Порох Ао +куля.

Patso

Снайпер
Коли не вистачає амортизації то дно контейнера рве і куля летить невідомо куди і не має пробивної дії - це видно по вашому результату, так спочатку було зі всіма кулями, потім я додав на дно контейнера ребра жорсткості і визначив шляхом підбору, що пиж є абсолютно необхідним.
 

web2r

Мисливець
Коли не вистачає амортизації то дно контейнера рве і куля летить невідомо куди і не має пробивної дії - це видно по вашому результату, так спочатку було зі всіма кулями, потім я додав на дно контейнера ребра жорсткості і визначив шляхом підбору, що пиж є абсолютно необхідним.
Точно, я забув за пижі!!! Дякую!
 

сергей1975

Слідопит

Patso

Снайпер
Тоже выточил 5 шт на пробу, заводские были летели супер. Как снаряжали? Куда пробку?
Разве пуля ставится не прямо на порох?
Можна і як полева на порох. Тільки я подумав що в полева є хоть мінімум амортизації за рахунок осадки свинцевої головки в пластик. А тут нема. Тому для амортизації: на порох обтюратор, 5мм корка і тоді куля. На закрутку лишається 3мм.
 

сергей1975

Слідопит
Я на на нее одел пластик от вашей булавы получилось 31 гр. ( это если плуля по заводским размерам. )Есть вариант такой пули ( чуть другие размеры) в том же пластике 37.5 гр.
Снарядить и отстрелять все нет времени.
 

сергей1975

Слідопит
Можна і як полева на порох. Тільки я подумав що в полева є хоть мінімум амортизації за рахунок осадки свинцевої головки в пластик. А тут нема. Тому для амортизації: на порох обтюратор, 5мм корка і тоді куля. На закрутку лишається 3мм.
Диаметр той части которая садится в пластик на заводском размере 8 мм, мне далали 8.5 мм садится на пыж
Очень туго. Садил не до конца, оставлял 3 мм ( типа как на Гуаланди 32 гр) думаю эти 3мм и будут при выстреле
Амортизацией
Буду пробовать.
 

Patso

Снайпер
Диаметр той части которая садится в пластик на заводском размере 8 мм, мне далали 8.5 мм садится на пыж
Очень туго. Садил не до конца, оставлял 3 мм ( типа как на Гуаланди 32 гр) думаю эти 3мм и будут при выстреле
Амортизацией
Буду пробовать.
Я робив діаметр хвостовика 8,2мм, садив до кінця.
 

Patso

Снайпер
Це 20 калібр. Відхидення алів - особливість бою конкретно цієї рушниці. Так всі кулі з неї летять. Кучність непогана, як для горизонталки з длсить крупною мушкою.
 

Вкладення

Patso

Снайпер
Постріляли вчора ударом ще з двох рушниць. Іж 58 та Іж 54. Стріляли з півчока. Звичайно горизонталки хрестять - бють лівіше, але кучність теж достойна, особливо як для відкритого прицілу https://drive.google.com/file/d/1XOavHL-YS2XN2tcK0rOJQX2kOTkaXTbY/view?usp=drivesdk https://drive.google.com/file/d/1pBEICsEhH0mrpJZrAPRcRAGy1nnvcIow/view?usp=drivesdk
 

Patso

Снайпер
20180119_142829.jpg
Також відстріляв свою блондо в кульовому контейнері. Наважку а0 взяв 1,7г. Минулого разу пробував 1.9 г - забагато для 70гільзи. В частини контейнерів вирвало дно. На 1,7 все в нормі.
 
Зверху