Порох NobelSPORT

василь довжик

Слідопит
Щось не можу найти конкретно про порох Н/С 206s.Пробував 160/34 розкидало хоч і споряджав пиж контейнер Е-36,правда розрізав до кінця.Ріскість хороша а от осип ні.Може хтось відстріляв,на йшов ту золоту середину навіску пороху на 32 грами? Поділіться будь ласка.
 

ldkukr

Снайпер
Поэтому ее и прет в стороны при сжатии.
Я не про то что обтюрация лучше или хуже, я что основную нагрузку несёт пластиковый «горшочек»:). Вот если бы его небыло, то да!
Возможно, получатся неплохие наборные некривые (!!!) пыжи нужной высоты.
Это вариант для экономии, но я предпочитаю Диану:)
Судя по отстрелам, мягкость амортизатора на скорость не влияет.
Это на срезе, а вот на пологость кривой давления, очень даже. В нете есть картинка одного американского производителя где он рекламирует продукцию и акцентирует что благодаря изменённой жёсткости амортизатора, уменьшено давление.
 
  • Like
Reactions: oms

ANUNNAKI

Мисливець
Плутаєте Рівненські і шашечки, Рівненські кращі за гуаланді, їх ще ковпачки називають. Знаходив їх не одноразову після пострілу, при бажанні можна ще раз споряджувати.
Зі. В мене вже є виріб Миклована, я задоволений. Але ще хочу спробувати орігінальні кікси і можливо компи

Нічого я не путаю, шашечки нашого виробниства теж непогані (здається в Одесі виготовляють), але часто попадається брак недолиті нормально.А ось Рівненські то вже дійсно ковпачки, користувався деякий час, (фото навів) поки не побачив ту тему про яку писав вище, де побачив як в центрі колпачка після пострілу з'являлась тріщина, вирішив не випробовувати долю і перейшов на гуаланді. Стосовно того що Рівненський обтюратор гірший за Гуаландівський ?! При всій повазі до Вас, невже Ви думайте що інженери однієї з лідуючих компаній СВІТУ по виробництві продукції для релоадінгу і т.п, спроектували обтюратор (з такою унікальною формою просто так? ім не було легше виробляти ковпачки?) по перше гірший , 2) з гірших матеріалів, 3) якій має гірші балістичні характеристики ніж наш Рівненський ковпачок який робиться майже на колінках і хз з яких матеріалів ? І взагалі чи придатні ті матеріали для високого тиску та температур так як має бути по госту.?! Це був жарт з Вашої сторони ? Спираючись на які факти чи приклади?!, а краще докази, Ви відштохувались коли зробили такий висновок ? На ощуп (типу той мягкійший значить кращий) останніх логіка не відслідковується, і тим баче якісь висновки робити, Ви зможете дати аргументовану відповідь ? Я розумію можливо десь там патріотизм, але давайте бути реалістами, да й у Рівненських ковпачів дійсно тонка передня перегородка, можливо цього й достатньо але, виглядає не дуже надійно особисто для мене на приклад. Я з великим задоволенням стріляв би Рівненськими, так як вони в раза 4-5 дешевші, але вірити Вашим словам моя логіка і здоровий глузд відмовляються, ГУАЛАНДІ, як мінімум не гірші, так да, ще можна сказати....
 
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр

Нічого я не путаю, шашечки нашого виробниства теж непогані, але часто попадається брак. Рівненськими користувався деякий час, (фото навів) поки не побачив ту тему про яку писав вище, де побачив як в центрі колпачка після пострілу з'являлась тріщина, вирішив не випробовувати долю і перейшов на гуаланді. Стосовно того що Рівненський обтюратор гірший за Гуаландівський ?! При всій повазі до Вас, невже Ви думайте що інженери однієї з лідуючих компаній СВІТУ по виробництві продукції для релоадінгу і т.п, спроектували обтюратор (з такою унікальною формою просто так? ім не було легше виробляти ковпачки?) по перше гірший , 2) з гірших матеріалів, 3) якій має гірші балістичні характеристики ніж наш Рівненський ковпачок який робиться майже на колінках і хз з яких матеріалів ? І взагалі чи придатні ті матеріали для високого тиску та температур так як має бути по госту.?! Це був жарт з Вашої сторони ? Спираючись на які факти чи приклади?!, а краще докази, Ви відштохувались коли зробили такий висновок ? На ощуп (типу той мягкійший значить кращий) останніх логіка не відслідковується, і тим баче якісь висновки робити, Ви зможете дати аргументовану відповідь ? Я розумію можливо десь там патріотизм, але давайте бути реалістами, да й у Рівненських ковпачів дійсно тонка передня перегородка, можливо цього й достатньо але, виглядає не дуже надійно особисто для мене на приклад. Я з великим задоволенням стріляв би Рівненськими, так як вони в раза 4-5 дешевші, але вірити Вашим словам моя логіка і здоровий глузд відмовляються, ГУАЛАНДІ, як мінімум не гірші, так да, ще можна сказати....
Для вас і дивно що сільвер не гірше чеддіта, але це факт. А стосовно гуаланді і рівненських то мені здається що останніх ви в руках не тримали. Яка там тонка передня стінка поняття немаю. Вище мої слова підтвердили що після пострілу їх при бажанні можна використати вдруге. Гуаланді хороший пластик, але нічим не краще за інші. Стосовно п/к сільвер по пластику там питань немає, а от по формі амортизатора є, його при зборі на Лі може перекошувати.
 

ANUNNAKI

Мисливець
Зі. В мене вже є виріб Миклована, я задоволений. Але ще хочу спробувати орігінальні кікси і можливо компи
А який саме чок у Вас від Миклована ? Які враження ?Тестували? які результати ? Я поки що більш схиляюсь до оригіналу, але, чи дійсно варто переплачувати ?
 

ANUNNAKI

Мисливець
Для вас і дивно що сільвер не гірше чеддіта, але це факт. А стосовно гуаланді і рівненських то мені здається що останніх ви в руках не тримали. Яка там тонка передня стінка поняття немаю. Вище мої слова підтвердили що після пострілу їх при бажанні можна використати вдруге. Гуаланді хороший пластик, але нічим не краще за інші. Стосовно п/к сільвер по пластику там питань немає, а от по формі амортизатора є, його при зборі на Лі може перекошувати.
Тримав, маю іх ще штук 300, можливо здається що тонка стінка в порівнянні з Гуаладні. Стосовно П.К сільвер так я нічого і не стверджував, а навпаки запитав Вас чи є різниця з чедіт, і тим самим бі-пі, так як Ви сказали що швидкість одинакова, лише хвала нашому виробнику тоді, якщо і по осипу і рівномірності немає різниці. Перекошуе сільвер лише при споряджанні, чи буває вивертає і при пострілі ? А чи відслідковується така проблема на імпортних ПК ? амортизатор в сільвері наче добротний такий на вигляд, я колись коли споряджав на них для тесту (на упс) то було пару раз що перекошувало його, але я спер все на те що засильно придавив навойником...
 

oms

Слідопит
Я не про то что обтюрация лучше или хуже, я что основную нагрузку несёт пластиковый «горшочек»:). Вот если бы его небыло, то да!
Без обтюратора - это был бы интересный эксперимент. Подозреваю, просадка крепкая получится.[/QUOTE]

Это вариант для экономии, но я предпочитаю Диану:)
Диана - это уже готовое изделие. А с подложкой можно набирать по высоте какой угодно пыж. Они, насколько я помню, бывают 3, 4, 5, 6 и 10 мм. Никогда эту подложку не использовал, но по ощущениям, гоотовый пыж должен получиться легче Дианы. А по цене - это да, Диана явно ощутимо дороже будет.

Это на срезе, а вот на пологость кривой давления, очень даже. В нете есть картинка одного американского производителя где он рекламирует продукцию и акцентирует что благодаря изменённой жёсткости амортизатора, уменьшено давление.
Ну да. Мягче амортизатор - ниже максимальное давление должно получаться. И дробь меньше поганить будет при выстреле.
 

KFoR

Зброяр
Перекошуе сільвер лише при споряджанні,
Правильніше буде сказати що не сам пиж перекошує, а заминає гільзу в районі обтюратора, в місця переходу в амортизатор. При пострілі ніколи сільвер не вивертає як е-36
 

roko67

Мисливець
А який саме чок у Вас від Миклована ? Які враження ?Тестували? які результати ? Я поки що більш схиляюсь до оригіналу, але, чи дійсно варто переплачувати ?
Маю комп від Міклована. .015 дюйма це 0.38мм. Стріляв N6 по картонці з 35м. Осип приблизно така сама як з мого стандартного получока, але набагато рівномірніша, немає вікон. Десь так приблизно виглядає як була на 25 метрів з циліндра з напором безконтейнерним.
 

Trigal

Снайпер
Надо будет сравнить ход амортизаторов у разных п/к.
В снаряженных патронах ход амортизатора одного и того же П/К может сильно отличаться в зависимости от навесок и общей высоты патрона, то есть от степени поджатия.
До А0 все руки никак не дойдут. Думаю, при уменьшении камеры сгорания скорость таки полезет вверх. Или только давление полезет... :)
А как можно уменьшить объем камеры сгорания, если он фактически равен объему пороха?
 

Trigal

Снайпер
Більш жорстким амортизатором, глибше закрученою зіркою
Для давления 600-700 бар вся эта жесткость весьма условна. А звездой порох "задавить" не получится, по крайней мере не настолько, что бы порох уменьшился в объеме.
 

KFoR

Зброяр
Для давления 600-700 бар вся эта жесткость весьма условна. А звездой порох "задавить" не получится, по крайней мере не настолько, что бы порох уменьшился в объеме.
Так порох пресувати і не потрібно. Потрібно щоб зірка важче відкривалася, тобто потрібен більший тиск форсування
 

Trigal

Снайпер
Так порох пресувати і не потрібно. Потрібно щоб зірка важче відкривалася, тобто потрібен більший тиск форсування
Тогда надо гильзу толстостенную искать. По-другому никак. Хотя давление форсирования скорее будет зависеть от длины хода амортизирующих компонентов, а не от глубины звезды. Звезду обычно делают одинаковую во всех патронах (ну по крайней мере я :)).
Разве что (как вариант) - контейнер "Рысь", а вместо пробковых прокладок внутрь контейнера положить картон.
 

oms

Слідопит
В снаряженных патронах ход амортизатора одного и того же П/К может сильно отличаться в зависимости от навесок и общей высоты патрона, то есть от степени поджатия.
Не просто может, а гарантированно изменится. Но для А0 я хочу уменьшить камеру сгорания, не меняя навесок пороха и дроби - на тех навесках, на которых мне не удалось получить нужной мне скорости.

А как можно уменьшить объем камеры сгорания, если он фактически равен объему пороха?
Под камерой сгорания я имел в виду объем, в котором порох горит непосредственно перед раскрытием звезды, т.е. тогда, когда амортизатор уже сжался максимально.
Возможно, я использую неправильный термин. Прошу поправить, если так.

Способов уменьшения камеры сгорания вижу несколько, можно применять совместно:
1) Уменьшение высоты готового патрона при прочих равных условиях (более сильное поджатие);
2) Подрезка гильзы;
3) Применение более толстого и плоского обтюратора типа "шашечка";
4) Включение в наборной пыж неамортизирующих прокладок (картон, пластик);
5) Применение матрицы, формирующей более глубокую звезду.
 
Зверху