Правила полювання в колективі

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Добре , уявіть що всі мисливці одиночки ........:mad:
 

kef

Зброяр
Добре , уявіть що всі мисливці одиночки ........:mad:
Я полюю один або у двох..Бо нас є лише двох мисливців у селі...Тому що інші вже "там" а у решти роки та здоров'я дають про себе взнаки.То що мені чекати поки приїдуть з області чи району пару десятків чи сотень мисливців !? Для яких лише одне --де зайці та лиси. ..за що платимо !?
А от коли "суне " зондер команда із сворою різношерстних псів .то після них лише голі поля лишаються. Два три полювання і все...Не має нічого...хіба що кіт чи пес по городах край селе пробіжить...
 

kef

Зброяр
До речі скажу і свої відносини до одиночного полювання чи колективного . Бачите дуже різні в народу вподобання . Я одиночок не люблю і не розумію , поясню ....більшисть пише що йде за задоволенням ? Яке без колектива може бути задоволення ? Окрім набити рюкзак , і ні хто не баче цього . В колективі треба ділитися а ще і вжитися , як правило жадібних і виганяють , (ні яким чином не маю настрою когось образити з вище писавших ) , це моє бачиння і ні хто і ні якими доводами мене не переубідить .

А мені то хоть повіриш? ???...Я полюю не через реч -мішок наповнений зайчатиною...Кількість мисливців приїздить надто велика...Весь час пересікаються при курсу слідування угіддями...Нехтуючи елементарними правилами пропускної можливості даної території..Оце основна причина...
 

Халтурщик

Мисливець
Одна людина на полі вам погоди не зробить .я поперек колективу якщо на мене йде підкова ніколи не йду краще почекати .зустрітись та поговорити.Вашого трофея ще ніхто не вполював і не вполює , були випадки коли після банди в 5-6 чоловік я підіймав зайчика .Потрібно бути скептикам - той зайчик чи коза чи кабан чи.... та будь яка дичина в яку ви не попали чи добув хтось інший вона не ваша вона не вкусна і не дозріла до зустрічі з вами нехай біжить.ви своє ще знайдете а того хто йде вам поперек не чіпайте хай пи...,.є то не ваше то не вкусна і як зачепити то ще- й може непогано смердіти ,воно своє ще знайде
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Одна людина на полі вам погоди не зробить .я поперек колективу якщо на мене йде підкова ніколи не йду краще почекати .зустрітись та поговорити.Вашого трофея ще ніхто не вполював і не вполює , були випадки коли після банди в 5-6 чоловік я підіймав зайчика .Потрібно бути скептикам - той зайчик чи коза чи кабан чи.... та будь яка дичина в яку ви не попали чи добув хтось інший вона не ваша вона не вкусна і не дозріла до зустрічі з вами нехай біжить.ви своє ще знайдете а того хто йде вам поперек не чіпайте хай пи...,.є то не ваше то не вкусна і як зачепити то ще- й може непогано смердіти ,воно своє ще знайде
Гарно сказано , мені сподобалось . До того щоб смердіти чомусь я промовчу , розумніший напевно , і до Вашого відома ( я дичину практично не вживаю , крім качки та кабана , все остальне віддаю мисливцям , своїм товаришам ) тішусь роботою своеї собаки і своїми пострілами , забув , ще поповнюю фауну дичиною за свої кошти , (тут на форумі можно побачити ) ну щоб моїм дітям було що полювати потім , після одиночок ,ну якось так
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
А мені то хоть повіриш? ???...Я полюю не через реч -мішок наповнений зайчатиною...Кількість мисливців приїздить надто велика...Весь час пересікаються при курсу слідування угіддями...Нехтуючи елементарними правилами пропускної можливості даної території..Оце основна причина...
Степан , не путай правидне з Божим
 

ura83

Слідопит
Спорити колектив чи ні - це непотрібна і дурна справа!!!! і пан vanhant має свою точку зору із цього питання і це не означає що вона вірна. І суто на мою думку це його особиста моральна травма, або обмежене бачення взагалі що таке - ПОЛЮВАННЯ. Він vanhant якось по своєму розуміє що таке це ПОЛЮВАННЯ., та й в цьому немає нічого дивного - головне щоб він нікому не мішав., а все решта це його особиста справа, думати і бачити ситуацію із своєї сторони це його, та й в загалі кожного право. Тільки тут головне НІКОМУ НЕ МІШАТИ:D

vanhant ви пишете -
Окрім набити рюкзак , і ні хто не баче цього .
Таке саме я можу написати і про колективне полювання - коли йде підкова з під якої лягає все живе і не живе, (і як казав один "товариш" - "стріляємо все від мишки польової до зайця русака:)- бо ми ж бригада...... " ) так саме - колектив буде ходити поки не будуть повні рюкзаки у всіх не побоюсь цього слова ЧЛЕНІВ :D - колективу., ітд і тп.

Біда не в колективі чи ні - біда в культурі полювання, а в деякій мірі взагалі відсутності цього слова (культура).
І ні в якому разі vanhant - не можна судити по одному колективу чи по одному одинаку - про набивання рюкзаків.

Всі різні і це нестрашно це природно. Я наприклад не розумію колективно - загоного полювання, так саме товариші із колективу не розуміють коли наприклад я, не стріляю із підриву, без роботи собаки ні зайця навіть ні лисиці - на першому місці для мене ПІСНЯ потім постріл.


Ні один колективщик чи ЧЛЕН:D колективу не зрозуміє цих слів: (а ви говорити рюкзаки.......)
Гон
Отдав высокий альт в доборе,
Выжловка сорвалась на плач...
И гулким башуром ей вторил
Выжлец, багряный, как кумач.
С восторгом, ярым и горячим,
Помкнули, зарко повели,
И лес, залитый ревом с плачем,
Сквозил прозрачно у земли.
Подброшен вверх пружиной страха
Из облежалого куста
Беляк чистейшею рубахой
Летел над золотом листа.
Нет, не отчаянно, не слепо,
Зайчишка ведал, что творил,
Ценой за жизнь была победа,
И он умело мастерил.

Кидал привычно скидки, смело
Крестил поляны вперехлест,
И такой чистый, близкий, белый
Вдруг неожиданно отрос.
И захлебнулись башур с плачем,
И в горле встал колючий ком:
Ну как же так, а не иначе
Нелепый и обидный скол...
Но вновь на сколе плач отслушан,
И снова заяц мастерит,
И снова гон волнует душу,
И лист, как золото, горит.



А це чоловік написав вірш для одинаків старшого віку:

Всё больше хочется присесть,
И мысль крадётся уж о вечном...
И не сказать, чтоб лет не счесть,
Хотя не молод уж, конечно.

Кольнуло в бок - печёнка что ли?
То вдруг замучает мозоль.
Курить бы бросить. Нету воли,
И головная долбит боль.
Мениск костяшкою стучит.
Чего ему там не сидится?
Ведь мне ходить да и ходить.
А вдруг ещё чего случится?
Так думал, сидя на пеньке,
Я, созерцая лес кругом,
Пока услышал вдалеке
Своих собачек яркий гон.
Пусть перемолчки, не без скола,
Но всё равно душе отрада.
Вела смычок выжловка Звона,
Башуром вторила ей Рада.
И каталог болезней сник,
Да и пенёк теперь не нужен.
Я жив, здоров, а этот миг
Пусть не останется отслушан!



П.С.

Так що все відносне і кожному своє і на цьому ставимо КРАПКУ!!!
Суто моя думка, теж нікого образити не хотів:rolleyes:

 

Халтурщик

Мисливець
Гарно сказано , мені сподобалось . До того щоб смердіти чомусь я промовчу , розумніший напевно , і до Вашого відома ( я дичину практично не вживаю , крім качки та кабана , все остальне віддаю мисливцям , своїм товаришам ) тішусь роботою своеї собаки і своїми пострілами , забув , ще поповнюю фауну дичиною за свої кошти , (тут на форумі можно побачити ) ну щоб моїм дітям було що полювати потім , після одиночок ,ну якось так
Шановний vanhant ви напевно не правильно мене зрозуміли. ці слова були не в вашу адресу а в адресу тих одиниць яких не приймають в колектив. або по причині жадібності або просто г..но людина і вони соваються поодинці і заважають бригадам полювати.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Мастерство охотника, ИМХО, его индивидуальные т.ск. таланты, наиболее полно раскрываются в одиночной охоте, когда ты со зверем- сам на сам. И лишь от твоих знаний, умений и опыта зависит будешь ли ты сегодня с добычей или нет. Да и само украинское слово мысливець происходит от выражения мыслить, т.е. просчитать все варианты, возможности, учитывая погоду, рельеф местности, поведение дичи и т.д. И один трудовой, вытропленный, в одиночку, по всем правилам, русак, для меня, например, в 100 раз дороже, чем убитые, из загона, косуля или кабан.
А идти, в своих мыслях по осеннему полю-это, вообще, определенная релаксация или даже медитация, после всех этих компьютеров, автомобилей и т.д.
Конечно, толпой намного легче затравить зверя, чем добыть его в одиночку. Да и не каждому это дано. Знаю много людей, которые постоянно ездят исключительно на коллективные охоты, приезжают домой с рюкзаком мяса и, зачастую, за весь сезон!, не произвели ни одного выстрела! Это- охота?!
П.С. И поэтому мне намного приятнее, очередной раз, просматривать фильмы, типа Счастливые люди, чем наблюдать в ютубе отстрел кабанов на коллективных охотах.
 
Останнє редагування:
До речі скажу і свої відносини до одиночного полювання чи колективного . Бачите дуже різні в народу вподобання . Я одиночок не люблю і не розумію , поясню ....більшисть пише що йде за задоволенням ? Яке без колектива може бути задоволення ? Окрім набити рюкзак , і ні хто не баче цього . В колективі треба ділитися а ще і вжитися , як правило жадібних і виганяють , (ні яким чином не маю настрою когось образити з вище писавших ) , це моє бачиння і ні хто і ні якими доводами мене не переубідить .
Не соглашусь!!! Конечно коллектив имеет место быть!!! Но!!! Звонишь одному... а ... у меня у кума днюха... Второму... та нахрен надо.. топтаться ото... и т.д. и т.п.
То проще сесть на автобус и поехать самому!!! И не за "мясом"!!! А на охоту!!! Правда одиночек в поле коллективы тоже встречают не всегда гладко. ИМХО.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Правда одиночек в поле коллективы тоже встречают не всегда гладко.
Права, на охоте, у всех равны! А на мнение кого-либо мне абсолютно ровно: почему я должен подстраиваться, под кого-то, а не кто-то под меня? Потому, что их больше? Или они, что - умнее?
Каждый волен выбирать, как охотиться- в одиночку или коллективом, исходя из своих личных интересов, забаганок, способов и методов охоты и т.д.
А ведь часто именно коллективная охота сводит в "0", возможности других охот. Например, прекрасную охоту с гончими многие мясники просто ненавидят. Впрочем, как и косуль- гончатники! Впрочем, косуль отстреливают в первые же дни охоты... по пушному. И это- тоже ни для кого не секрет.
А если говорить о традициях и правилах, то в каждом коллективе они абсолютно разные. И попав в чужой коллектив, нужно сразу расставить все точки на і, для себя, чтобы избежать неприятностей и непоняток.
 
Останнє редагування:
Добре , а що ви мені скажите , якщо одиночка переходить шлях колективу ? А ще гірше попадає в котел і портить полювання 20ям мисливцям ? То один царь праве виходе балом проти двадцяти , ну тільки тому що його не сприймають в колективі ?
Если одиночка "адекватный" то не перейдет перед коллективом!!! А если коллектив "адекватный" то предложат одиночке присоединится. :)
 
Права, на охоте, у всех равны! А на мнение кого-либо мне абсолютно ровно: почему я должен подстраиваться, под кого-то, а не кто-то под меня? Потому, что их больше? Или они, что - умнее?
Каждый волен выбирать, как охотиться- в одиночку или коллективом, исходя из своих личных интересов, забаганок, способов и методов охоты и т.д.
А ведь часто именно коллективная охота сводит в "0", возможности других охот. Например, прекрасную охоту с гончими многие мясники просто ненавидят. Впрочем, как и косуль- гончатники! Впрочем, косуль отстреливают в первые же дни охоты... по пушному. И это- тоже ни для кого не секрет.
А если говорить о традициях и правилах, то в каждом коллективе они абсолютно разные. И попав в чужой коллектив, нужно сразу расставить все точки на і, для себя, чтобы избежать неприятностей и непоняток.
За охоту с гончими откровенно скажу... Пусть мясники и ненавидят...!!!
Охота с гончими "это песня"!!!!
 

kalyan6788

Новачок
Полностью с вами согласен, "охота с гончими это ,песня"!!! На открытие конечно предпочитаю коллектив, ну а после конечно по пару человек да с собачками, да послушать гон что аж сердце вот вот выскочит из груди, да можно уже и не стрелять!!!)) Вот потому то и охота!!!
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Если честно здесь говорить и спорить не о чем...И в коллективе хорошо и самому тоже можно,это что кому нравится,а можно и совмещать эти два вида охот.Оба варианта имеют право на жизнь и не исключают друг друга.Спорить об этом все равно что... что для охоты лучше ПА,или двудулка.Лично для меня это зависит от вида охоты,а кайфую я от обеих вариантов.АМИНЬ.
 

old hunter

Снайпер
Если коллектив слаженный и хорошо понимают друг друга то охота коллективом в удовольствие.
Иногда попадал в сборные коллективы - это испорченные нервы.
Кто курит на номере, кто громко говорит при расстановке номеров, разговоры по телефону, выходы вперед на 100 метров с номера и другое, бегут после выстрела за зверем в загон - кошмар короче.
На заячьей охоте убегают вперед, на утиной лупят на подлете под небесами.
Именно поэтому предпочитаю охоту вдвоем с товарищем и его собакой (втроем считай).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Если коллектив слаженный и хорошо понимают друг друга то охота коллективом в удовольствие.
Иногда попадал в сборные коллективы - это испорченные нервы.
Кто курит на номере, кто громко говорит при расстановке номеров, разговоры по телефону, выходы вперед на 100 метров с номера и другое, бегут после выстрела за зверем в загон - кошмар короче.
На заячьей охоте убегают вперед, на утиной лупят на подлете под небесами.
Именно поэтому предпочитаю охоту вдвоем с товарищем и его собакой (втроем считай).
А еще есть хитрожоп...е: уже с самого утра-то ногу, у них, прихватило, то поясница болит, то оно- из начальства и в загон ему ходить статус не позволяет. И ходят в загоны одни и те же, а "хворые"-лишь на номерах: т.е. на подобных охотах практически всегда, есть "холопы и паны".
П.С. Так дома б сидели, чего прешься на охоту, раз больной?
 

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Мой шурин что не в загон,то коза...;)
 
Зверху