!!! а ружо непогане...
а, ціна - 12200 - сюди ввійшло - рушниця, м"який чохол, патронтаж, ремінь, пачка патронів (подарунок магазину)
 

Мишко К36

Слідопит
сьогодні сину мого друга купили Хатсан ескорт в комплектації комбо. в дереві. перша рушниця в малого. помпу захотів як побачив мій Ескорт... сьогодні і відстріляли кілька серій з обох стволів. що сказати - хлопчина в захваті!!! а ружо непогане...
а, ціна - 12200 - сюди ввійшло - рушниця, м"який чохол, патронтаж, ремінь, пачка патронів (подарунок магазину)
Де?
Пробачте,що за кооперація?Де її місце дислокації? Прошу!
От на Хатсана в Комбо і "цілюся",та хоч і в пластику,але дерево до душі більш проситься...
З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Пробачте,що за кооперація?Де її місце дислокації? Прошу!
то є магазин "Охота" - Миколаїв - 2 магазини, Умань - 1, Первомайськ - 1 магазин
та хоч і в пластику
Х.комбо уже рік немає в пластику навіть на Ібісі, тільки в дереві, дерево повноцінний горіх, не ламінат
 

Мишко К36

Слідопит
то є магазин "Охота" - Миколаїв - 2 магазини, Умань - 1, Первомайськ - 1 магазин

Х.комбо уже рік немає в пластику навіть на Ібісі, тільки в дереві, дерево повноцінний горіх, не ламінат
А хай йому грець!!!
"Зєльонка" є.
Хм, горіх...
Все,мабуть я хлопці вибрав.
П.С А хотів би запитати у Вас пене NORD 10,чому ви так,цитую : "...навідь в Ібісі ...."
Ту мережу магазів ви ніби виділили,або вниз або до верху, такого собі рейтингу.
Ну просто питаю, з ціллю свого розвитку в цій сфері.Типу що Ібіс возить найширший асортимент?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
"...навідь в Ібісі ...."
левова частка таких магазинів як "Охота" беруть зброю у Ібіса, тому що на складі у одних - те і в інших!
Типу що Ібіс возить найширший асортимент?
один з найбільших диллерів

П.С. - рушниці за останній тиждень подорожчали. Х.Ескорт був 5750 зараз 5950
 

Мишко К36

Слідопит
левова частка таких магазинів як "Охота" беруть зброю у Ібіса, тому що на складі у одних - те і в інших!

один з найбільших диллерів

П.С. - рушниці за останній тиждень подорожчали. Х.Ескорт був 5750 зараз 5950
Зрозуміло.
Дякую!
З повагою Михайло
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Зрозуміло.
Дякую!
З повагою Михайло
нема за шо!!! навзаєм! бажаю придбати гарну рушницю!!! до речі сьогодні пред пацаном виклали 4 рушниці - Х.Ескорт комбо, Х. екстрім н\а газовідвод, і 2 Ата армс - н\а.... таки не переконали взяти н\а. вчіпився в хатсана і "ні в какую"
 

Мишко К36

Слідопит
нема за шо!!! навзаєм! бажаю придбати гарну рушницю!!! до речі сьогодні пред пацаном виклали 4 рушниці - Х.Ескорт комбо, Х. екстрім н\а газовідвод, і 2 Ата армс - н\а.... таки не переконали взяти н\а. вчіпився в хатсана і "ні в какую"
Значить "його"!
Мені н/а щось якось теж, ну не зовсім до душі,да пробачать всі шанувальники н/а.
 

CheshireCat

Мисливець
При наявності помпи придбання напівавтомата для мене втрачає всякий сенс. Навіщо він мені?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Значить "його"!
Мені н/а щось якось теж, ну не зовсім до душі,да пробачать всі шанувальники н/а.
по довжині - Х.ескорт у пластику має коротший приклад, ніж у дереві, тому у комплекті до дерев"яної ложі ідуть лише проставки, які змінюють кут нахилу та відведення прикладу. приклад прямий, що в пластику, що в дереві. але ружо прикладисте.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
левова частка таких магазинів як "Охота" беруть зброю у Ібіса, тому що на складі у одних - те і в інших!
Всі мисливські магазини, Хатсани береть в Ібісі. Ібіс є дилером Хатсана в Україні.
 
Зверху